Xiaomi inface IPL challange ,:)

Yoo hiç azalmadı hatta jiletten mi nedir kalın kalın geliyor gozume:) her persembe jiletle alıyorum, yine çıkmış oluyor.
Ama neyse ,daha 5 hafta yaptım,üç hafta daha yapıcam, canımı sıkmak için erken En Büyük KK
Garantiye tamire verdiğinde bozdular mi yoksa

En az 2-3 sene düzenli yapmak gerekiyor. yakınımda kullanan var . ben pandemide bi heves aldım. işin gerçek yüzünü öyle öğrendim. 8 hafta yazıyor klavuzda ona kandım yazıyorsa doğrudur dedim... ama ben 8 ay düzenli yaptım sonra yazın bıraktım. aynen geri geldiler . arad boşluklar vardı ama %30 diyeyim .
3 sene düzenli kullanan tanıdığımda hiç yoktu hamilelik ve doğumla birlikte 3 sene kullanmadı biraz biraz çıkmaya başladı. hormonlarla alakalı bişey sanırım. sonuç alıyorsunuz ama sabrınız varsa .
benim cihazım hafta 1 kullan diyordu konudan görerek haftada 3 kullanmaya başladım. bakalım hızlı etki edecek mi göreceğiz.

Philips lumea advanced almayı düşünüyorum fiyatta yüksek tabiki inface uygun olunca baya yorumda gördüm tabi arastirmak istedim ben artık vücudu geçtim yüzüm azalsaydi 3 günde 1 çıkıyor dışarı çıkma hevesim dahi yok artık kendimi eve kapatıyorum

en temiz sonuç veren iğneli epilasyon. şimdi bizim makinalar ucuz değil 15bin dediklerini gördüm. kesinlikle etmez. ben braun kullanıyorum hepsinin teknolojisi aynı. tavsiye eder miyim ? etmem . paranı boşa harcama.

En az 2-3 sene düzenli yapmak gerekiyor. yakınımda kullanan var . ben pandemide bi heves aldım. işin gerçek yüzünü öyle öğrendim. 8 hafta yazıyor klavuzda ona kandım yazıyorsa doğrudur dedim... ama ben 8 ay düzenli yaptım sonra yazın bıraktım. aynen geri geldiler . arad boşluklar vardı ama %30 diyeyim .
3 sene düzenli kullanan tanıdığımda hiç yoktu hamilelik ve doğumla birlikte 3 sene kullanmadı biraz biraz çıkmaya başladı. hormonlarla alakalı bişey sanırım. sonuç alıyorsunuz ama sabrınız varsa .
benim cihazım hafta 1 kullan diyordu konudan görerek haftada 3 kullanmaya başladım. bakalım hızlı etki edecek mi göreceğiz.
Nerede yaptırırsanız yaptırın, ister salonda ister ev tipi, hepsinde hamilelikle tüyler yeniden çıkar. Tamamen hormonlarla ilgili.

Salonda yaptirsak da bir sure sonra tekrar seanslar almak gerekiyor. O sebeple evde cihaz olması daha güzel bir şey.

Philips lumea advanced almayı düşünüyorum fiyatta yüksek tabiki inface uygun olunca baya yorumda gördüm tabi arastirmak istedim ben artık vücudu geçtim yüzüm azalsaydi 3 günde 1 çıkıyor dışarı çıkma hevesim dahi yok artık kendimi eve kapatıyorum
Ben daha 1 aydir kullaniyorum. Koltuk altimda cikmiyor 2haftadir. Kol ve bacaklarda tek tuk var.
Bende esas bikini bolgem icin aldim. Azalma var Ama yolum hala uzun o bölgede. Yuzumde tuy sorunum yok (benim bildigim yok ) o yuzden denemedim. Ha biyik kismi var. Onu deneyecegim daha denemedim

Aslında adam sadece fanini tamir etti,bilmem ki.
Evet ya 8 hafta işin hikaye kısmı, onu şimdiden anladım:) muhtemelen ben de daha devam edeceğim.
Umarım yaza ilerleme katederim, yoksa ümidi kesersem bir hastaneye gidip lazere başlarım artık ne yapayım 🥺🥺
Haftada 3lük basladiysan Allah sabır versin:)))

Ben daha 1 aydir kullaniyorum. Koltuk altimda cikmiyor 2haftadir. Kol ve bacaklarda tek tuk var.
Bende esas bikini bolgem icin aldim. Azalma var Ama yolum hala uzun o bölgede. Yuzumde tuy sorunum yok (benim bildigim yok ) o yuzden denemedim. Ha biyik kismi var. Onu deneyecegim daha denemedim
Philips mini kullaniyorsun

Aslında adam sadece fanini tamir etti,bilmem ki.

Evet ya 8 hafta işin hikaye kısmı, onu şimdiden anladım:) muhtemelen ben de daha devam edeceğim.
Umarım yaza ilerleme katederim, yoksa ümidi kesersem bir hastaneye gidip lazere başlarım artık ne yapayım 🥺🥺
Haftada 3lük basladiysan Allah sabır versin:)))
diğer türlü daha çok sıkılıyorsun dile kolay 8 ay kullandım . bir merkezde alex lazer yaptırsam belkide bitmişti . işin o kısmı çok yoruyor insanı . bi dünya para verdim bir kenarda tutmak da istemiyorum mecbur artık nasıl sonuç alırız diye deniyoruz. bu konu da türkiyede pazarlamacıların olmadığı tek konu oldu herhalde .

Ne kadar düşük o kadar geç etki eder mantıken 🤷🏼‍♀️ beb yüz için olan baslıkla bile yapmadim hiç direk büyük baslık kullandim heryerime benim gıdımda simsiyah sakaldı ne zordu hep siyah siyah 🤐 şu kısımdı
merhaba hangi cihazı kullanıyorsunuz benimde aynı böyle gıdı bölgemde bile kıl var ınface almayı düşünüyorum

Bugün cuma,senin günündü pamuk, yaptın mı?
pamuk musun nesin pamuk musun nesin
Ve Arrietty_ Arrietty_ , yılbaşından beri haber yok senden:))) nasıl gidiyor, yeni seansa başladın mı?
Ay yapmadim cünkü 🤭
Bugun firsat bulacagim ama. Ben cok memnunum makinemden.
Tek tuk cikan yerler bence benim duzgun yapamadigim yerler. Koltuk altimda hala yok birsey.
Bikini bolgesi de azalmis baya.
Kol bacak da dedigim gibi tek tuk.

Ay yapmadim cünkü 🤭
Bugun firsat bulacagim ama. Ben cok memnunum makinemden.
Tek tuk cikan yerler bence benim duzgun yapamadigim yerler. Koltuk altimda hala yok birsey.
Bikini bolgesi de azalmis baya.
Kol bacak da dedigim gibi tek tuk.
Bikini bölgesi benim de neredeyse yok gibi. Benimki sanki ağda yaptırmışım gibi olduğunu söyledi. 🤭 Makinenin işlevine hayran kaldım. Keşke daha önce alıp bitirseydim.

X