Yalan söyleyemiyorum

su alem

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
2.061
2.182
Evet bayanlar beyaz da olsa yalan söyleyemiyorum.Bazı durumlarda beni çok zorluyor.
Kendim için değil diyelim ailesel sorun var ya da arkadaşımın sorunu biri sordu söylemek istemiyorum ya da sır
zor kıvırıyorum.
Sır tutatım tabi ki yanlış anlasılmasın ama kıvırana kadar renkten renge giriyorum.İş yerinde de aynı böyle
çalıştıgım zamanlar hep benim için sorun oluyor.Patron içerdeyken patron yok diyemiyorum. sanki herkez biliyor gibi.
Kv binde bir arar tlf açmak istemiyorum sahte bir arama yapar birşey oldugunda.Az önce de aradı açmadım.Kv direk eşimi arıyor aradım açmadı diye.
Şimdi eşim sorar neden açmadın diye
Ben yalan diyemem ,direk canım istemedi derim hop kavga gürültü ne yapacam ben :KK43:

Bende de var bu sorun. Ama şu ana kadar çok ceremesini çektim sizin gibi.
Avantajı şu bir şey olunca bana soruyorlar ne diyorsam o net. Kıvıramıyorum.
Ama yalan çıkınca insanın düştüğü durumu düşününce şükür halime diyorum

İyi de neden açmıyorsunuz ayıptır yapmayın. Binde bir arıyormuş ne gerek var bu tarz şeylere?
Ayrıca yalan söyleyememek sorun değil, asıl olması gereken şeydir.
Biri bana cevabını vermeyeceğim şeyi sorsa söyleyemem diyorum olup bitiyor neden başkası kırılmasın üzülmesin diye yalan söyleyeyim?
Ayrıca açın kv telefonunu ayıptır.

Yalan soylemek icin ortam hazirlamayin sizde :KK66:
Kv nin telefonunu acin ya da siz arayin duymadim sonra gordum diyin .
Her dogru her yerde soylenmez
Bu sizi her zaman sandiginiz gibi iyi degil bazen patavatsiz yapabilir ..
Ayyyyyyy ben hic yalan soyleyemem kardeslere de ben pek inanmiyorum acikcasi ..

Kucukken ev telefonunda babami aradiklarinda yok de derdi.bende x amca babam evde ama yok de diyor derdim aklima o geldi:KK53:simdi uzman yalanciyim

zaten normal olanıda o yalan söylememek , siz yalan söylemek için ortam yaratıyorsunuz en basiti kayınvalideniz aramış açsanız ne olur 2 dk konuşur kapatırsın.

zaten normal olanıda o yalan söylememek , siz yalan söylemek için ortam yaratıyorsunuz en basiti kayınvalideniz aramış açsanız ne olur 2 dk konuşur kapatırsın.

Aslında o an işim vardı.bir de evimiz çok yakın kaç oldu 2 çocugum rahatsızlandı biri kolunu çatlattı biri kulak zarını zedeledi ve mikrop kapmış yara döktü sadece telden aradı o da beni değil eşimi geçmiş olsun diyomuş guya.Bir dk ugramadı çocukları görmeye.
Yıllardır aramaz sahte oldgunu biliyorum.

İyi de neden açmıyorsunuz ayıptır yapmayın. Binde bir arıyormuş ne gerek var bu tarz şeylere?
Ayrıca yalan söyleyememek sorun değil, asıl olması gereken şeydir.
Biri bana cevabını vermeyeceğim şeyi sorsa söyleyemem diyorum olup bitiyor neden başkası kırılmasın üzülmesin diye yalan söyleyeyim?
Ayrıca açın kv telefonunu ayıptır.

Söylemiyorum diyorum ki ben de onu anlamayom insanlar neden ısrarcı.
İlla ki ısrar ediyolar saygı duyun hele ki eşim ögrenmeden duramaz sonuna kadar ugrasır kavga surat asma hepsi olur.
Açıklamamı yaptım da neyse açmadıgıma pişman oldum geri çağrı attım kont yok arayamadım

X