Kekler - Pastalar Vişneli Kakaolu Toplar (Resimli)

Tucem yarın misafirlerim var bundan yaptım :kedi:Enfes olduopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim tucemŞeniz

Tatlı konusunda tıkanır kalırdım şimdi senden çalıyom:kedi:

Vişneli kekini de yaptım:kedi:

Keki sürekli yapıyodum zaten bütün gelen giden bana ezberledi onu o da çok güzel oluyo tucem..opuyorumnanaktan

Senden daha tatlı tarifleri bekliyorum :kedi:

Keki sürekli yapıyodum zaten bütün gelen giden bana ezberledi onu o da çok güzel oluyo tucem..opuyorumnanaktan

Senden daha tatlı tarifleri bekliyorum :kedi:

ekleyeceğim çok tarifim var canım ama resimli olsun diye yaptıkça ekliyorum :kedi::1hug:

Tamam canım biraz yüzsüzlük yapıyım mı??

Sütlü tatlılar olsuuuuunnnnnnn:kedi:

Tavuk göğsünden başka bi şey bilmiyorum:kedi:

Tamam canım biraz yüzsüzlük yapıyım mı??

Sütlü tatlılar olsuuuuunnnnnnn:kedi:

Tavuk göğsünden başka bi şey bilmiyorum:kedi:

oyyy canım benim, hemen yarın spesiyal sakızlı muhallebi tarifimi ekliyorum, yapmıştım birkaç gün önce, fotografım da var, elimden geldiği kadar eklerim tatlım :kedi:Şeniz bu arada vişneli sütlü tatlı tarifim de vardı gamyoncuiremsu

harika görünüyorlar yaaa

teşekkürler kardelencim :1hug:

Onu da yapmıştım ya Tucem..:kedi:

O da çok güzel oluyo yaopuyorumnanaktan

Şımar Tucem şımarŞeniz

Başka bi topikte bi arkadaşım var o dedi yarın ne tatlı yapcan misafirlerine ona da dedim tucenin tariflerinden yapcam kaydirigubbakcemile3

Şımar Tucem şımarŞeniz

Başka bi topikte bi arkadaşım var o dedi yarın ne tatlı yapcan misafirlerine ona da dedim tucenin tariflerinden yapcam kaydirigubbakcemile3

kesin geliyorum o zaman

bende bu tarifi gördüm sana göstericektim meğer yapmışsın

o tuçe bu tuçeymiş kaydirigubbakcemile3

tuçe ellerine sağlık harika gözüküyo cokacimcoook

Heeee geldi işte dünürüm..Bu tarifi diyodum işte..Bunu yaptım dünürüm..Sen de yap çok güzel oluyo

Şımar Tucem şımarŞeniz

canımsın Şeniz
kesin geliyorum o zaman

bende bu tarifi gördüm sana göstericektim meğer yapmışsın

o tuçe bu tuçeymiş kaydirigubbakcemile3

tuçe ellerine sağlık harika gözüküyo cokacimcoook
teşekkürler canım, az önce çiğ kısır partisinde tanıştık seninle, ömürümle de tanışıyormuşsun, çok mutlu oldum opuyorumnanaktan
Heeee geldi işte dünürüm..Bu tarifi diyodum işte..Bunu yaptım dünürüm..Sen de yap çok güzel oluyo
dünür mü kaydirigubbakcemile3

Tucem daha çocuklarımız yok ama dünür olduk meleklekaydirigubbakcemile3

Çok hoşlarına gitti misafirlerimin Tucem..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…