Xiaomi inface IPL challange ,:)

Üzülme az ve zayıf kıllı olmak avantaj değil bu makinalarda tam tersi siyah sert kıllarda çok etkili benim keske eski fotolarim olsaydı kollarimi atabilirim kollarım kıldan gorunmuyordu 🤣
Evet evet ben de öyle dedim birkaç mesaj önce. Ne kadar siyah kıl, o kadar kesin çözüm 💪💪💪
Oydar Oydar pamuk musun nesin pamuk musun nesin

Gene ifşa olduk :KK53: flaşlı olanda bazı kıllarım görünuyor heryerde çıksa düsünün benim bacakları up uzun erkek gibilerdi eskiden 🤣 şimdi kalanlar hala upuzun siyah 😶

Eklentiler

• 20221120_182438.jpg
    20221120_182438.jpg
    121,6 KB · Görüntüleme: 295
  • 20221120_182621.jpg
    20221120_182621.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 270
  • 20221120_182912.jpg
    20221120_182912.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 273
Diğer yerlere başladın mı lazere?
Yaptıkça bana yaz, başlayınca çizelge hazirlicam ikimize:)))
Sırt, göbek, yüz hariç her yerime yaptım. Bikini, bacak, kol, koltuk altı, parmaklar. Cuma günü tek seans yaptım. Göbeğimdeki tüyleri görmez herhalde dedim. Tüyleri tıraş etmeden oraya da birkaç atış yaptım. Tıraşsız olur mu bilemedim ama attı makine. Belki işr yaramaz diye bıraktım. Sen tıraşsız yapıyorum oluyor dersen bir sonraki seansta göbeğe de atıcam.

Sırt, göbek, yüz hariç her yerime yaptım. Bikini, bacak, kol, koltuk altı, parmaklar. Cuma günü tek seans yaptım. Göbeğimdeki tüyleri görmez herhalde dedim. Tüyleri tıraş etmeden oraya da birkaç atış yaptım. Tıraşsız olur mu bilemedim ama attı makine. Belki işr yaramaz diye bıraktım. Sen tıraşsız yapıyorum oluyor dersen bir sonraki seansta göbeğe de atıcam.
Ben yüzüme bile tıraş yapiyorum tıraşsız olmaz diye biliyorum kökleri göremez

Bu arada acısından rahatsiz olan varsa disaridan gelince yapsın. Dışarıda donmuştum. Eve geldim. Makine atış yaptıkça rahatladım, sımsıcak oldum.🤣 Bir tek koltuk altım çok acıdı ama olsun.
Aciyan yerlere buz tut yap hiç hissetmiyorsun 😁 ben heryeri 5 de en yüksekte yani yapıyorum kukum hariç acı olmuyor pek

Daha düşük derecede yapsak daha yavaş mı dökülüyor? Derecenin olayı o mu yani?
Ne kadar düşük o kadar geç etki eder mantıken 🤷🏼‍♀️ beb yüz için olan baslıkla bile yapmadim hiç direk büyük baslık kullandim heryerime benim gıdımda simsiyah sakaldı ne zordu hep siyah siyah 🤐 şu kısımdı

Eklentiler

• 20221120_200801.jpg
    20221120_200801.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 255
Ben çok yeniyim ya, deneyimli sayılmam:) o yüzden yanlış yönlendirmek istemem. Ben her yeri traslayip lazerleyecegim. Göbeğinde rahatsız edecek kadar tüy yoksa yapma istersen. Ama sen bilirsin.
Yüz içinse benim makinaya güvenmiyorum ben yüz işine hiç girmecem.
Sirt da sıkıntı ya , annemle böyle bir yakınligimiz yok sırtımı lazer yaptıracak kadar . Ablam da evlendi gitti:KK43: şimdilik sırtı es gecicem, yılbaşından sonra azalmam olursa mahalleden bir arkadasa teklif götüreceğim, "sen benim sırtıma atış yap, istediğin bir bölgede de kendine atış yap" diye:)

Ne kadar düşük o kadar geç etki eder mantıken 🤷🏼‍♀️ beb yüz için olan baslıkla bile yapmadim hiç direk büyük baslık kullandim heryerime benim gıdımda simsiyah sakaldı ne zordu hep siyah siyah 🤐 şu kısımdı
İyi iğneli epilasyon olmadan kurtulmussun yüz kıllarından.
Benim annemin braun face spa'si var, ayda bir onunla alıyorum. Acıyor ama gözlerim falan yaşariyor.
Güzel olmak zor zanaat🤪

Merhaba bende de kıl problemi var. Endokrinoloji ye gidip ilaca başladım. Siz hangi cihazı kullandınız daha önce tedavi oldunuz mu? Ben iğneli epilasyon düşünüyorum ama hem çok acılı hemde çok pahalı diye gidemiyorum şuan

X