Saç Şekillendiriciler WAG MAŞA (su dalgası maşası) kullanan var mı? fotolarla lütfen

Sonunda aldımmmmmmm Babyliss C260E Wag maşasını.. Ama ürün piyasadan mı çekilmiş nedir bulundugum yerdeki hiçbir teknoloji market vb. yerde bulamadım. olanlarda baska sehırlerdekı teşhir ürünleriydi. Bayılıyordum ararken :KK47: neyse ki internetten aldım 115 liraya n11'den.. Tek kelimeyle Süpppperrrrrrrr :KK12:

Kizlar bence hic saclarinizi yipratmayin masa ile.ben saclarimi ikiye ayirip ters balik sirti oruyorum 2 tane yatiyorum.sabah saclarimi actigimda aynen bu goruntu oluyor.ama orerken ters orgu yapacaksiniz yani ilmekleri uste almadan alta alarak orerseniz sonuc wag masa ile ayni.hatta saclarim yipranmasin diye cogu zaman yikadiktan sonra kendi haliyle kurumaya birakiyorum sonra orup yatiyorum is yerimdekiler ordugumu anlamiyor masa saniyor:KK6:

taknosa da babyliss in o aldığınız maşayı gördüm. yani oradan alabilir isteyenler. gerçi her teknosa da yoktur ama akmak lazım. hairens wag maşayı da düşünebilirsiniz. yaklaşık aynı fiyat. ben araştırırken gördüm. iyiye benziyor.

Arkadaşlar 1 yıldır yorum yazan olmamış sanki. babyliss wag maşa aldım harika dalgalar oluyor hem de düzleştirme süresi kadar bile sürmüyor.

X