Watsap son görülme sabit kalabilir mi

Merhaba birinin watsapp son görülmesi 3 gün önce profil duruyor son görülmesi de duruyor durumunda duruyor ama girmeden duramazdi merak ettim sablt kalıyor mu son görülme instaya giriyor ama kimseyi eklemiyor tik tok ta öyle kafam karıştı iPhone kullanıyor acaba hileli birşeyler var mı gerçi ugrasacagini sanmam ama bilen aydınlatabilir mi tesekkur ederim 🙏
Whatsapp + uygulaması var onunla dondura biliyorsun okuyorsun ama mavi tik olmuyor falan baya özelligi çok ama whatsapp sonunda artık harekete geçti bloklamaya başladi herkes normal wp kullansin diye.Bende kullaniyordum cevap verdikten sonra mavi tik oluyordu öyle çok iyiydi ama hayin whatsapp izin vermiyor artık.🙄🤣

Anneniz niye ekli?
Boşanma aşamasındayiz eşimle bende hamileyim annem de ve bende var di numarası ben çocuğu görmesin doğunca diye engelledim kendisi belki merak eder yazar diye son görülmesini sabitlemis olabilir mi diye dusundum

Whatsapp + uygulaması var onunla dondura biliyorsun okuyorsun ama mavi tik olmuyor falan baya özelligi çok ama whatsapp sonunda artık harekete geçti bloklamaya başladi herkes normal wp kullansin diye.Bende kullaniyordum cevap verdikten sonra mavi tik oluyordu öyle çok iyiydi ama hayin whatsapp izin vermiyor artık.🙄🤣
Senin adına üzüldüm ama bende meraktan catlicam yapmayın şöyle şeyler 🤣

Senin adına üzüldüm ama bende meraktan catlicam yapmayın şöyle şeyler 🤣
Ben çocuktan sonra yükledim yazıyordular cevap veremiyordum veremiyincede bozuluyordular bende çozum olarak wp+ yükledim zaman bulunca cevap veriyordum birde durumlara bakınca baktigim belli olmuyordu oda çok iyiydi.🤣
Kocanin telefon markası hangisi?

Çakma whatsapplar var. Son görülmeyi istediğin zamana sabitliyorsun. Çift tiki gizleme de var. Değişik özellikleri var. Bir ara profil fotoğrafına tıklayınca ve mesaj yazmak için tıklayınca da bildirim alma özelliği vardı.

Kuzenlerimden biliyorum 😅
İPhoneler'da bu şekil uygulamalar yok diye biliyorum

Sevgiliden gelecek olan ''son görülmen niye kapalı senin?'' tribi :KK70:
Valla beni hamile bırakıp yurtdışına giden kocamı çocuğu görmesin diye engelledim annemde ekliydi 3 gündür girmiyor inş ölmustur ya da umarım vicdan azabı çekiyordur umarım insandır diye umut arıyorum benden daha kotu durumda deilsin keşke trip olsa

X