Bebek Beslenmesi Yağ Bezesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
982
Kızlar merhaba üçaylık kızçemin göz civarında yağ bezeleri çıkmaya başladı.
İlk ay evolvia alerji yapınca hipp onda da sürekli mama isteği ya da doyumsuz hissedince golden goat başladık lakin keçi sütü dördüncü ay sonunda verilmeye başlanırmış bugün öğrendik açıkçası.
Mamadan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama şüpheliyim tabi ya da acaba ev ısısı çok mu sıcak diyorum da çıktı bu bezeler.
Sizlere de danışmak istedim ilk defa bu durumla karşılaştım çünkü geçer mi bilmiyorum üzülüyorum strese girdim akşam akşam 😔

Sıcaktan yağ bezesi oluştuğunu bi yerde okumuştum. Bence üzülmeyin geçicidir. Şöyle düşünün yağlı concealer kullandığımızda bizde çıkıyo kullanmayı bırakınca geçiyo rahatlatmak için bu örneği verdim 😂 bide o daha bebek cildi sürekli yenileniyo 💕

Sıcaktan yağ bezesi oluştuğunu bi yerde okumuştum. Bence üzülmeyin geçicidir. Şöyle düşünün yağlı concealer kullandığımızda bizde çıkıyo kullanmayı bırakınca geçiyo rahatlatmak için bu örneği verdim 😂 bide o daha bebek cildi sürekli yenileniyo 💕
Gece gece kendi doktorumuza ayıp olmasın diye doktor tanışlara ka gitti bu olay 😳 evet çok haklısın kombiyi 50° indirdim dün gece 😏
Ay sen hep haklısın içimi erittin teşkür eylerim Y Ysnlyl 💛

Kızlar merhaba üçaylık kızçemin göz civarında yağ bezeleri çıkmaya başladı.
İlk ay evolvia alerji yapınca hipp onda da sürekli mama isteği ya da doyumsuz hissedince golden goat başladık lakin keçi sütü dördüncü ay sonunda verilmeye başlanırmış bugün öğrendik açıkçası.
Mamadan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama şüpheliyim tabi ya da acaba ev ısısı çok mu sıcak diyorum da çıktı bu bezeler.
Sizlere de danışmak istedim ilk defa bu durumla karşılaştım çünkü geçer mi bilmiyorum üzülüyorum strese girdim akşam akşam 😔
aptamilin prosyneo mamasından denesenize oluşabilecek allerjen risklerine karşı koruyucu bir mama benim eltim başladı doktor tavsiyesiyle

aptamilin prosyneo mamasından denesenize oluşabilecek allerjen risklerine karşı koruyucu bir mama benim eltim başladı doktor tavsiyesiyle
Aslında benim ilk kızımda çoğu mama denemesinden sonra en rahat ettiğim ve büyüdüğü evolvia idi lakin her çocuk farklı olur kısmını biz atladık ve küçük kızımızada evolvia verdik alerji yaptı en son keçi stünde kaldık ki ona da bir ay erken başlamışız. Habire mama değiştğrmek istemiyorum dünde doktor arkadaşımız bebelac nutri söyledi denemem için,mamadan şüphelenmedim ama keçi sütü dördüncü aydan itibaren olunca acaba sindiremeyip yüze mi vurdu dedim öte yandan sonra yıktım bu düşünceyi. Teşekkürler yorumunuz için🙏🏻🥰

X