WhatsApp grubu kurup buna üye toplamanın cezası var mı?

la havle vela kuvvet biri özel mesaj yazmış önce grup nasıl yazılır onu öğren diye : )))

grup değil gurup olarak yazılırmış...

yakalanana kadar her şey serbest bunu da unutmayın...
Hep bunlar Amerikan sevdalığından, utanmasın o harfi de eklicen kelimeye Kazen :KK70: :KK70:

Madem boyle bi baslik acilmis okuyunca aklima geldi yazmadan edemedim,

bu kadinlar klubunun ios uygulamasi olsa cok
Memnun olucaz 🙂

hem boylelikle turkce bilen bilmeyen daha cabuk ayristirilir🤣
Valla ben imla kuralı falan düşünmeden yazıyorum. Tez yazmıyorum ya fikirlerimi yazıyorum altı üstü ayol😁

Öncelikle şunu ifade edeyim Whastapp grubu kuran ve grubun reklamını yapan sorgusuz sualsiz, hatta hatta uyarısız üyeliği kapatılır. Aynı şekilde bu gruba üye çağıran kişilere de aynı işlem uygulanır.

- ama grubu ben kurmadım gibi mazeret asla kabul edilmez.

Peki hesabı kapatmadan neden uyarmıyoruz?

Grubu kuranların %99 bunun yasak olduğunu zaten biliyor, siteye ye olurken, üyelik sözleşmesini onaylarken hemen ilk maddede bu yer almaktadır.

iyi hoş güzelde neden bu kadar katı bu konuda kurallar?

bu konuda örnek vereyim ; 2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar konusu sahibi 21 Ocak'ta böyle bir grup kurmuş ve gruba giren üyelerin neredeyse tamamı bir daha ilgili başlığa hatta bırakın başlığı siteye hiç uğramamış, başlık kapanmış gitmiş... 2 aydır hiç mi merak etmediniz başlığı? sitede neler olmuş hiç mi aklınıza gelmedi?

bu tür sonuçları sebebi ile bu konuda çok katı bir tavır aldığımızı sizlerle paylaşayım.

Özetle ; dileyen dilediği yere gitmekte özgürdür, fakat giderken burayı etkiliyor ise sonuçlarını da göze almış demektir. Biz kimseye grup kurma aman ne olur sitede yaz diye baskı uygulamıyoruz ama burada işleyişe taş koyarsanız o taş döner dolaşır, dolaşır. Sonra 3 gün sonra yazarsınız Kazen abi ben bilmiyordum ama grupta değilim, ben kurmadım gibi yalanlara.

biraz sert oldu ama durum budur...
insanları sürekli basit şeylerden bile banlıyorsunuz belki ondan uzaklaşıyorlardır siteden bende '" bu konuda çok katı bir tavır aldığımızı sizlerle paylaşayım." yazmışsınız sadece siz tavır alamazsınız insanlarda tavır alabilir

Ülkeler arası kriz çıktı, Whastapp üzerinden Telegram'a büyük göç yaşandı bir diğer krizde bu sitede var. Whatsapp grubu kuranların, bu gruplara üye toplayanların cezası nedir?
Kuran kişi siteden tamamen atılıyor diğerlerini de uzuunnn bir ban süresi bekliyor. En son verilen ceza böyleydi

Öncelikle şunu ifade edeyim Whastapp grubu kuran ve grubun reklamını yapan sorgusuz sualsiz, hatta hatta uyarısız üyeliği kapatılır. Aynı şekilde bu gruba üye çağıran kişilere de aynı işlem uygulanır.

- ama grubu ben kurmadım gibi mazeret asla kabul edilmez.

Peki hesabı kapatmadan neden uyarmıyoruz?

Grubu kuranların %99 bunun yasak olduğunu zaten biliyor, siteye ye olurken, üyelik sözleşmesini onaylarken hemen ilk maddede bu yer almaktadır.

iyi hoş güzelde neden bu kadar katı bu konuda kurallar?

bu konuda örnek vereyim ; 2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar konusu sahibi 21 Ocak'ta böyle bir grup kurmuş ve gruba giren üyelerin neredeyse tamamı bir daha ilgili başlığa hatta bırakın başlığı siteye hiç uğramamış, başlık kapanmış gitmiş... 2 aydır hiç mi merak etmediniz başlığı? sitede neler olmuş hiç mi aklınıza gelmedi?

bu tür sonuçları sebebi ile bu konuda çok katı bir tavır aldığımızı sizlerle paylaşayım.

Özetle ; dileyen dilediği yere gitmekte özgürdür, fakat giderken burayı etkiliyor ise sonuçlarını da göze almış demektir. Biz kimseye grup kurma aman ne olur sitede yaz diye baskı uygulamıyoruz ama burada işleyişe taş koyarsanız o taş döner dolaşır, dolaşır. Sonra 3 gün sonra yazarsınız Kazen abi ben bilmiyordum ama grupta değilim, ben kurmadım gibi yalanlara.

biraz sert oldu ama durum budur...
Ben de görmeden yazmışım bunu :KK70:

Valla ben imla kuralı falan düşünmeden yazıyorum. Tez yazmıyorum ya fikirlerimi yazıyorum altı üstü ayol😁

Ceyceycim ben genelde telefondan yazıyorum illaki bir hata yapıyorum kelime yada imla sonra düzeltiyorum

Malum sitede dil kurumu üyeleri var.
bir şey bulamiyorlar. E ayrı olur şuraya nokta konur uyarıyorlar

Haklılar düzgün olması daha iyi,yasak ta olabilir.
Ama bilerek yapılmıyor maaalesef

insanları sürekli basit şeylerden bile banlıyorsunuz belki ondan uzaklaşıyorlardır siteden bende '" bu konuda çok katı bir tavır aldığımızı sizlerle paylaşayım." yazmışsınız sadece siz tavır alamazsınız insanlarda tavır alabilir

sanırım konuyu tam kavrıyamadınız.

biz "kalana git gidene de gel" demiyoruz ki...

tüh tüh neden gittiler de demiyoruz.

Gelmelerini istesek zaten kalıcı banlamayız, bakın bu sabah 20 kişiyi kalıcı olarak siteden attım. Ben gelmelerini istemiyorum tüh tüh gittiler diye de üzülmedim.

Anlıyorum sizi haksız yere banlamışlar zaten bir tane şurada ben cezayı hak ettim diyen yok.

Gelmelerini istesek zaten kalıcı banlamayız, bakın bu sabah 20 kişiyi kalıcı olarak siteden attım. Ben gelmelerini istemiyorum tüh tüh gittiler diye de üzülmedim.

Anlıyorum sizi haksız yere banlamışlar zaten bir tane şurada ben cezayı hak ettim diyen yok.
siz bu yazınıza göre bu yazıyı yazan hanfendi haklı yere banlanmış ama kabul etmıyor ben bunu çıkardım banlanma kriteriniz ne özgürce fikir beyan edemıyeceksek bır anlamı yok :)

beenn bir iki tanesini hak etmiş olabilirim :olamaz:

X