Whatsapp silinen mesajı geri yükleme yardım

tugen

Guru
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
412
69
Iyi geceler arkadaşlar whatsapp da silenen mesajları geri yüklemek istiyorum ama bir türlü beceremedim whatsapp i silip yeniden yükledim eski sohbetlerinden yükledim ama bulamıyorum mesajları yardım edebilecek biri varsa yardım ederse sevinirim google daki bütün yazılanları yaptım ama

silinen mesaj gerı gelebılıyormuymus ben bılmıyordum

Sephoranin dedigi dogru telefonumu daha bugun fabrika ayarlarina dondūrdum ve yeniden yukledim whatsaap i geri geldi hepsi...yuklerken sana soruyo zaten senkronize edilsin mi gibi biseyler sen onu seciyosun boylelikle eski seyler de geri geliyo...fakat eger numarani degistirmissen eski numaraya kayitli whatsapp yazismalari yeni numaraya yuklenmiyo

Telefonunuzdan silinen SMS, WhatsApp yazışmaları,videoları,ses iletileri vs.. Go Sms kayıtları geri getiriliyor. Profesyonelce yapılan bu işleme Adli Bilişim denilmektedir. Genellikle eşler boşanma davalarında kanıt olarak kullanmaktadır.

Ticari davalarda alacak-verecek ilişkisinin tespiti konusunda da kanıt olarak kullanılmaktadır. Adli Bilişim ve Bilgi Güvenliği konusunda hizmet veren bir şirkette çalıştığım için yardıma ihtiyacı olanlar bana ulaşabilirler.
Telefona ya da bilgisayara format atmak tamamen yanlış bir müdaheledir. Kendi kanıtlarınıza zarar verirsiniz. Geri kurtarmak çok daha pahalıya mal olmaktadır. Mutlaka mesleği Adli Bilişim olan ve profesyonel referansları olan kurum/kişilerden destek almanızı tavsiye ederim.

Özellikle WhatsApp yedekleri şifrelidir ve kişisel olarak bunları çözmek imkansızdır. Şifreleme anahtarını kırmanız/taklit etmeniz mümkün değildir. WhatsApp benzeri anlık haberleşme uygulamalarını bilinçli olarak istihbarat örgütleri için veri merkezlerinde depolanmaktadır. Bu nedenle Cloud (Bulut) hizmeti verilmektedir. Eğer mahremiyetinizi paylaşmak istemiyorsanız kesinlikle senkronizasyon yapmayınız. Yedeklerini telefonda ya da harici bellek kartında şifreli olarak saklamanızı tavsiye ederim.

Geri geliyor whatsabi sil tekrar yükle zaten soruyor eski mesajlar bulundu geri yüklensin mi diye

Mesajlar Android ise drive, ios ise icloud da yedeklenir. Vede ayrıyeten telefonda yedeklenir. Uygulama bilgisine girip ayarlarını sıfırlayın WhatsApp ın. Sonra silip tekrar yükleyin

whatsappı silip yükleyince bazen geliyor ben 2 kere denedim 1 kre geldi 1 kere gelmedi anlamadım ne alaka

X