Yakı ile hamile kalınır mı?

Allahım size de bana da nasip eder inşallah yakıyı şuan yapın yakı varken birlikte olmanız daha iyi olasılık daha yüksek ayriyeten birde soğan kürüne başlayın şimdi biliyorsunuzdur yapımını sabah kahvaltıdan yarım saat önce akşam yemekten yarım saat önce için 15 gün boyunca tekrarlayın sonra bırakın 1 ay kullanmayın ama hamile olduğunuzu öğrendiğiniz an bırakın içmeyi düşük yaptırıyor bende soğan kürüne başlıyorum bugün inşallah bunlar bize vesile olur allahım hayırlısıyla nasip eder inşallah
Bende başlayayım o zaman çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin önerdiğiniz markayı biliyorum %99 sonuç veriyor onu alacağım teşekkür ederim
Bel genişlemesini de şöyle anlatayım normalde beliniz dar oluyor ama sık sık duşa girmek ve sıcak su ile duş almak beli genişletiyor yani tam tabiriyle belinizin içi genişliyor bu yüzden hamile kalma olasılığı da çok çok aza iniyor eğer hamile kalmak istiyorsanız 2 3 günde bir duşa girmeniz ve ılık suyla duş almanız gerekiyor ben de öyle yapıyorum şuan yakıyı da aslında bunun için yapıyorlar ben günde genelde 2 3 defa duşa girdiğim için belim çok genişlemişti eşimin halası da yakı yaptı o beli sıkılaştırıyor birbirine bağlıyor ve şuan bir kaç belirtim var inşallah yanıltmaz
İnşallah bende öyleyim bunu bilmiyordum peki ikinci yakiyi kac gün sonra yapayim

Ben korunmayı bırakıp hemen hacamat olmaya başladım 5 ay sonunda hamile kaldım acele etmeyin. Sanırım ilişki sonrası duştan sonra yakı yapıştırdım diye düşünüyorum. Yumurtlama günleri üst üste değerlendirdiğimiz için ertesi akşam tekrar ilişki olunca çıkarıp yine duştan sonra yenisini yapıştırdım diye aklımda kalmış. Ovülasyon testi yapmayı bırakmayın en doğru günleri belirlemek önemli. İnşallah güzel haberi bu ay alırsınız
İnşallah çok teşekkür ederim

X