Gebeliğe Hazırlık Yakı ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana bir kadın önermişti regl biriminden 1 gün sonra beline vur 3 gün kalsın banyo yapma demişti neyse uyguladım öyle ve hamile kaldım o ay tabi kimyasal oldu ama olsun sonuçta kaldım ☺️ Güya beli sıkılaştırıyormus yakı
Rabbim tekrar sağlıklı evlatlar nasip inşallah canım. O 3 gün ilişki olacak demi

Bende merak ediyorum yakı belindeyken ilişki olursa gusül nasıl olacak ki 🤔

Bu ay bende kullandım 3 gün durdu sonra çıkardım zaten kendisi açılmıştı. Adetimin bittiği ertesi gün yapıştırmıştım değerlendirdik bakalım hayırlısı olsun diyelim
birşey sorabilirmiyim ben yaki yapıştırdım ilk gün yaktı ama sonrasında ne sikcaklik nede yanma hic birsey yok normal mi bu sizce yoks yakinin etkisimi gecti cikartip yenimi takayim bugun ikinci gun dun gece ye kadar yanma vardi. birde siz sonuc alabildinizmi

birşey sorabilirmiyim ben yaki yapıştırdım ilk gün yaktı ama sonrasında ne sikcaklik nede yanma hic birsey yok normal mi bu sizce yoks yakinin etkisimi gecti cikartip yenimi takayim bugun ikinci gun dun gece ye kadar yanma vardi. birde siz sonuc alabildinizmi
Yok canım ben sonuç alamadım gebelik konusunda fakat benim adetlerim üstünden aylar geçerdi bu ay 2 gün geçti sebebini ona bağlıyorum. Benimde 2 gün yandı sonra kaşıntı zaten 3_4 gün sonra da çıkardım. Inşallah sen iyi sonuçlar alırsın

Yok canım ben sonuç alamadım gebelik konusunda fakat benim adetlerim üstünden aylar geçerdi bu ay 2 gün geçti sebebini ona bağlıyorum. Benimde 2 gün yandı sonra kaşıntı zaten 3_4 gün sonra da çıkardım. Inşallah sen iyi sonuçlar alırsın
aanladim canım aminn allahım hayırlısıyla tez vakitte yavrularımızı bize kavustursun. inşallah 🤗 benimde ikinci gün yarin cikartirim tekrar tekarim olmadi bende kaşıntıda yok yanmada hayırlısı biz birşeyler duyup deniyoruz inşallah vesile olur hepimize

aanladim canım aminn allahım hayırlısıyla tez vakitte yavrularımızı bize kavustursun. inşallah 🤗 benimde ikinci gün yarin cikartirim tekrar tekarim olmadi bende kaşıntıda yok yanmada hayırlısı biz birşeyler duyup deniyoruz inşallah vesile olur hepimize
Inşallah bacim Rabbim hayırlısı nasip etsin adetin 2. Günü takmıştm bn sen ne zaman takıyorsun

amin amin insallah🙏 ben adetin 8. ci günü taktım adetim 6 gün sürüyor normalde bugün tekrar yenilerim 2 gün daha takarım canm birdaha takmam adet te kadar

Buraya sırf hamile kalmak için çok çabalayan bayanlar için girdim çünkü bir senedir herşeyi uyguladım çünkü Allah hepinizin yardımcısı olsun. Bu ay 3 yöntem uyguladım adetim bitti ayrık otu diye bir ot var onu haşladım suyuna oturdum 🙂 çünkü birinden duydum..yakıyı da bayağı araştırdım adetten 4 gün sonra ilişkiden bir saat önce yapıştırdım bir gün durdu banyo yaparken çıkardım.ve yumurtlama günü bitene kadar birgün arayla ilişki yaşadım ve hepsinden önce bir saat önce taktım. Ovülasyan testi almıştım artımed marka ona göre günleri değerlendirdim.ayrıca adetten sonra rahim bölgesine yumurta bölgesine internetten bakarak masaj uygulayın kardeşlerim.ve çok sıcak olmayan su torbası uygulayın belli zamanlarda. Ve son yaptığım şeyi söylüyorum hamile kalmak için meditasyon var YouTubede yatmadan önce dinleyin.bilinçaltı bizim kölemizdir biz ne düşünürsek vücudumuza onu uygular bir yıldır kalamıyordum aşılama bile uyguladım bu dediklerimi mutlaka uygulayın pişman olmazsınız çok uzun yazdım ama yardımcı olmayı çok isterim çünkü o süreci ben yaşadım inşallah isteyene herkes Allah nasip eder..

