Vicdan Azabi

Bence durumun bayagi vahim... !!!!
Senin verdigin tepkiler artik kiskanclik boyutunu gecmisss...
Neyse ki kiskancliginin farkindasin...
Bence bir psikologa görünmen cok iyi olur Hemde acilen...
Cünkü Zaman gecip gider geriye döndüremezsin...Kendine verdigin zararla kalirsinnn...
Esin de anladigim kadariyla biraz rahat yasamayi evliligi tam oturtamamis biri....
Evliliklerde yalan yalan üzerine birde onu gectim ispat icin arkadaslarini aratiyor...
Benim esim ailesini ailemi bile katmaz böyle bi durum da ki arkadas kim oluyor ??
Allah yardimciniz olsun...

Ayyy bu benim cok iyi halim :)))) Herkesi her seyi affettim. Sadece vicdanim rahatsiz bu durumdan dolayi.
Psikolojik destek aldim bir sure, fiziksel hareketlerimi engelleyen hastaligim da vardi kendimi hem esim icin hem hayatim icin cok yetersiz hissediyordum. Ve evet esim ne yazik ki sorumsuzca davrandi evliligimize adapte olamadi. Ama simdi degistiginin sinyallerini veriyor, bakalim.
Esim haksizliga ugradigini dusundugu icin sahit tuttu o turk cocuklari. Keske rezilligimizi gormeselerdi ama oldu iste..

Esmer degilim, esim is yeri arkadasiyla gereksiz bir yakinliga girmisti. Biraz tutuyo iste

Bir cozsem neden ekledi beni.[/QUOTE]

Bence merak etmistir, hala birliktemisiniz diye, nasil biri oldugunu gormek icin filan. Konusmak isteseydi yazardi birseyler, sanirim sadece resimlerine bakmak istedi. Yada senin yazdiklarindan sonra " vay ne kadar iyi kiz, kizin gunahini almisim" diye dusunerekten geri cekilmistir, anlatmaktan kacmistir

Esim benimle tanistiktan sonra bana bir seyler hissetmeye baslamis ve ben gorusmememe ragmen beni atamamis aklindan. Kiz arkadasiyla sogukluk girmis ve ayrilirken kiza soylemis benim aklimda biri var sana haksizlik yapamam diye-biz o zamanlar gorusmedigimiz halde. Durustce anlatmis ama kizin durumu icin cok kotu.

Esmer degilim, esim is yeri arkadasiyla gereksiz bir yakinliga girmisti. Biraz tutuyo iste

Bir cozsem neden ekledi beni.

düğün resimlerin vardı sanki eşin şımarmış demiştim hatta seni görünce:KK16:

ben bile merakettim neden eklediğini seni kendime okadar benzettimki anlatamam öfkeyle hareket edip sonra soru işaretleri ve pişmanlık aynı ben :KK31:

o an eşine kızıp öyle senaryo yazmamış olsaydın kıza normal mj atarak konuşturabilirdin kızı derdini anlardın kafanda soru işareti olmazdı vicdan azabıda olmazdı şimdi ben en çok neden eklediğini merak ettim acaba 7 yıl sonra ne diyecekti:26: eşinde az değilmiş yahu nasıl aşık etti sizi bukadar kız 7 yıldır unutamamaış ona çok üzüldüm :KK14:

Canim benim yaa, okuyunca icim bi tuhaf oldu. Zaten duygusalim buaralari herseye zirlayasim var.

Esinin sana karsi guvensizligi oldu ve sen bir kac defa yalanini yakaladigin icin simdi bu kiskancliklar normal, sen kisacasi esine guvenmiyorsun (bende guvenmezdim).
Senin guvenini yikti ve bunu kazanmak icin baya bir zaman gecmesi lazim, o zaman icinde sana bir defa olsun yalan konusmayacak ve guvensizlik vermiyecek sana. Sende zamanla yavas yavas guvenini tekrar kazanirsin.

Simdi ben senle ayni durumda olsaydim, hic ugrasma gitsin ne hali varsa gorsun, onsuz bir hayat kur derdim ama demesi kolay. Sen bu adami hala seviyorsun, ah bu ask /sevgi yokmu..

Kiskanclik insanin kendi icinde cehennemi yasatir, bunun terapisi varmi bilmiyorum ama bence ikinizinde bir terapi gormeniz lazim, bizim burda (Hollanda) iliski terapisi diyorlar, sanirim TR de de vardir. Senin bu kiskancliktan kurtulman lazim desemde, elinde olmayan birsey. Insallah zamanla gecer ve sende rahatlarsin.

Allah kolaylik versin sana, dua et cunki seni cok rahatlatacak..

Aman aglamayin lutfen, ben o gorevi fazlasiyla yapiyorum :))

Dediginiz gibi esime cooook guvenirdim dag gibiydi benim icin ama kotu bir tecrube sonrasi her sey yikildi. Aylardir ugrasiyor yeniden o gveni insa etmek icin ama oyle ha diyince olmuyor. Ona yeniden guvenmek, ona inanmak istiyorum cunku hala gercekten cok seviyorum. Onun da kotu gunlerden gectigini gercek karakterinin yeniden gelecegini dusunuyorum. (umut fakirin ekmegi)

Evlilik terapisti cok guzel bir yaklasim oldu gercekten. Amerikada durum nasil bilmiyorum ama mutlaka cidden biz gitmeliyiz en azindan ilk bir kac ay.

