Verdiğim notu değiştirmemi istediler inanamıyorum ya! :oklava:

ben o müdür yardımcısının teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bilmem nesini ....
eğitim sistemi kimlerin elinde

sizi yürekten tebrik ediyorum keşke her eğitimci sizin gibi olabilseydi

sen sanıyormusunkı o not oyle yerlı yerınce kalacak ben hıc te tahmın etmıyorum..sonucta bunu sıze soyleyen mudur yardımcısı degsıtırmeye yetkısı var..ve de degıstırmıstır..(terbıyesız adam)ben okul yıllarım boyunca boyle haksızlıklarla cok karsılastım..ama yazık..vallahı yazık..o ki mudur yardımcısı ne kadar kendı asagılık bır sıfata koymus..ama sızede helal olsun gercekten cok takdır ettım sızı..

yarabbim ya nasıl bir zamandayız artık anlamıyorum ben ya iyi yapmışın bacım boşver ne olmuş babası milli eğitimdeyse eğerki değiştirseydin o zaman ayıp etmiş olurdun çocuk çalışsın sende ona yüz üstünden yüz ver öyle babay anayla okul sınıf geçilmez oda nasıl babaymış be
zaten böyle babası dayısı olanlar biryerdeler gerisi orta halli ana baba çocuklarıda üstün başarılarla okul bitirirler askeri ücretle bile işi zor bulurlar

tek kelimeyle tebrikler size kaydirigubbakcemile5
devrimizde böyle bi öğretmenin var olduğuna gerçekten mutluyum
çocuğum dahi haketse 1 alacaktır gamyoncuiremsu
müdür müdür yardımciımıdır her kimse onu çok kınıyırum mirmirmirmir

Bunu yapan bir müdür mü? İnanamıyorum.....

Zaten koltuğa oturupda her işi adabında yapan çok nadir insan kaldı.....

Torpil, torpil, torpil.... Bu torpilciler sayesinde okumuş bür sürü genç arkadaşımız sokakta.... Sıktılar artık.....

canım gerçekten helal olsun,bu büyük sıkıntı gerçekten,ama sene sonunda hepsini geçiriyoruz ya o çok koyuyor bana

okulları milli eğitime mecbur eden sistemi kınamak lazım mdr yardımcısını değil bence

torpiller daha ilkokulda başlamış. ilerde bu çocuktan ne beklerler acaba?

seni o kadar iyi anlıyorum ki
ben özel bir okuldayım perşembe günü akşam eve dönerken telefon etti müdürcüm filan beyin karnesinde notu düşük gelmiş de düzeltmem gerekirmiş olsun dedim onun hakkı 1di ben lütfettim dedim bugün e-okula baktım beyimiz basmış parasını müdürümde 30 yıllık eğitimsiz benim notu değişmiş ... sinirimden ellerim titriyor

eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin ihlali budur işte...
hem de idareci yapıyor bunu...
senin notunu imzan olmadan değiştiremezler
değiştirirlerse mahkemeye verebilirsin

tebrik ederim sizi. en güzel cevabı vermişsiniz...
karneye o notun geleceği önceden bellidir, son günde mi notu bu yoldan(!) düzeltmek akıllarına gelmiş, pes!

Bu dönemi atlattın ama;
İkinci dönem yine sorun çıkarırlar .
Milli eğitim babalarının malı ya.

cok iyi yapmissin! eline agzina saglik! 1'lik ogrencileri babalari dayilari yuzunden 10'luk gostere gostere bugunlere geldi turkiye. ortalik universite mezunu okuz dolu! haksizlik etmek, hak yemek, hak etmeyene helal demek normal karsilanir memleketimde. senin gibi cesur ve durust ogretmenler cogalsa belki butun bu yolsuzluklar da son bulur, daha az diplomali cahil goruruz.

bu yoruma sonuna kadar katılıyorum
sizin gibiler çoğalsa hak edene hak ettiğini veren eğitimcilerin elinde olsa
eğitim sistemimiz gerçekten diplomalı cahiller biraz daha azalır belkii mirmirmirmirmirmirmirmir

helal olsun sana tebrik ediorumm seni arkadaşım . . . bilmem kimin oğludur diye notlar yükseliosa bu devirde bu ülke ilerliyemezzz. . . aslında bu ayrımcılık hem okulda hem askerde hem işyerlerinde daima baş gösterio . . . Allah islah etsn böyle insanları .Yüce Rabbim bana sadece kul hakkıyla gelmeyin demiş .bu insanlar mahşr gününde nasıl hesap verecekler bilmiorum doğrusu .

X