Allahım gözlerim kanadı okurken. Yakıyı kasıklarına yapıştıran varmış. Şaka mısınız? Yakının ana maddesinin acı biber olduğunu biliyor musunuz ? Neden yaktığını biliyor musunuz peki? Yanma hissiyle beraber beyine giden ağrı sinyalleri azalıyor çünkü. Ve ağrı olmadan yakı kullanmak çok çok zararlıdır. Hele ki kasık genital bölgeye yakın cilde asla uygulanmamalıdır. Ağrı kesici gibi düşünün aslında ağrınızı geçirmiyor sadece beyninizin ağrı yokmuş gibi davranmasına sebep oluyor. hiç bi sıkıntınız yokken durduk yere ağrı kesici içiyor musunuz? Hayır. Gebelik için böule kulaktan dolma.şeyler yapmayın. Çok daha ciddi sorunlara sebep olabilirsiniz. Koca karı ilaçlarına değil doktorlarınıza güvenin ve sabredin. Herşeyin hayırlı olacağı bi zaman vardır

Allahım gözlerim kanadı okurken. Yakıyı kasıklarına yapıştıran varmış. Şaka mısınız? Yakının ana maddesinin acı biber olduğunu biliyor musunuz ? Neden yaktığını biliyor musunuz peki? Yanma hissiyle beraber beyine giden ağrı sinyalleri azalıyor çünkü. Ve ağrı olmadan yakı kullanmak çok çok zararlıdır. Hele ki kasık genital bölgeye yakın cilde asla uygulanmamalıdır. Ağrı kesici gibi düşünün aslında ağrınızı geçirmiyor sadece beyninizin ağrı yokmuş gibi davranmasına sebep oluyor. hiç bi sıkıntınız yokken durduk yere ağrı kesici içiyor musunuz? Hayır. Gebelik için böule kulaktan dolma.şeyler yapmayın. Çok daha ciddi sorunlara sebep olabilirsiniz. Koca karı ilaçlarına değil doktorlarınıza güvenin ve sabredin. Herşeyin hayırlı olacağı bi zaman vardır
Gözlerin mi kanadı okumaktan bırak gözlerin kanasında hamile kalda başka kanamaların olmasın diye yardımcı olmaya çalışıyorum benim eşim dahileye uzmanı ve bende hemşireyim asla zarar verici şeylerin denememde uygulamamda önermemde.doğru ya bitkisel tedavi diye bişey yok eski tıbda ibni-sina bitkilerle tedavi etmedi demi çoğu hastalığı cahilliği asıl sen yapıyorsun böyle yazmakla.sana doktora gitme diyen mi var altarnetif tıp diye bişey var sen şimdi duaya inanmıyorsundur benim amacım hamile kalamayan kardeşlerime yardım etmek bir yıldır ilaçla tedaviyle hamile kalamıyordum eşim doktor olduğu halde yaptığım bu şeylerle kalmış olabilirim diye yardımcı olmak istedim ve hiç birininde zararı yok biraz araştırırsan gerçi sen buralardan yorumda okuma doktora git.

Gözlerin mi kanadı okumaktan bırak gözlerin kanasında hamile kalda başka kanamaların olmasın diye yardımcı olmaya çalışıyorum benim eşim dahileye uzmanı ve bende hemşireyim asla zarar verici şeylerin denememde uygulamamda önermemde.doğru ya bitkisel tedavi diye bişey yok eski tıbda ibni-sina bitkilerle tedavi etmedi demi çoğu hastalığı cahilliği asıl sen yapıyorsun böyle yazmakla.sana doktora gitme diyen mi var altarnetif tıp diye bişey var sen şimdi duaya inanmıyorsundur benim amacım hamile kalamayan kardeşlerime yardım etmek bir yıldır ilaçla tedaviyle hamile kalamıyordum eşim doktor olduğu halde yaptığım bu şeylerle kalmış olabilirim diye yardımcı olmak istedim ve hiç birininde zararı yok biraz araştırırsan gerçi sen buralardan yorumda okuma doktora git.
Ben zaten doktora gidiyorum .doktorun da hemşrenin de cahili var sen rahat ol. Bi yakınım bizzat sülük tedavisi yüzünden ameliyat olmak zorunda kaldı,rahmi alındı. Herkese iyi gelmiyor işte bu tarz şeyler. İnsanların günahına girmeyin. Ayrıca nasıl sağlıkçısınız. Yakının üzerinde yüz göz ve genital bölgeye temas ettirmeyin yazar nasıl görmezden gelebilirsinşz bunu? Çok ciddi yan etjileri olabilir. Özellşkle sülük tedavisinin. geri dönüşü olmayan şeylere sebep olabiliyor. Herkesin bünyesi aynı mı? Durduk yere insanlara şu ilacı için demek gibi bişey bu. Sülük yapan ve işinin ehli olan insankar söyler bunu zaten. Sıkıntılı olmayan bölgeye yapmamak lazımdır diye. Bilmeden bu tarz işlere kalkışmak doğru değil