Bir cozsem neden ekledi beni.

Bence merak etmistir, hala birliktemisiniz diye, nasil biri oldugunu gormek icin filan. Konusmak isteseydi yazardi birseyler, sanirim sadece resimlerine bakmak istedi. Yada senin yazdiklarindan sonra " vay ne kadar iyi kiz, kizin gunahini almisim" diye dusunerekten geri cekilmistir, anlatmaktan kacmistir[/QUOTE]

Ayy guldum buna ama cidden oyle bi izlenim verdim herhalde. Halbuki ic yuzumu bir bilse....
Ulasabilsem de anlatsam ozur dilesem keske

Bence merak etmistir, hala birliktemisiniz diye, nasil biri oldugunu gormek icin filan. Konusmak isteseydi yazardi birseyler, sanirim sadece resimlerine bakmak istedi. Yada senin yazdiklarindan sonra " vay ne kadar iyi kiz, kizin gunahini almisim" diye dusunerekten geri cekilmistir, anlatmaktan kacmistir

Ayy guldum buna ama cidden oyle bi izlenim verdim herhalde. Halbuki ic yuzumu bir bilse....
Ulasabilsem de anlatsam ozur dilesem keske[/QUOTE]

bence hiç ulaşıpta özür dilemeye falan kalkma canım iş uzar gider belkide eşinede ulaşır ve irtibata geçer durduk yere eskiler deşilir bence kapansın gitsin

sildirdiğiniz konu ne oldu peki?
bir kız vardı,eşimin de ona ilgisi var diyordunuz.
güzelce bir bayandı.yanlış mı anlamışsınız?

Gospocumm canım arkadaşım yeni gördüm konunu.

Sen sadece kızdan özür dilemelisin bence, eşin bu olanları hakediyor. Seni bu noktaya getiren o. Kıskanclık ve güvensizlik insanın icinde yatıyor, biri onu tetikleyince yerine geçmesi epey zaman alıyor maalesef.

Eğer tüm bu yaşananlara rest cekiyorsa da ceksin, insan biraz alttan almayı bilmeli.

Gospocumm canım arkadaşım yeni gördüm konunu.

Sen sadece kızdan özür dilemelisin bence, eşin bu olanları hakediyor. Seni bu noktaya getiren o. Kıskanclık ve güvensizlik insanın icinde yatıyor, biri onu tetikleyince yerine geçmesi epey zaman alıyor maalesef.

Eğer tüm bu yaşananlara rest cekiyorsa da ceksin, insan biraz alttan almayı bilmeli.

Elmayracim iste sorun burda, kiza ulasamiyorum ozur dileyemiyorum halallik isteyemiyorum kiz zaten msluman degil obur dunyada halletme sansimiz da olmayacak.. Resmen kul hakki kaldi ustumde.
Bugun veterinerden 12 kilo kedi mamasi aldim tum mahalleyi dolasip besleme noktalari olusturdum. Bari bi sevaba gireyim diye.
Offf dunku ruyadan sonra vicdanim beni olduruyor.

Elmayracim iste sorun burda, kiza ulasamiyorum ozur dileyemiyorum halallik isteyemiyorum kiz zaten msluman degil obur dunyada halletme sansimiz da olmayacak.. Resmen kul hakki kaldi ustumde.
Bugun veterinerden 12 kilo kedi mamasi aldim tum mahalleyi dolasip besleme noktalari olusturdum. Bari bi sevaba gireyim diye.
Offf dunku ruyadan sonra vicdanim beni olduruyor.

Bugün olmazsa baska bir gün alırsın, en kötü öteki tarafta :) O kız mutlaka bir gün aktif olacak

İyi yapmışsın ama bir nebze de olsa icin rahatlar.

Ne rüyası gördün

bazen öfke kontrolü yapmak zor oluyor çekom
gospodinayı anlıyorum, özünde iyi bir insan

gönlümüz hak etmeyen insanlara kaydığında, onların yüzünden başkalarının kalbini kırabiliyoruz işte :KK43:

Ben tanımıyorum ama okurken şok oldum
Dizilerdeki kötü karakterler geldi aklıma,üzgünüm

Kimden gospodan mı bizden mi :KK1:

Konu sahibine dedim

Ben tanımıyorum ama okurken şok oldum
Dizilerdeki kötü karakterler geldi aklıma,üzgünüm

Konu sahibine dedim

Ya iste ben ayni o kizin durumuna dustum zannettim ve kizin uzulmesinde zamaninda payim oldugu icin guya vicdanimi rahatlattim ona yalan soyleyerek.

Sonra da esimle ayrilmayim diye kiza iftira atarak o gunku mesajlarimi bu olaya bagladim.

Sacma ama, zaten mantikli dusunebilen biri olsam esime sans vermezdim hic..

Kotu biri olmak istemiyorum sartlar cok zorluyor beni

X