Yağ enjeksiyonuyla göğüs büyüteniniz varmı?

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Merhabalar; yıllardır protezle estetik yaptırmaktan korkan biri olarak farklı arayışlara girdim.Aquafilling tekniğinide hiç sağlıklı bulmuyorum.Zira göğsümde fibrokistler mevcut yabancı bi dolgu maddesinin tehlike oluşturacağını düşünüyorum..

Yağ enjeksiyonunu araştırdım bazı doktorlar bunu yapmakta fakat 1 yıl sonra bi kısmı eriyormuş..Benim göğüs yapımda evlenince veya hamile kalınca büyücek gibi hissediyorum.Tabii yanılabilirimde..Tam düz sayılmaz göğüs ölçüm alttan 75 üstten 82 çıkıyor..sütyen takmasam sıradan bi kıyafetle düz sayılırlar.
İstediğimde büyük bir göğüs değil B veya C kap gayet yeterli bence..amacım yokmuş gibi durmasın..Sizce yağ enjeksiyonu bu durumda tercih edilebilirmi..? Yaptıranınız varmı_?

protezden korkacak bişey yok 1 2 hafta dişini sıkcaksın sonra ameliyat oldugunu unutuyorsun zatenn

Merhaba ben Aqua filling yaptırdım 2 Yıl önce hıc memnun kalmadım para resmen çöpe gıttı kesınlıkle önermiyorum ebatta çok az degısık oluyor şimdi silikon yaptıracağım

Merhaba ben Aqua filling yaptırdım 2 Yıl önce hıc memnun kalmadım para resmen çöpe gıttı kesınlıkle önermiyorum ebatta çok az degısık oluyor şimdi silikon yaptıracağım
Keşke ilk başta silikon yaptırsaydın canım. Bir doktorun sitesinde Aqua enjekte edilmiş dokuya sonradan silikon koyulursa kesin komplikasyonlar yaşanıyor,o yüzden ben yapmıyorum net.. diye bir yazısını okumuştum. Çok iyi araştır sor ameliyat olacağın doktora canım.

X