Vicdan Azabi

Yalana bir kere batınca devamı da gelmiş.. yalan yalanı çekmiş. hiç hoş olmamış yaptığınız şeyler...

eski sevgilisinin 7 sene sonra sizi sanal alemden eklemesi çok ilginç..

Eşinle tekrar görüştükleri izlenimi oldu bende.:KK31:

Esimle gorusmeleri imkansiz. Suan biri Amerikada digeri Rusyada (buyu ihtimalle)
Internetten bile yazmis olsa esimin yuzu yok cevap verecegini sanmam

cnm yuvan için yapmışsın birinin canını acıtıp kötülük yapmamışsın işler iyice düzelsin aradan zaman geçsin eşine anlatırsın bu kadar üzülme çok......dünyanın en büyük şer........i dediğin böyle olsun hiç takma:)

esime anlatamam da insallah kizdan bir sekilde ozur diler affetmesini isterim. zamana birakmak en dogrusu.
ay o kadar da kotu bir sey degil dimi bir kac kucuk yalan sadece :)

tatlım benim hastalıgımda bana destek olmayuıp onume set cekecek benımle doktora gelmeyecek bır adam zaten benım ıcın kıvanc tatlıtug olsa nolurrr hepsı recep ıvedık ya gozumde
Fedakarlık yapması onemlı degılkı adamın
arkasıdna durabılecegı seylerı yapsaydı
musluman olmasaydıda o olanlar hıc olmasaydı dahamı kotu olurlardı , hayır

Merhametsiz bir adam haklisiniz. Degistigini soyledigi, kanitlamaya calistigi en buyuk nokta da burasi oldu.

Esin bi sekilde o kiza ulasacak kiz da senin mesajlari esine gonderecek. Bunlar iyi gunlerin daha maalesef :KK43:

Esimle gorusmeleri imkansiz. Suan biri Amerikada digeri Rusyada (buyu ihtimalle)
Internetten bile yazmis olsa esimin yuzu yok cevap verecegini sanmam

Bir ortak arkadasa bakar telefonu vs bulmak, sen bilemezsin ortak arkadaslarini. Skype var linkedin var, facebookunu actirtmak var, var oglu var. sen eski sevgilin bana bunlari dedi demissin o adam illa ki bulacak o kadini esegin aklina dusmus karpuz kabugu. buna kalibimi basarim ben. Asude dediydi dersin

Bir ortak arkadasa bakar telefonu vs bulmak, sen bilemezsin ortak arkadaslarini. Skype var linkedin var, facebookunu actirtmak var, var oglu var. sen eski sevgilin bana bunlari dedi demissin o adam illa ki bulacak o kadini esegin aklina dusmus karpuz kabugu. buna kalibimi basarim ben. Asude dediydi dersin

tamam yaziyorum bi kenara :)

esime anlatamam da insallah kizdan bir sekilde ozur diler affetmesini isterim. zamana birakmak en dogrusu.
ay o kadar da kotu bir sey degil dimi bir kac kucuk yalan sadece :)

bu yaşadıkların eşinin önceden güvenini sarsmasından kaynaklı.. bnce kızdan özür dileme.. Özür dilersen eğer kızın mağduru oynamıyacağı ne malum? Eşine kendisini çok sevdiğini belli et yeter :) Aşk bukadarcık şeyleri affeder :))

simdi ne yapacaksın peki? Buarada saglık durumun nasıl hersey eskıye dondumu?

bence kendini bu kadar kötü hissetmene gerek yok kız da kendi kaşınmış 7 yıl sonra niye seni ekliyo yani. yalanlar hoş değil ama boşverr kaç yıl geçmiş üzerinden.

Bana psikolojik sorunlarınız var gibi geldi... bence doktora gitmelisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

uyuyordum kotu bir ruya gordum dusunmemeye calistigim hatta unuttugum bir konu gun yuzune cikti. Anneme falan anlatmaya da utaniyorum, vicdan azabindan nasil kurtulabilirim yorumlarinizi bekliyorum.

