yağ enjeksiyonu tecrubeleri

meryil57

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
12
8
53
Arkadaslar ben 3 yil once orta yuz germe yaptirdim ankara da . simdide yag enjeksiyonu dusunuyorum cok zayif olmamdan kaynakli yuzum cok zayif ve cökük yaptiranlar tecrubelerini paylasabilir mi?

Arkadaslar ben 3 yil once orta yuz germe yaptirdim ankara da . simdide yag enjeksiyonu dusunuyorum cok zayif olmamdan kaynakli yuzum cok zayif ve cökük yaptiranlar tecrubelerini paylasabilir mi?
Kime yaptırırdınız memnunmusunuz bende düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ankara da ozan bitik e yaptirdim. Gecen hafta gittim ankaraya yag enjeksiyonu icin konustuk . bakalim islerimi ayarlayip gidecegim yazin

Ben 44yasindayim bende yag enjeksiyonu yaptirmayi dusunuyorum ozan beyi taniyorum . yillar once farkli bir operasyonda tanismistik fakat yuz estetigi konusunda kendini gelistirmis tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim . yuzumde cokmeler basladi cene bolgemde gevseklik hissediyorum goz altlarim elmaciklarimda cokmeye basladi . ankara da yasamiyrum fakat orada yaptirmayi dusunuyorum . sporcu oldugumdan yag oranim cok az nasil olacak yag bulamazsa oyle buyuk bir ameliyata girmeye cesaretim yok

X