Xiaomi inface IPL challange ,:)

Mayıs konusuna kondum, sorum var.

Ben seneleerr seneler önce, neredeyse lazer Türkiye'ye ilk geldiğinde yani buralar dutlukken lazere yazıldım parayı ödedim ama gitmedim. Evet accuk salak bi bireyim ama çok üşengecim.

Şimdi tüylerimden bıktım jiletle alıyorum çünkü, bu sıcakta sürekli alamadığım için uzun pijama giymekten bezdim.

Ama kendimi tanıyorsam giyinip evden çıkıp ne kadar yolu olduğunu bilmediğim bi merkeze gitmem :KK43: bu ipl lazerlerden alsam beni götürür mü yine uzun süre?

Ne kadar tüysüzsünüz ya benim bacaklarımda eşiminkinden çok kıl var. 🥳 Kıla tüye çok takılmam sallıyorum genelde sizin yerinizde olsam almazdım kıllarımı.

Ben seneleerr seneler önce, neredeyse lazer Türkiye'ye ilk geldiğinde yani buralar dutlukken lazere yazıldım parayı ödedim ama gitmedim. Evet accuk salak bi bireyim ama çok üşengecim.

Şimdi tüylerimden bıktım jiletle alıyorum çünkü, bu sıcakta sürekli alamadığım için uzun pijama giymekten bezdim.

Ama kendimi tanıyorsam giyinip evden çıkıp ne kadar yolu olduğunu bilmediğim bi merkeze gitmem :KK43: bu ipl lazerlerden alsam beni götürür mü yine uzun süre?
Ben memnun değilim valla, koltuklarımi ayda bir jiletlerdim eski lazerimden sonra, üç beş minik tüyüm vardı. Evde İpl için Allah'ın günü jiletle ala ala oldukça kalın telli çıkmaya başladı killarim. Pişmanım kullandığıma. Ara ara kellesmeler oldu sadece bazı bolgelerde. Ama ne yapayım ara ara kelleşmeyi, yine aldıktan sonra 😂

pamuk musun nesin pamuk musun nesin Arrietty_ Arrietty_ sizin aylar sonra deneyiminiz nedir?

Ben memnun değilim valla, koltuklarımi ayda bir jiletlerdim eski lazerimden sonra, üç beş minik tüyüm vardı. Evde İpl için Allah'ın günü jiletle ala ala oldukça kalın telli çıkmaya başladı killarim. Pişmanım kullandığıma. Ara ara kellesmeler oldu sadece bazı bolgelerde. Ama ne yapayım ara ara kelleşmeyi, yine aldıktan sonra 😂

pamuk musun nesin pamuk musun nesin Arrietty_ Arrietty_ sizin aylar sonra deneyiminiz nedir?
Ben hep jiletle alıyorum bende kalınlaşma olmuyor ama bugün alıyorum yarın çıkıyor sinir ediyor beni. Sürekli kullanınca da yara oluyor haliyle ondan bıktım valla öööf

Şurada paylaştığım resimden daha kötü haldeyim
Mesela şu alt kolum
IMG_20230728_201311.jpg

Hiç fark yok öncesinden
Ben hep jiletle alıyorum bende kalınlaşma olmuyor ama bugün alıyorum yarın çıkıyor sinir ediyor beni. Sürekli kullanınca da yara oluyor haliyle ondan bıktım valla öööf
Ben lazere gitmiştim zamanında,düzensiz olarak. Düzensiz muzensiz yine de koltuklarima etki etmişti. Evde iplden sonra daha beter oldum . Ben tavsiye etmem, hatta kışın, şu bronz tenim azalsın bir kliniğe gideceğim kıllardan kurtulis icin

Şurada paylaştığım resimden daha kötü haldeyim
Mesela şu alt kolumEki Görüntüle 3278716
Hiç fark yok öncesinden

Ben lazere gitmiştim zamanında,düzensiz olarak. Düzensiz muzensiz yine de koltuklarima etki etmişti. Evde iplden sonra daha beter oldum . Ben tavsiye etmem, hatta kışın, şu bronz tenim azalsın bir kliniğe gideceğim kıllardan kurtulis icin
Abu o kadar memnun değilim diyorsun yani :KK43:

Ben biraz aceleci mi derler ne derler bilmem bi insan olduğum için gittim aldım ya, Bibibella Bibibella Philips candır falan demiş dayanamadım :KK70:
Evet o evde lazerin yılmaz bir savunucusu :)))
Hadi hayırlı olsun. Topigim senindir, tepe tepe kullan 😂😂😂
Burada not tutmak Motive edici bir unsur olmustu bizim için, dilersen sen de çek bir öncesi fotoğrafı, yapınca falan yaz, sonra sonrasını yazarsın, ilk sayfaya eklerim sonuclar arasına😇
Maksat sonraki gelenlere hizmet

Kiz ben niyetlendim bu ara kullanmaya. Deli yogunum. Ama bacaklarima aylardir yapmiyorum. Birsey yok. Koltuk altinda oyle.
Hala ozel bolgeme odaklanamadim tam 😂

Ben memnunum valla. Kizim hemen buyusede onada kullansam. Kucuk maymunum benim

Bikininin ustunu bayagi azaltmisti orasi hala seyrek bende. Yeniden baslayacagim.

Valla ben dayanamadım çat diye yaptım o yüzden öncesi fotoğrafım yok. Ama ilk deneyimim fazla acısız olduğu yönünde. 4'le yapıyorum ama genitalde kullanamıyorum diyenleri okuyunca korkmuştum bende hiçbir acı yok, iğne değiyor gibi sadece. Acı eşiğim mi yüksek anlamadım 🥲

Valla ben dayanamadım çat diye yaptım o yüzden öncesi fotoğrafım yok. Ama ilk deneyimim fazla acısız olduğu yönünde. 4'le yapıyorum ama genitalde kullanamıyorum diyenleri okuyunca korkmuştum bende hiçbir acı yok, iğne değiyor gibi sadece. Acı eşiğim mi yüksek anlamadım 🥲

Bende de acımadı ya yeni aldım. 1 kez kullandım.
Bir de yapar yapmaz dökülüyor mu?
Süreç nasıl ilerleyecek düzeni nasıl olmalı bilemedim :)

Bende de acımadı ya yeni aldım. 1 kez kullandım.
Bir de yapar yapmaz dökülüyor mu?
Süreç nasıl ilerleyecek düzeni nasıl olmalı bilemedim :)
2 haftada 1 diye takvimledi uygulama beni. Dökülmesi 10-15 gün arası sürüyormuş diye okudum, henüz dökülme aşamasına geçemedim ben de 2-3 gün falan oldu 🫠

Bence ona para vereceğinize lazere gidin. Yıllar yılıdır gittiğim yer paketini 6 ya çıkarmıştı galiba. Ben 1 kere paket almıştım. Sonra senede 1-2 kere gidiyorum yıllardır.
O kadar rahatım ki. İnanılmaz bir konfor. Hele çocuk varken.

Bir kere asla uğraşamam kıllarımla o kadar. Çok yorucu

X