Vücut Kremleri Yağlı cilde sivilce yapmayan vücut losyonu

Vücut kremleri, losyonlar

ecem009

HER AN İÇİMDESİN...
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
199
1
35
arkadaşlar benim cildim yağlı yazın bi sorun yaşamasamda kışın bazen soğuktan cildim kuruyabiliyor fakat losyon veya vücut kremi kullanınca da sivilce yapıyor bu arada bebek yağını da denedim seyreltip de o da ağır geldi sizin tavsiye edebileceğiniz sivilce yapmayan fakat güzel nemlendiren bi losyon var mı şimdiden teşekkürlera.s.

Clean & Clear ın kullandığım ürünü var onu önerebilirim çoktandır kullanıyorum çok iyi geliyor cildime ismi tam olark Clean & Clear Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli vimjoda indirimde olan ürünler arasında 17 lira iken şimdi 11 lira bir göz at derim

Clean & Clear ın kullandığım ürünü var onu önerebilirim çoktandır kullanıyorum çok iyi geliyor cildime ismi tam olark Clean & Clear Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli vimjoda indirimde olan ürünler arasında 17 lira iken şimdi 11 lira bir göz at derim

ilginize çok teşekkür ederim temizleme jeli deil de vücut için nemlendirici arıyorum yine de saolunyerimseniben

neutrogene vücut kremi yağsız hemen emiliyor. O yüzden yağlı ciltlerde kullanabilir diye düşünüyorum. Ben bi bacağıma sürüp diğerine sürene kadar o emiliyo düşün yani :) ama büyük uzun kutudakini beğenmedim o yapış yapış yaptı, benim dediğim yuvarlak küçük kutuda olanı

arkadaşlar eğer sizde sivilce yapmayan vücut losyonu arıyorsanız sebamed vücut losyonunu öneririm su bazlı çok güzel nem veriyor yağlı bir his bırakmıyor..

X