Vücut Kremleri Woman Hand onarc Vcut Losyonu... Paylam alan

Vücut kremleri, losyonlar
slm arkadaşlar women hand onarıcı vücut losyonunu bnde dün aldım delikafadulden. izmirde yaşayanlar çin yazıyorum özdilek alışveriş mağazasından aldım kozmetik reonundan.dün aldım bakalım ne olacak bende merakla bekliyorum sonucu.ama bulunduğu şehirde bulamayanlar internettten alabilirler bazı sitelerde satılıyor.kredi kartınızı internet alışverişi için kullanmaktan çekiniyorsanız kapıdan ödemeyi tercih edersiniz ürün gelince ödersiniz böylece içinizde rahat olur.zekacan senin çatlakar ne alemde canım artık bilgilendirmiyorsun bizi hala düzelme varmı ?

tabiki canım haberdar ederim ama henüz bir gelişme yok gerçi düzenlide kullanamadım ama bakalım nolcak bi süre sonra

aklıma bişey geldi arkadaşlar ben bu ürünü inceledim üzerinde sağlıka bakanlığından onaylıdır ibaresi yer almıyor.bu demek oluyor ki içinde gerçekten salyangoz özü varmı yokmu demek oluyor eğer onaylı olsaydı gerçekten içinde üzerinde yazan tüm madddeler var demek olacaktı ve daha güvenlir olacaktı. ama salyangoz kırılılan kabuğunu kendi salgısıyla yenileyen tek canlı bu doğru eğer bu losyon işe yaramazsa yani içinde salyangoz özü yoksa bizde içinde gerçekten bir salyangoz özü olan bakanlıktan onaylı bir krem alabiliriz

arkadaşlar yeni bişey öğrendim .bir sitede üye böyle yaznıştı:
Limon ve türk kahvesi .. Tek çözüm !! bunu bnde bilmiordum sorunuma çözüm bu kadar yakınken bn çeşit çeşit kremler alıp çarcur ettim paramı .. 3-4 kaşik türk kahvesine limon sıkın ve bulamaç krem gibi bi hal alana kadar kariştirin sonra banyoda 5 dkkika boyunca çatlak olan yerlerinie bu karişimi derinden deirne uygulayın masaj yaprak yklaşık 5 dkka sürsün bu masaj işlemi ve sonra durulayın 2 gün uygulayın 1 gün dinlendirin vucudunuuzu.. yılmayın 1 hftada hemen sonuç olmaz fakat pürüsleştiğini hmnn hisedeceksiniz..3 hatflk kullnımdan sonra sizde gözlerinize inanamıycaksınız herkese bol şanslar … :))
ne dersinizdeneyelimmmi? ama bu sitede bir formda bu karışımı apan birisi çatlaklarının daha da büyüdüğünü yazmış onu kuunca hevesim kaçtı.
başka bir yöntem birayı açıp dolapta bekletip çatlaklara sürecekmüşiz geçiyormuş.
diğer bir yöntem de aspirini ezip kreme karştırıp çatlaklara sürmekmiş.aspirinin yenileme özelliği varmış ve çatlaklar geçiyormu.
diğer bir yöntem de aseton sürülüyormuş ama bunu bir üye kendisi düşünüp bulmuş ama gelişmelerden söz etmemiş kediside korktuğu için yan etki olmasından küçük bir bölümde denemiş fakat gelişmelerden haber varmemiş.
birsürü çözüm var kafam çok karıştı bazen diyorum ben çatlaklarımla mutluyum benim beyin yapım kapl güzelliğim önemli tabiki fizksel görüntü iyi olursa insnaın kendine güveni geliyor ama yanlız değiliz bizim gibi birsürü çatlak bayan var. bu bir kusur değil hiç birşeyimize engel değil bende bunlarla yaşamayı bilmeliyiz. haa erkekler için eğer dert ediyorsak seven böyle sevsin.erkek arkadaşınız yada eşinizvs. çatlak olsa ayrılacakmısınız hayır ayrılmayacaksınız bence seven erkek böyle düşünür ve hiç dert etmeye gerek yok bende. bir de şu var elimizden geldiği kadar da kamufule ederiz ama giyimle ama fondoten gibi ürünlerle .aslında şöyle çevreize bakcak olursa o kadar çok güzel görünen aslında çirkin kadın varki ama onlar kamufule etmesini biliyor .arkadaşlar psikolojimiz bozulacak emin olun isanlar psikolojisi bozuk insanları sevmezler .geçmezse geçmesin çatlakarımız sağlığımız yerinde olsun kolumuz bağağımız var yaa şükür ya o nlar olmasaydı bu günümüzü mumla arardık.

canım krem pek işe yaramadı ama şöyle bir durum var bu krem cillteki lekelerin rengini açıyo.arkadaşımda kullanmaya başlamıştı benimle beraber onun bacaklarında oluşan izler vardı kaşınmaktan dolayı ve o izler geçti. bu da iyi bişey iz filan varsa geçirir. ama ben diyorum ki acabe sağlık bakanlığından onaylı salyangoz özlü krem alsak denesekmi çünkü bu kremde asğlık bakanlığından onaylıdır demediği için içinde salyangoz özü olduğu kesin değil.bnu arad akarboksi terapiye başlamıştım faydasını gördüm çatlaklarda sedefli rengi gitti ve renkleri ten rengine yaklaştı ve çukurluklar azaldı. isterseniz sizde deneyin ama bebek cildi gibi oluyor. ama yinede sizi memnun edecek sonuç elde ediyorsunuz.

BEN DE BUGÜN ALDIM İLK KEZ GÖRDÜM ARKADAŞIMLA HANGİ BEBE YAĞINI ALSAM DİYE KONUŞUYORDUK.14 HAFTALIK HAMİLEYİM DE... ÖZDİLEKTEKTE ÇALIŞAN BİR BAYAN SÖZE KATILDI.ETRAFINDA BİR ÇOK KİŞİ KULLANMIŞ.MEVCUT ÇATLAKLARI BİLE GİTMİŞ.ADI woman hand onarıcı vücut losyonu.UZUN BEYAZ BİR PLASTİK ŞİŞEDE.ETİKETİ YEŞİL.POMPALI BİR ŞİŞE.12 TL YE ALDIM.UMARIM SÖYLENENLER DOĞRUDUR

kizlar bu kremden aldim bende bugun.Atatturk Kultur Merkezinde ki fuarda satiyorlar bulamayanlar ordan alabilir. 3 tanesini 25tl ye aldim. tanesini 10 dan satiyorlar. fuar ayin 18ine kadar surecek bilginiz olsun. :icecream:

canım ben limon kahve yapamdım ama hem çatlak hem selülit tedavisi için karboksiterapi ve ezoterapiye gittim ve hiç bir değişiklik olmadı.bu yüzden daha iyi bir yöntem bulmalıyız.a.s.

arkadaşlar woman hand onarıcı vücut losyonu kullananlar bizi gelişelerden haberda edin lütfen

vücutta denemedim el kremi olarak kullandım bikaç kez ama hoşuma gitmişti yaglı bir his bırakmayıp hemen emiliyor ve yumusacık yapıyordu.. sırf bunun için bile alınabilir bence..
ankarada bakmak isteyenler begendikte ve nedu kozmetikte görmüştüm 12tl'ydi