Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

herkese gunaydınnnn
bugun benım dogum gunum ıyıkı dogmusum degıp kendı dogum gunumu kutlayayım barı:))gecen seneye bır donup baktımda dogum gunumde yıne 80 lerdeydım ustunden 1 sene gectı ve ben hala aynıyım bu cok kotu 73 u gorupte koruyamadım sımdı 60 larda olmam lazım ınsan 1 senede hıcmı zayıflamaz kendımı sızın onunuzde kınıyorum :) ıyısallah bırdahakı dogum gunume 54 olarak gırerım ve buraya yazarım aminnnnn

gelelım bu gunku tartı durumuma :sabah 80.800

su anda yesıl cayımı ıcıyorum bırazdanda yogurt ve cennet hurmamı yer okula gıderım

sımdılık herkese ıyı gunler dılıyorum ve bol sabırrrr

cankız yedıysen sakın bozdum zaten sunuda yıyeyım dıye dusunme ben 2 haftada 9 kıloyu oyle aldım nasıl olsa bozdum dıyerek devam ettım sakın sen benım gıbı yapma kaldıgın yerden devam

Iyi ki dogmussun cnmmm. :KK9: Sana ilk basta saglik ve mutluluk diliyorum Allahtan . ve sonra da saglikli ve kalici kilo vermeni diliyorum. insaallah gelicek seneki dogum gununde 54 kiloda sabitlenmis olursun. Nice mutlu senelere cnm :KK16: :KK16:

evet canım kilom fazla degil ama ben irademe sahip çıkamadıgım için veremiyorum ya buna üzülüyorum ideal kilom 55 yani 5 kilo versem ideal kilomdayım ama ben 50 olmak istiyorum çünkü hiç 50 olmadım :) bugünkü menüm
sabah
2 küçük dil. kepek ekmegi
1 yumurta
3 zeytin

ögle
8 y.k sebze yemegi
1 dil.ekmek
1 kase yogurt :)

menun gayet guzel cnm. biraz da spor ekledin mi isin icine, 2 aya incecik fistik olursun :)
bol su icmeyi de unutmuyoruzzzz tabi :KK52:

Merhaba sevgili gunlukcum :)
Bugunu de hemen hemen geride biraktim. cok sukur 7. gunumu sonlandirmis bulunuyorum. en zor 1 hafta gecti gitti :)
gerci bugun biraz hatalarim oldu aksam, ama cok da dert etmiyorum , aynen devam :) gecelim gunumuzee

12 aralik 2012 - 7. gun

SABAH(08-30): 1 brdk su
omlet( 2 yumurta + 4 parca et)
1-2 catal domates, 1-2 catal salatalik, 2 kanat marul, 1 dilim peynir
1 dilim cavdar ekmegi
OGLEN(12-40): yarim kase yogurt
(15-30): 1 brdk sutlu kahve (sekersiz)
AKSAM(18-00): 1 kasarli tost
1 brdk sutlu kahve ( sekersiz)
(21-00): 5 parca et (!!!!!)
1 kupa nescafe ( 3u 1inde)
(22-30): 1 kupa yesil cay

23-30 gibi de 1 kupa form cayi + 3 kuru kayisi olur

GUNUN DEGERLENDIRMESI: bugun su az ictim. 1 litre ancak olmustur.
hareket de pek yok :KK43:
bagirsaklarima 5 uzerinden 1 veriyorum.
bugunku hatalarim : aksam tost yemek! :KK20:
ve aksam 9da 5 parca et yemek!!!! :KK19: oglen acikmadigim icin yalnizca yogurt yemistim. ondan olsa gerek aksam cok aciktim. neyse ki evde et var. gelip ondan yedim, atlattim o aclik krizini :) morel bozmak yok. devaaam :21:

bugunku puanim: 10 uzerinden 4 ( 6 puani aksam yedigim tost, 6dan sonra yedigim etler icin,bagirsaklarimin az calismasi, hareketsizlik ve az su icmemden dolayi kiriyorum)

bugun hatalarim olsa da 7. gunumu bitirmis oldum cok sukur. onumuzdeki gunler daha iyi olmasi dilegiyle. bugunluk bu kdr :)

