Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

Hadi bakalım..Sende başla birlikte yapalım gelişmeleride yazarız.Ben dışarda yürüyüşe üşeniyorrum.Bu sebeple hoşuma gitti bu..

yaaaa
malesefff olmuyorr
açılamıyor dediiiiiikötükedihüso
başka yolu yokmu bununnn-tatlicadiarzu-

Canım onu açman için bilgisayrında gom player diye bişe yüklüü olması gerek sanırım.Sende yüklü mü değiğlmi bilmiyorum.Benim olduğu için direk açılıyo.

Canım ben çok kilolu değilim.4,5 ayda 4 kilo birden aldım.Sinirlerim bozuldu, bide yaş gittikçe vermek zorlaşıyor,30 lara yaklaşıyorum..birde vucut biraz şekillensin selülitlerim gitsin diye yürüyüş yapıyorum.İnş faydasını görürüm.Sanki hafiften sıkılaşmaya başladım ama kilom sabit..kafamçokkarıştı

seninle ayni durumdayiz;
ben de bu yil 30 olacagim ve bu sene 3-4 kilo aldim.
cok moralim bozuluyor, su an 56 kiloyum ama su lanet kilolar gitmiyor,

walk at home, pilates neler yapiyorum, 1,5 aydir.
insallah vericem bu kilolari.

ama ben calisiyorum aksam isten gelince hic yapilmiyor walk at home, yorucu,
haftasonlari yapiyorum

Canım onu açman için bilgisayrında gom player diye bişe yüklüü olması gerek sanırım.Sende yüklü mü değiğlmi bilmiyorum.Benim olduğu için direk açılıyo.

demekki yüklü degill-tatlicadiarzu-
sagol ama yardımların içina.s.

demekki yüklü degill-tatlicadiarzu-
sagol ama yardımların içina.s.

Google'da arat, mutlaka çıkar. İndirip yükleyebilirsin. Her türlü dosyayı çalıştırabilen süper bi program o yerimseniben

Kızlar ben şimdi 4millik olanı açıp yapmaya başlıyorum. Siz de bana katılın hadi.. kaydirigubbakcemile

seninle ayni durumdayiz;
ben de bu yil 30 olacagim ve bu sene 3-4 kilo aldim.
cok moralim bozuluyor, su an 56 kiloyum ama su lanet kilolar gitmiyor,

walk at home, pilates neler yapiyorum, 1,5 aydir.
insallah vericem bu kilolari.

ama ben calisiyorum aksam isten gelince hic yapilmiyor walk at home, yorucu,
haftasonlari yapiyorum
Olsun en azından h. sonu yap.BEnde şu anda çalışmıyorum, işsizliğimi spor yaparak değerlendiriyorum.Walk at home un dışında winsor la bacak platesi yapıyorum.Bide slim in 6 onada yeni başladım.Hayırlısı bakalım.Sana da kolay gelsin:lepi:

ayzemheri sana da kolay gelsin,ben bugünlük tamamladım.3 mil anca yürüyorum.ilk başlıyorsan 4 ağır gelebilir ama bilemicem şimdi.

ayzemheri sana da kolay gelsin,ben bugünlük tamamladım.3 mil anca yürüyorum.ilk başlıyorsan 4 ağır gelebilir ama bilemicem şimdi.

Şimdi bitirdim 4 mili kaydirigubbakcemile2
3 mili daha önce yapmıştım, 4 mil de aralarda zorladı ama olacak o kadar.
Saçlarımın ucundan bile ter damladı sositososito Spor yapınca içim çok rahat oluyor vallahi.. Tüm stresten arınmış oluyorum.. Bi de vücudum için iyi şeyler yapmış olmanın mutluluğu var zemuszemus
Şimdi temizlenip yeşil çayımı alıp kitap okumanın keyfi başka olacak.. sositososito
Yıllardır 3-5 kilo versem diye dilimden düşürmüyordum. Ama ne verebiliyordum ne de halimden şikayet etmeyi bırakabiliyordum. Oh be sonunda gidiyor yağlar..naniknanik
Hepimizinki gidecek inşallah.. Mutlu, sağlıklı, kendinden memnun kişiler olacağız...

Saçlarımın ucundan bile ter damladı sositososito Spor yapınca içim çok rahat oluyor vallahi.. Tüm stresten arınmış oluyorum.. Bi de vücudum için iyi şeyler yapmış olmanın mutluluğu var zemuszemus
Şimdi temizlenip yeşil çayımı alıp kitap okumanın keyfi başka olacak.. sositososito
Yıllardır 3-5 kilo versem diye dilimden düşürmüyordum. Ama ne verebiliyordum ne de halimden şikayet etmeyi bırakabiliyordum. Oh be sonunda gidiyor yağlar..naniknanik
Hepimizinki gidecek inşallah.. Mutlu, sağlıklı, kendinden memnun kişiler olacağız...

siz calismiyorsunuz galiba diy mi?

bana aksam isten gelince walk at home cok yorucu geliyor..

Hayır çalışıyorum..yerimseniben
Ama masabaşı işi olduğu için fiziken yorgun olmuyorum...

ben de masabasinda calisiyorum ama yine de WAH cok yorucu geliyor aksamlari bana.
ama pilates derseniz onu aksam sabah 3 saat deseniz yaparim.
o yormuyor, aksine dinlendiriyor sanki ;-)

calisan bir bayan , aksam gelip 1 saat spor, sonra dus, sonra kitap okumak.

supersin.

ben bunlara vakit bulamam.

esim evde olmazsa belki... o evdeyken onu yalniz birakip baska seylerle ugrasamiyorum ben.

bana da özelden link atın lütfen.

ben de başlamak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

kızlar istesekte link atamayız çünki **** işareti oluyo bakın leslie sansone yazın googleye orda çıkan ilk linki tıklayın.o sitede egzersizler bölümü var video linkleri orda

X