Kız İsteme Yakın zamanda nişanım olucak kaç gr altın isteyelim bilmiyorum

Meraktan baktım, 140 150 bin civarında tutuyor.
E başlık parası gibi hesabınıza yatırsın madem, uğraştırmayın adamı gramajla.
Ne için ödendiğini açıklamaya nasıl yazacak, orası muallak!
3 bilenzik diye hesapladım normal diyordum 300 gr o kadar ediyor mu ya :confused:

istemek nedir ya hangi devirde yaşıyoruz sanirsan başlık parasi... yapmayin soyle şeyler karsi tarafin durumu neye yeterse onu takar zaten

150 binlik altın istemek mi yurtdışında yaşıyorsa ona kolay heralde isteyeceğinize göre ama Türkiye şartlarında durumu çok iyi olması lazım bunu vermek için

Arkadaşlar şimdiye kadar üni okuyordum o bitti iki yıldır çalışıyorum iki ay sonrada nişanım var fakat hiç birsey bilmiyorum bu tür şeylere baya uzak olduğum için :))) neyse annem 300 gr altın isteyelim diyor ben hiç anlamam sizce fazlamı yani 36 yasında nişanlanacağım kişi ve yurtdışında yaşıyor bence maddi imkanı iyi hiç maddiyattan bahsetmedim soruda sormadım ama bence iyi anladığım kadarıyla neyse sık sık evlilik üzerine soru soracağım cünkü hiç bilmiyorum.
Eee biraz insaf 300 gr altın mı?birkere bu koonuların konuşulması bile çok ayıp.

Arkadaşlar şimdiye kadar üni okuyordum o bitti iki yıldır çalışıyorum iki ay sonrada nişanım var fakat hiç birsey bilmiyorum bu tür şeylere baya uzak olduğum için :))) neyse annem 300 gr altın isteyelim diyor ben hiç anlamam sizce fazlamı yani 36 yasında nişanlanacağım kişi ve yurtdışında yaşıyor bence maddi imkanı iyi hiç maddiyattan bahsetmedim soruda sormadım ama bence iyi anladığım kadarıyla neyse sık sık evlilik üzerine soru soracağım cünkü hiç bilmiyorum.
Gram olarak değilde kuyumcuya gidip beğendiğiniz takıp kullanabileceğiz şeyler seçseniz daha iyi olmazmı .

Ayıp. İstedikleri hediyeyi verirler. Talep etmek mal alışverişi gibi hoş değil.

X