Son düzenleme:
Iyi ki dogmussun cnmmm. :KK9: Sana ilk basta saglik ve mutluluk diliyorum Allahtan . ve sonra da saglikli ve kalici kilo vermeni diliyorum. insaallah gelicek seneki dogum gununde 54 kiloda sabitlenmis olursun. Nice mutlu senelere cnm :KK16: :KK16:

coook tesekkur ederım ılk defa bır dogum gunemde pasta yemedım bugune kadar yedıklerıme saydım aslında hafatsonu ıst a kardesımın yanına gıdınce yıyecektım ama gerek yok canım hıc ıstemıyor nede olsa bugune kadar yedmde noldu dımı ama
ıyısallah seneye bugun zayıf ve fıt bır sekılde yıyecegım ben o pastayı

Merhaba sevgili gunlukcum :)
Bugunu de hemen hemen geride biraktim. cok sukur 7. gunumu sonlandirmis bulunuyorum. en zor 1 hafta gecti gitti :)
gerci bugun biraz hatalarim oldu aksam, ama cok da dert etmiyorum , aynen devam :) gecelim gunumuzee

12 aralik 2012 - 7. gun

SABAH(08-30): 1 brdk su
omlet( 2 yumurta + 4 parca et)
1-2 catal domates, 1-2 catal salatalik, 2 kanat marul, 1 dilim peynir
1 dilim cavdar ekmegi
OGLEN(12-40): yarim kase yogurt
(15-30): 1 brdk sutlu kahve (sekersiz)
AKSAM(18-00): 1 kasarli tost
1 brdk sutlu kahve ( sekersiz)
(21-00): 5 parca et (!!!!!)
1 kupa nescafe ( 3u 1inde)
(22-30): 1 kupa yesil cay

23-30 gibi de 1 kupa form cayi + 3 kuru kayisi olur

GUNUN DEGERLENDIRMESI: bugun su az ictim. 1 litre ancak olmustur.
hareket de pek yok :KK43:
bagirsaklarima 5 uzerinden 1 veriyorum.
bugunku hatalarim : aksam tost yemek! :KK20:
ve aksam 9da 5 parca et yemek!!!! :KK19: oglen acikmadigim icin yalnizca yogurt yemistim. ondan olsa gerek aksam cok aciktim. neyse ki evde et var. gelip ondan yedim, atlattim o aclik krizini :) morel bozmak yok. devaaam :21:

bugunku puanim: 10 uzerinden 4 ( 6 puani aksam yedigim tost, 6dan sonra yedigim etler icin,bagirsaklarimin az calismasi, hareketsizlik ve az su icmemden dolayi kiriyorum)

bugun hatalarim olsa da 7. gunumu bitirmis oldum cok sukur. onumuzdeki gunler daha iyi olmasi dilegiyle. bugunluk bu kdr :)

bence hata olarak sayma o tostu sadece ustune yag surdurme cunku yagsız tost 200 kalorıyse yaglı tost 400 kal.tek hatan oglen yememıs olman tokum dıye ogun atlama sakın sonra daha beter cıkarıyor vucut onu mesela gece acıkıp 5 parca et yemen gıbı
ama bence super gıdıyorsun masallahın var sende benım gıbı sebze sevmeyenlerden mısın yoksa hıc yemıyoruz ıkımızde sebze

tabi ki de cnm. hos geldin gunlugume ve aramiza onemli olan motivasyonu yakalamak ve kaybetmemek. bunu da hep birlikte basaricaz. ve aglamak yok artik bizeee bundan sonra gozumuzden akan yaslar ancak sevinc gozyaslari olucak, tartida hedefledigimiz kiloyu goruncee hem bize gore kilon daha az senin. 2 aya istedigin kiloya ulasirsin gibime geliyor :) hedefin kac bu arada? :)

evet canım kilom fazla degil ama ben irademe sahip çıkamadıgım için veremiyorum ya buna üzülüyorum ideal kilom 55 yani 5 kilo versem ideal kilomdayım ama ben 50 olmak istiyorum çünkü hiç 50 olmadım :) bugünkü menüm
sabah
2 küçük dil. kepek ekmegi
1 yumurta
3 zeytin

