Whatsapp engelleme

Bi de Bazısı takip de ediyor. Çevrimiçi idin kimle konuştun?
Hem de kız arkadas tayfası bunları yapan ben takip edilmek istemiyorum. Online gördük seni ha saldıralım muhabbete tipleri de sevemiyorum.

Tamamen Görünmez yapsam gene anlaşılcak. Programı hepten kaldırıcam en sonunda..

Hemen anlar ayrıca çok kırıcı bir şey. Sapık değilse engellemeyin bence. Bir keresinde psikopatın biri engellemişti beni çok sinir olmuştum.:KK34:

Bu kişi senin normal arkadaşın mı yoksa sevgilin falan mı? Sevgilinse tabi belki inanmayabilir.Benim normal kız arkadaşımdı yani çok araştıracak biri değildi.
Normal arkadas hatta iş Arkadaşı ama deli .. Işte de mesela hiç benle ilgilenmiyorsun diyen bi tip...

Benimde hiç susmayan bir arkadaşım vardı.Bir başka arkadaşımla da önemli bir şey konuşacaktım,gevezeyi engellemek için şöyle bir çözüm buldum,önce profil resmimi ve durumumu genel olarak herkese kapattım,hiç kimse tercihi var ya ayarlarda,onu seçtim.Ondan sonra o geveze arkadaşıma 1-2 kelime yazdım,aa ne oldu senin resmine falan dedi,ne biliyim öyle silindi ayar yaparken koyarım bir ara tekrar dedim.Ondan sonra ona engeli bastım,diğer arkadaşımla sohbetimizi bitirince engeli kaldırdım.Resim ve durum kapalıyken de onunla yazıştığımız için hiçbir şey anlamadı:KK53:
Ahhh yaaa bi geveze yuzunden ne ugras vermissin :KK53:

Normal arkadas hatta iş Arkadaşı ama deli .. Işte de mesela hiç benle ilgilenmiyorsun diyen bi tip...
O zaman yapacak bir şey yok.Benim dediğim kısa bir sohbet için geçerliydi yani 3-4 saatliğine demiştin ya konunda.Senin kalıcı çözüm bulman lazım bu duruma,eğer çok ihtiyacın yoksa bence programı kaldır rahat et.Bende çok sinirleniyorum böyle takip edenlere.Ben mesela bir arkadaşıma yazacaksam yazarım,sonra yazdığımı bile unuturum.Sanki işim gücüm yok bir de takip edeceğim çevrimiçi mi diye,ne garip şeyler yahu.İnsanlar nelerle uğraşıyor.

O zaman yapacak bir şey yok.Benim dediğim kısa bir sohbet için geçerliydi yani 3-4 saatliğine demiştin ya konunda.Senin kalıcı çözüm bulman lazım bu duruma,eğer çok ihtiyacın yoksa bence programı kaldır rahat et.Bende çok sinirleniyorum böyle takip edenlere.Ben mesela bir arkadaşıma yazacaksam yazarım,sonra yazdığımı bile unuturum.Sanki işim gücüm yok bir de takip edeceğim çevrimiçi mi diye,ne garip şeyler yahu.İnsanlar nelerle uğraşıyor.
Sorma ya ne insanlar var Kadınla beraber çalışıyoruz direk yoksa tavır takınırım istediğim gibi de iş ortamı olunca durum Değişiyor.

Çekmeyen bizi anlamaz

Sorma ya ne insanlar var Kadınla beraber çalışıyoruz direk yoksa tavır takınırım istediğim gibi de iş ortamı olunca durum Değişiyor.

Çekmeyen bizi anlamaz
Var öyle tipler evet.Benim de mesela bir müşterim vardı.30 küsür yaşında kadın.Size yazdım ama geri dönüş yapmadınız dedi,bende görmemişimdir herhalde dedim.Ama mavi çubuk oldu dedi kadın.Okundu bilgisi var ya hani,girmiş onu takip etmiş bir de.Bende dedim sadece sizinle konuşmuyorum ben whatsappta,gözümden kaçmış olabilir dedim,bozdum kadını.Sinir etti çünkü beni.O günden sonra da kapattım okundu bilgisini.Yani olabilir o an için cevap verememiş olabiliriz,gördüğümüz halde yazamamış olabiliriz.İnsanlar neleri takip ediyor yahu.Mavi çubuk peşine düşmüş koskoca kadın:KK53:

tabıkı anlar sadece ayarlardan okundu bılgısını gızle dıe bı secenek var ona tıkla mjı okudugunu karsı taraf gormuyo en guzeli :)

Watsaptan engellemek çok ayıp ve yanlış birşey. Eğer rahatsız oluyorsanız daha az cvp yazarsınız yada durumu konuşarak anlatabikirisizni. Karşıdaki insan saygısızlık ki arkadaşınızsa zaten daha büyük ayıp

Kişiyi engellediğıniz de o sizi durumunuzu göremez, bu yüzden de siz onu engellediğıniz için , engellendiğini anlamıştır 🙃

X