Villa pine garden giden var mı ?

ElifOktem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
29
1
Merhabalar ben villa pine garden diye bir otel buldum. Tam hayallerim de ki gibi şömineli jakuzili her odası farklı dizayn edilmiş Ağva' da butik otel. Ancak sevgilim ile 1 gece konaklayacağım hayal kırıklığı yaşamak istemem.Kendisi ya da çevresinde giden duyan var sa yardımcı olursanız sevinirim :))

Merhabalar ben villa pine garden diye bir otel buldum. Tam hayallerim de ki gibi şömineli jakuzili her odası farklı dizayn edilmiş Ağva' da butik otel. Ancak sevgilim ile 1 gece konaklayacağım hayal kırıklığı yaşamak istemem.Kendisi ya da çevresinde giden duyan var sa yardımcı olursanız sevinirim :))
Merhaba gittinizmi acaba otele

Konu güncel değil fakat forumda gezerken ve bu otelle ilgili araştırma yaparken denk geldim. Öncesinde yeni bir başlık açmalı mıyım diye düşündüm fakat buraya yazarak hem sizin yorumunuza geç de olsa cevap vermiş olacak hem de kendi araştırmalarımı aktarmış olacağım diye düşündüm.
Villa Pine Garden Otel'e gitmeye karar vermiştim hafta sonu tatilimi geçirmek için. Ayrıca Ağva'yı da merak etmekteydim. Otelle ilgili fotoğraflara, videolara kesinlikle aldırış edilmemeli diye düşünüyorum bir dip not olarak belirteyim. Öncesinde google yorumları ve tripadvisor yorumlarına baktım. Dehşete düşüren yorumlarla karşılaştım. Altın kolyesini kayıp eden ve işletme sahiplerinin kendilerine bulduk diyerek haftalarca kargo yapmamış olmaları, Türkmenistanlı çalışanları olması sebebiyle iletişimin eksik kalması, görgüsüzlük ve ilgisizlik suçlamaları, kahvaltı malzemelerinin son derece kötü olması, sattıkları odaların izinsiz ve habersiz değiştirilmesi, su gibi temel bir ihtiyaç için dahi fahiş fiyatlarla satılması, herşey dahil dedikleri oda için çıktığınızda yani otelden ayrılmak istediğinizde bir o kadar daha ücret talep edilmesi gibi gibi yüzlerce olumsuz yorum okudum. Benim için en önemli olan ise kesinlikle hijyendi. Hijyen konusunda da sınıfta kaldıklarını ve jakuzilerinin bakımsız ve pis olduklarını yine bu yorumlar sayesinde öğrendim. Bu yorumlara istinaden elbette ki bu yorumların gerçek müşteri deneyimleri olduğununa inanarak rotamı elbette başka bir otele çevirmek zorunda kaldım. Eğer Villa Pine Garden'ı ziyaret etmek istersem ki hiç sanmıyorum (paramla rezil olamam) sadece uzaktan bir el sallarım diye düşünüyorum. Siz siz olun kesinlikle otel yorumlarını dikkate alın. İsim vermek istemiyorum fakat bir otel gözüme ilişti bir tane bile olumsuz yorum okumadım. Villa Pine Garden yorumlarını derlemiş agvam.com sitesine de teşekkür etmek isterim. Bana çok yardımcı oldu.

X