ögle
8 y.k sebze yemegi
1 dil.ekmek
1 kase yogurt :)

muthıs bır menu sen bu menuyle yakında degıl ellı kırkdokuz bıle olursun bende bıraz sebze sevsem cok ıyı olacak ama hıc sevmıyorum her hafta yapıyorum sebze yemegı sonra yemeden cope atıyorum zaten sevdıgım bırkac sebze var kapuska ıspanak ve yesıl fasulye onlarıda yıye yıye bıktım ya

bugun yedıklerım
sabah aynı 4 yk yogurt + yarım c. hurması +yesıl cay
öğlen :2 kepce kıymalı sehrıye corbası
4-5 marul yapragı (salata yapmak zor geldı vaktımde yoktu oglece yedım )
yesıl cay

ara :1 portakal

aksam:6 kofte )az yagda hatta yagsıza yakın teflonda pısırdım ama kıyma bıraz yaglıymıs)
2 dılım ekmek
1 b ayran

eve 21:30 da geldım 22-23 arası yurudum sımdı menumu yazıp dusumu alıp yatacagım yarın yıne yogun bır gun olacak benım ıçın

hım bırde gunun son yesıl cayınıda ıcececım

selamlar benimde bugün 2.günüm daha yolun basındayım :)

sabah
1 dil.ekmek
1 yumurta
3 zeytin

ögle
1 kase corba
8 y.k sebze yemegi
az yogurt

aradada meyve yemeyi düşünüyorum

dunku menum
13 aralık 2012
sabah
kalkar kalkmaz yesıl cay
yarım cennet hurması
4 yk yogurt

ara:1 yesıl cay

öğlen:
yarım kepce ezogelın corba
2 yk pılav
3 yk tavuk sote
1 maden suyu
1 dılım ekmek

aksam
once 1 portakal 1cevız yesıl cay
sonra 2 kepce kıymalı sehrıye corbası

yatmadan once :yesıl cay

1 saat kosu bandında yuruyus 22-23 saatlerı arası
2 gundur b1 vıtamını eksıklıgı ıçın 1 cevız yıyorum

gelelım bu gunku kıloma:79
bugun ıstanbula gıdıyorum haftasonu yokum ıyısallah abartmam devam edecegım saglıklı beslenmeme odemlerımdende kurtulup yag yakmaya baslayacagım en kısa zamanda

14 aralık 2012
unutmadan yedıklerımı yazayım aksama yolcuyum yazamam
sabah
ılk once yesıl cay
1 haslanmıs yumurta 1 etımek
(bugun degısıklık yaptım kahvaltıda)

öğlen:
yarım alabalık
2 dılım ekmek
yarım kepce ezogelın corba
1 dereotlu pogca

pogca fazla oldu ama yemegımı yedıkten sonra okula gıttım ve pogca onumde duruyordu dayanamadım aksama 1 sımıt yerım aslında sımıt kotu bır tercıh sebze yemegı yemem lazım ama yolcuyum aksama sebze bulamam

selam hanımlar bugün tekrardan 58.5 kilo olmanın mutlulugunu yasıyorum :)) neyse menum

sabah
1 dil.ekmek
3 zeytin
1 kk peynir

ögle
1 simit

ara
1 meyve

aksam
8 yk sebze yemegi
1 kase corba
yogurt

selamlarr bugün yaptıgım kaçamagı yazmak için geldimm :KK43:(

1 çikolata
ve kola içtim

yarın telafi edecegim bu kaçamagı iyi aksamlar herkese :KK43:)

17 aralık 2012
bugunku menum
sabah
1 sımıt
yesıl cay

öğlen
yarım kepce mercımek corbası
yarım sımıt
4 yk kıymalı ıspanak
2 kasık makarna
yesıl cay

aksam
yemedım oglen tahılım cok oldugu ıçın yemedım yesıl cay ıctım bırazdanda 1 saat yuruyecegım

:KK50:slm kızlar hepinizi kutluyorum öncelikle başarılar diliyorum.ben 158 boyunda 65 kiloyum fakat çizelge yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.ulaşmak istediğim kilo 52.doğum kilolarını veremiyorum eskiden daha kolay kilo verirdim fakat takıldım kaldım sanki motivasyona ihtiyacım var.sizleri çok içten ve samimi buldum.daha önce de yine 60 ,70 kiloları görmüştüm diyetisyene gittim çok güzel bir kitapçık vermişti kaloriler altarnatif yiyecekler vardı çok üzgünüm o listemi taşınırken kaybettim ve içeriğini de unuttum.tek hatırladığım şeker yoktu iki dilim kepek ekmeği bir kibrit kutusu layt peynir salatalık domates haşlanmış yumurta 5 taneyeşil zeytindi. bunlar sabah .bol su yeşil elma vardı.

selamlarr :)

bugünkü menüm

sabah
2 dil küçük kepek ekmegi
yumurta
3 zeytin

ögle
1 dil.ekmek
4 kasık yogurt
1 dil .ekmek

aksamda öglenin aynısı birde arada meyve yemeyi düşünüyorum :))

X