Gebeliğe Hazırlık Yakı ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben 2 gün kullandım bu ay bakalım işe yarayacak mı daha fazla kullanacaktım ama çok rahatsız etmeye başladı kalça bitiminden başlayıp belime doğru yapıştırdım

Bel yakısı ile hamile kalan var mi ne zaman ve nasıl uygulamışlar
Ben kullandım yakı kasiklara ve bele yapıştırılır.ve kullandığım ay doktora gittim tesadüfen iki gün önce yumurtlamidsin ve iyi bı yumurtaymis kalıntılarından anladım dedi.tabi değerlendiremedik kısmet ötesi yok

Ben kullandım yakı kasiklara ve bele yapıştırılır.ve kullandığım ay doktora gittim tesadüfen iki gün önce yumurtlamidsin ve iyi bı yumurtaymis kalıntılarından anladım dedi.tabi değerlendiremedik kısmet ötesi yok
Tam olarak ne zaman yapıştırdınız adetin kaçıncı günü kaç gün yapıştırdınız bide

Bunu çok merak edenlerdenim köşe de bekleyeyim bakalım sonuç alan var mı 😊

Bu ay bende kullandım 3 gün durdu sonra çıkardım zaten kendisi açılmıştı. Adetimin bittiği ertesi gün yapıştırmıştım değerlendirdik bakalım hayırlısı olsun diyelim

Bu ay bende kullandım 3 gün durdu sonra çıkardım zaten kendisi açılmıştı. Adetimin bittiği ertesi gün yapıştırmıştım değerlendirdik bakalım hayırlısı olsun diyelim
Adetinize kaç gün kaldı bende yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum

Adetinize kaç gün kaldı bende yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum
Benim zaten adetlerim çok düzensiz o yüzden gün olarak belli değil cesaret edemeyecek birşey yok neyin vesile olacağı belli olmaz sizede vesile olur inşallah

Benim zaten adetlerim çok düzensiz o yüzden gün olarak belli değil cesaret edemeyecek birşey yok neyin vesile olacağı belli olmaz sizede vesile olur inşallah
İnşallah sizden güzel haberler alırız bakalım bende bir sonraki aya inşallah denerim 😊

Yakı deneyip hamile kalan var mı acaba ben ilk defa duyuyorum bunu.. Kasıklarda deneyenler tüpler için mi o şekilde kullanıyor ?? Benimde tüplerim kapalı maalesef.

Tam olarak ne zaman yapıştırdınız adetin kaçıncı günü kaç gün yapıştırdınız bide
Adeditin 5 günü ve ucgun kalmalı. ilk gün duş yasakti.ve ilişkide yasaktı. Hiç leke dahi olmayacak demişti yapan kadın.adetdin tamamen bitmeli

İyikide denk geldi bu konu bende bu ay adet olursam denemek istiyordum 🤩

Bana bir kadın önermişti regl biriminden 1 gün sonra beline vur 3 gün kalsın banyo yapma demişti neyse uyguladım öyle ve hamile kaldım o ay tabi kimyasal oldu ama olsun sonuçta kaldım ☺️ Güya beli sıkılaştırıyormus yakı

X