Watsap son görülme sabit kalabilir mi

kader3434

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
28
7
23
Merhaba birinin watsapp son görülmesi 3 gün önce profil duruyor son görülmesi de duruyor durumunda duruyor ama girmeden duramazdi merak ettim sablt kalıyor mu son görülme instaya giriyor ama kimseyi eklemiyor tik tok ta öyle kafam karıştı iPhone kullanıyor acaba hileli birşeyler var mı gerçi ugrasacagini sanmam ama bilen aydınlatabilir mi tesekkur ederim 🙏

2 whatsapp hesabı vardir. Ikinciye giriyordur. Küçük hesaplar peşinde koşan işsiz biriyse interneti kapatıp mesaji okuyup cevap verip çıkıp yeniden interneti açıyordur.
Alla alla ikinciyi bile açmaz ama belki ben engelledim diye gicikligina bilemiyorum artık eringec yapmaz diyorum ama 3 gündür girmemesi garip

Öyle bir uygulama var wp son görülme için arkadaşımın sevgilisi de yapmıştı hatta mavi tik yani okudundu bilgisi açık olduğu için gece gözüken son görülmesine sabah okundu atmıştı ve bingooo 😂😂😂

Merhaba birinin watsapp son görülmesi 3 gün önce profil duruyor son görülmesi de duruyor durumunda duruyor ama girmeden duramazdi merak ettim sablt kalıyor mu son görülme instaya giriyor ama kimseyi eklemiyor tik tok ta öyle kafam karıştı iPhone kullanıyor acaba hileli birşeyler var mı gerçi ugrasacagini sanmam ama bilen aydınlatabilir mi tesekkur ederim 🙏
Ya bazen takılı kalabiliyor o enteresan bir şekilde

Öyle bir uygulama var wp son görülme için arkadaşımın sevgilisi de yapmıştı hatta mavi tik yani okudundu bilgisi açık olduğu için gece gözüken son görülmesine sabah okundu atmıştı ve bingooo 😂😂😂
Ayyy Nasi uğraşıyorlar ya merak ettirmek mi amaç ne saçma sapan anlamadim

Yıl 2024 kara haber tez duyulur en fazla uyuypdur veya taktik falan uygular bunların peşinde olan biri de ne bileyiaynn

Siz engellediginizde, sizin engellemeden once onun son cevrimici oldugu zaman gorunur. Engeli kaldirip bakarsaniz tarih ve saatin revize oldugunu goreceksiniz
Yok annem de ekli onda da aynı gozkuyor neyse bakalım bir süre sonra belli olur

Alla alla ikinciyi bile açmaz ama belki ben engelledim diye gicikligina bilemiyorum artık eringec yapmaz diyorum ama 3 gündür girmemesi garip
Ee engellemişsiniz neden hala işsiz gibi son görülmelerini vs kovalıyorsunuz?
Adam taktik uyguluyordur,küçük hesaplar peşindedir vs yazan olmuş ama bence öyle şeyler yapan varsa da adam değil.
Derdiniz varsa söyleyin,çözün.
Yok engelleyecek duruma geldiyseniz de ne yapacağını boşverin.
Belli ki engelleseniz de engeli aç diyen yok.
Size gönderme yapan da yok derim çok yormayın kendinizi

Ee engellemişsiniz neden hala işsiz gibi son görülmelerini vs kovalıyorsunuz?
Adam taktik uyguluyordur,küçük hesaplar peşindedir vs yazan olmuş ama bence öyle şeyler yapan varsa da adam değil.
Derdiniz varsa söyleyin,çözün.
Yok engelleyecek duruma geldiyseniz de ne yapacağını boşverin.
Belli ki engelleseniz de engeli aç diyen yok.
Size gönderme yapan da yok derim çok yormayın kendinizi
Annem de ekli kendisi zaten sadece soru sordum bilenler de cevaplıyor cevaplamaya bilirsiniz tesekkur ederim hayırlı ramazanlar

Annem de ekli kendisi zaten sadece soru sordum bilenler de cevaplıyor cevaplamaya bilirsiniz tesekkur ederim hayırlı ramazanlar
Yoo bir sürü bilmeyen de cevaplamış karşı tarafın boş yaptığını ima ederek. Neden bir tek bana yazıyorsunuz ki şimdi

Çakma whatsapplar var. Son görülmeyi istediğin zamana sabitliyorsun. Çift tiki gizleme de var. Değişik özellikleri var. Bir ara profil fotoğrafına tıklayınca ve mesaj yazmak için tıklayınca da bildirim alma özelliği vardı.

Kuzenlerimden biliyorum 😅

X