Ben zaten doktora gidiyorum .doktorun da hemşrenin de cahili var sen rahat ol. Bi yakınım bizzat sülük tedavisi yüzünden ameliyat olmak zorunda kaldı,rahmi alındı. Herkese iyi gelmiyor işte bu tarz şeyler. İnsanların günahına girmeyin. Ayrıca nasıl sağlıkçısınız. Yakının üzerinde yüz göz ve genital bölgeye temas ettirmeyin yazar nasıl görmezden gelebilirsinşz bunu? Çok ciddi yan etjileri olabilir. Özellşkle sülük tedavisinin. geri dönüşü olmayan şeylere sebep olabiliyor. Herkesin bünyesi aynı mı? Durduk yere insanlara şu ilacı için demek gibi bişey bu. Sülük yapan ve işinin ehli olan insankar söyler bunu zaten. Sıkıntılı olmayan bölgeye yapmamak lazımdır diye. Bilmeden bu tarz işlere kalkışmak doğru değilo

O zman iyi oku yakıyı nereye yapıştırdığımı kasıgamı yapıştırmışım bel bölgesine mi.Buraya insanlar birbirine yardımcı olmak için birşeyler yazıyor kafasından birşeyler yazmıyor doktorun ve hemşirenin cahili olsaydı sağlık bakanı ona diploma vermezdi senin gönlün rahat olsun sen çok okumuşsun belli hiç bir sülük tedavi yüzünden Rahmi alınmaz insanın rahim elle tutulmaz dışarıda olan bişey değil oraya sülük nasıl yapıştırdıysa iyiymiş valla sülük damar üzerine yapışır ve kirli kanı emer onu bilmiyorsan söyleyim.buraya yazılan hiç birşeyi uygulamak zorunda değilsin seni zorlayan yok baskı yapanda olmadı doktora gider tedavini olursun burdan medet ummazsın olur biter cahil hemşireden sevgiler… Allah Seninde yardımcın olsun..

O zman iyi oku yakıyı nereye yapıştırdığımı kasıgamı yapıştırmışım bel bölgesine mi.Buraya insanlar birbirine yardımcı olmak için birşeyler yazıyor kafasından birşeyler yazmıyor doktorun ve hemşirenin cahili olsaydı sağlık bakanı ona diploma vermezdi senin gönlün rahat olsun sen çok okumuşsun belli hiç bir sülük tedavi yüzünden Rahmi alınmaz insanın rahim elle tutulmaz dışarıda olan bişey değil oraya sülük nasıl yapıştırdıysa iyiymiş valla sülük damar üzerine yapışır ve kirli kanı emer onu bilmiyorsan söyleyim.buraya yazılan hiç birşeyi uygulamak zorunda değilsin seni zorlayan yok baskı yapanda olmadı doktora gider tedavini olursun burdan medet ummazsın olur biter cahil hemşireden sevgiler… Allah Seninde yardımcın olsun..
Sana mı söyledim niye bu kadar alındın asıl sen iyi oku biri öyle yazmış bend e ona yazdım. Ne bu asabiyet? Hayret ya. Ben medet ummam öyle şeylerden azıcık okuduğunu anlayabilsen keşke yazık.sizin gibi insanlara emanet ediyoruz kendimizi. Diploman boşa gitmiş

Merhaba bende yakıtı arkadaşımdan duymuştum kendinizi hamile kalamiyordu annesi yakı yapıştırmış beline adetinin 3.gunu adet bitimine kadar durmuş banyo yapmamış adet bitince çıkarmış ilişki olmuş ben sonra hamile kaldım dedi bana sende dene dedi ben bu ay denedim 2.gun akşam yapıştırdım adetim bitince çıkardım ama ben çalıştığım için banyo yapmak zorunda kaldım adet bitiminden sonra gün aşırı ilişkiye başladım bakalım sonuç alabilcem mi ve yumurtalıkları erken gelistiyomus o yüzden bir daha yapıştırma dım yumurtlama zamanı yumurtaliklara zara vermesin kiste dönüşmesin diye .ben birde Mayıs da kimyasal gebelik geçirdim ona da sıcak su ve maydonozlu süt buharına oturarak hamile kalmıştım hamile olduğumu anlamadım ve film çekilmiştim sonrada düşük oldu maalesef.bu sıcak su ve süt buharı rahimde enfeksiyon varsa onu sokuyomus bildiğiniz gibi enfeksiyon spermleri öldürüyor bende az da olsa enfeksiyon var hapla fitille geçmedi maalesef bende bunları uyguladım bayanlar

X