Belki hatirlayan olur, olayli bir konum vardi esimle ilgili(silindi). Ben yaklasik 1 yila yakin zamandir turkiyedeyim ailemin yaninda, esimi amerikada birakip geldim (saglik sebepleri+ozel sebepler vsvs) esim de barisalim yeniden baslayalim diye 3 kez geldi yanima ikna etmek icin beni.

Aralik (2013) ayinda benim icim ona karsi yeniden isinmaya basladi, bentrye geldikten yaklasik 6-7 ay sonra yani. Ciddi olarak tekrar denemek istedim. Neyse bu biletini aldi ocak (2014) ortasinda gelip beni gorecek her seyi konustuk cunku, hislerimiz degisti mi diye bakacagiz.. O aralar bana her gun siirler yaziyor mektup yaziyor nerelerde yanlis yapigini her gun yeni bir konu bularak ozetliyor falan ben de iyice kaptirdim hosuma giidiyor tabii bu durum.

Araligin(2013) ortalarinda beni yabanci bir kiz ekledi, ismi cok tanidik. Biraz arastirma ile esimin tam 7 sene once ayrildigi kiz arkadasinin oldugunu anladim. Ondan neredeyse hic bahsetmezdi bana. Sadece esimin o kizla beraber yasadigini biliyorum. Zaten onlar ayrilmadan once biz tanistik ben esime asik oldum. Sonra esimin kiz arkadasi oldugunu ogrenince ben geri cektim kendimi, 7 ay kadar hic gorusmedim esimle. Esim de megerse bana bir seyler hissettigi icin kizdan ayrilmis ve biz arkadas olarak bi 4-5 ay daha gorusup cikmaya basladik. Neyse ozet kismini gecersek ben kizin arkadaslik istegini kabul etmedim, 7 senedir kesinlikle hic bir mecrada karsilastigimiz dahi olmamisti birakin arkadaslik gondermeyi. Neyse kabul etmedim pek tabi oylece biraktim.

Tam yilbasi gecesi esime dısarı cıkmanı ıstemıyorum dedim. Kendi memleketlileriyle gorusmesini istemiyorum (hepsi ickici partilerden partilere kosan insanlar), orda turk cocuklar da var onlar da ayni. Her gece barda disarda iciyorlar. Onlarla da cikma evde kutlayin dedim. Sonra orada 12ye yaklasinca esimi aradim araba suruyorum diye msj atmis acsa daha kolay aslinda! ıste o turklerle evde kutlayacakmis onlar esimin o gece isten cikmasini beklerlerken bara gitmisler sarhos olduklarindan esimin onlari arabayla almasi gerekiyomus park yerinde bekliyorum dedi bana. ıceri girmeyecegim soz dedi. Sonra allah bu ya, ben esimin o turklerle barda fotograflarini gordum! Bana tekrar eskısı gıbı yalan soylemeye basladıgı ıcın ofke krızı gecırdım. Esim barda tabii o aralar teli de cekmiyor ben yaklasik 1 saat buna mesaj attim agzima aklima ne gelirse.. Saydirdim. Annem babam geldi beni sakinlestirmeye calisiyor zapdedemiyorlar falan....

Neyseeee ben o sinirle eski kiz arkadasinin arkadaslik istegini hatirladim. Gittim hemen kabul ettim. Cunku bana asik olup ayrildi kizdan. (en azindan ona haksizlik etmek istemedigi icin) ben de o yalanlardan falan sonra baskasi var hayatinda diye dusunup kendimi o kiz gibi hissediyordum. Kiza bi suru yalan mesaj attim :KK43: guya 7 yil once esim birlikte yasadigi kisiyi bana akrabam diye tanistirmis, ben bilmiyormusum onlarin sevgili oldugunu. Bilsem asla olaylar buraya gelmezmis. Esim bana bugune kkadar hep yalan soylemis kendiyle ailesiye ilgili. Ben guya daha yeni ogrenmisim o birlikte yasadigi kizin kiz arkadasi oldugunu. Eger bilseymisim asla ondan ayrilmasina musaade etmez onunla cikmazmisim vsvsv bir suru deli sacmaligi... Ama dusununce cok yaralayan seyler..

