Veteriner Hekime ihtiyacım var

ComeOnBaby

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
800
6
Arkadaşlar köydeki köpeciğimin kulak problemi vardı. 4 gün önce veteriner penisilin iğne verdi. Hafta sonuna kadar dolapta sakla dedi. Ben hafta sonu iğneyi gönderebilecektim çünkü. Yalnız baktım şırınga içindeki penisilin beyazlaşmış yoğunlaşmış. Bu onun için sorun olabilir mi? İğneyi Barınak veterineri verdiği için haftasonu ona ulaşamıcam. Yoksa elimde de İECİLLİNE Flakon hayvan ilacı var. O da penisilin mi? Penisilinse onu vursunlar ona göre. Bana bilgi verebilecek biri var mı?

penicilin donar canım. Bende zamanında çok vuruldum hemşire oyalandığında iğne donuyodu şırıngayı salla açılır ilaç

ben veteriner hekimim arkadaşım kesinlikle kullanmamalısın o ilacı.penisilinler sulandırıldık tan sonra en fazla 3 gün kullanılabilir o da mecbursanız.sulandırılan preparat kullanılmamalıdır zorda kalınmadıkça.

ben veteriner hekimim arkadaşım kesinlikle kullanmamalısın o ilacı.penisilinler sulandırıldık tan sonra en fazla 3 gün kullanılabilir o da mecbursanız.sulandırılan preparat kullanılmamalıdır zorda kalınmadıkça.

Peki ismini verdiğim ilaç penisilin mi???? ondan açılmamış 2 kutum var... eğer o penisilinse veterinerin verdiğini kullandırtmayayım

kusura bakmayın hemen cevap verebilmek için kısa kısa geçiştirdim.bu arad makalemi tamamlamaya çalışıyordum.sormak istediğiniz başka bişey varsa yardımcı olabilirim.

kusura bakmayın hemen cevap verebilmek için kısa kısa geçiştirdim.bu arad makalemi tamamlamaya çalışıyordum.sormak istediğiniz başka bişey varsa yardımcı olabilirim.

valla vardı da hemen iyi geceler diyince soramadım:) 20 kglık çocuğa kaç cc uygundur sizce ? zayıf şırıngadan değil de hastanelerde insanlara vurulan standart şırıngalardan var elimde yeşil olanlarından

Kamilime iğne yaptırmadan önce kulağına soğan suyu damlatılmasını söyledim..tvde duymuştum...2 günde penisiline gerek kalmadan kızarıklığı şişliği geçti ve artık kafasını kulağında birşey varmış gibi oynatmıyor...teşekkürler alternatif tıp!

Kamilime iğne yaptırmadan önce kulağına soğan suyu damlatılmasını söyledim..tvde duymuştum...2 günde penisiline gerek kalmadan kızarıklığı şişliği geçti ve artık kafasını kulağında birşey varmış gibi oynatmıyor...teşekkürler alternatif tıp!

hımm daha önce hiç duymamıstım bunu iltihap mı vardı kulağında? Eğer kafasını sallamaya devam ederse tam muayene yapabilecek bir kliniğe götürün allah korusun ciddi bir rahatsızlık olabilir.

selam, bende size birşey sormak istiyorum. bir sokak köpeği sahiplendim belediye yarım kısırlaştırma yapmış şimdi akıntısı için antibiyotik iğne kullanıyor pazartesi yapıdı dün veteriner olmadığı için yapılamadı bugün yapılmış ama kaçtığı için ilacın bir kısmı dışarı akmış ve iğne yeri biraz kanamış bir sorun olur mu? iğne etkisini gösterir mi? son bir şey daha tekrar kısırlaştırma ameliyatı olması şart mı?

selam, bende size birşey sormak istiyorum. bir sokak köpeği sahiplendim belediye yarım kısırlaştırma yapmış şimdi akıntısı için antibiyotik iğne kullanıyor pazartesi yapıdı dün veteriner olmadığı için yapılamadı bugün yapılmış ama kaçtığı için ilacın bir kısmı dışarı akmış ve iğne yeri biraz kanamış bir sorun olur mu? iğne etkisini gösterir mi? son bir şey daha tekrar kısırlaştırma ameliyatı olması şart mı?

Bu cümle nasıl mutlu etti beni...

X