Kiz cok asil imis, bana asla bir sey yazmadi hemen facebookunu kapatti okuduktan sonra..

Esim de o bara girme konusunda hakliymis cocuklardan biri komaya girmis tasimak icin yardim istemisler esim o sekilde girmis iceri. (zaten gordugum fotolarda hep arkada tesadufen gorunmus sekildeydi) 1 hafta boyunca bana gercegi anlatti, telefon kayitlariyla, turk cocuklarin attigi mesajlarin ciktisiyla vsvs dogru olduguna inandim. Ama coook asırı tepkı vermıstım yazdıgım mesajlarda. Esim seninle yapamam ben dedi, beni kotu biri olarak goruyosun dedi...

Bız 45847094. Kez ayrıldık. Yıne kesın sekılde hem de ben onu affetmısken......

Esimi arayip o gece neden sinirli oldugumu anlatttim. Guya eskı kız arkadası beni ekleyip bi suru mesaj atmis. Bi suru beddua etmis. O kizi nasil baskasini sevdigi halde kandirdigini onu nasil yuzustu biraktigini evlilik planladikklari halde kizi terkettigini anlatmis. Esimin ic yuzunu tanidigi kadar guvenmemem gerektigini soylemis. Benim de aynilarini yasiyacagimi soylemis. Tabıı hepsı yalan!!!!!!! Kendımı savunmak ıcın uydurdugum seyler!
Barismak icin yaptim cunku 15 gun sonraya esimin bileti vardi yanima gelecekti. Onu gormeyi cok istiyordumm :KK43:

esim hemen kiza mesaj atmak istedi ama allahtan kizin facebooku hala kapaliydi.

Upuuzuuuun lafın kısası,
1- esime kizginligimdan kiza yalan soyledim (kendimi melek yaptim)
2-esimle barismak icin kizin agzindan sanki iliskimiz bozulsun diye mesaj atmis gibi esime yalan soyledim.
3- kiza mesaj atarak dunyanin en byuk serfs..zligini yaptim. 7 sene sonra bunlarin konusulmasi cok sacma.
4- esim beni ikna icin turk cocuklari aratip olayi anlattirdi. Yine rezil oldum kiskancligiman dolayi.
5- esim basina her kotu bisey geldiginde o kizin beddulari yuzunden oldugunu dusunuyor ve helallik almak ozur dilemek istiyor!!!!!

Cok kotu hissediyorum.

sizin de eşinizin de yolu yol değil bence.
Ikiniz de de yalan dolan var
allah razı gelmez böyle şeylere.
Eşin senle o kızı aldatmış, seni de başkasıyla vs..
Sen de eşini kandırmışsın hemde masum bir kızın üzerine iftira atarak
bir an önce doğrulara dönün bence
allah yardımcınız olsun

ben bu kıza ne uzulmustum cok uzulmustum .
aradan kac yıl gectı tesaduf eserı ınstagram takıpcılerındenn bırı ya gecen kedısı oldu dedıgını , konu sahıbının saglık sorunlarından oturu vefat ettıgını dusunup ıcım yandı bı an.

neyse sonra yanlıs anladıgımı fark ettım ve profılıne baktım butun bu yazılanlar, sılınen konular gerıde kalmıs ta kızın gozlerınde hep huzun pes dogrusu

ben bu kıza ne uzulmustum cok uzulmustum .
aradan kac yıl gectı tesaduf eserı ınstagram takıpcılerındenn bırı ya gecen kedısı oldu dedıgını , konu sahıbının saglık sorunlarından oturu vefat ettıgını dusunup ıcım yandı bı an.

neyse sonra yanlıs anladıgımı fark ettım ve profılıne baktım butun bu yazılanlar, sılınen konular gerıde kalmıs ta kızın gozlerınde hep huzun pes dogrusu

konuyu okudum da sizin yorumu anlamadım. özet geçseydiniz keşke :110:

X