Yalancı sevgilim

Bence eski sevgilinin ahı tutmuş.adamı aldatmış sonuçta.şimdide bu adam onu aldatıyor.yani heralde yeni birini bulmadan ayrılamama sendromu var kızda.benim bir arkadaşım da aynı böyleydi çocuk ne yaparsa yapsın yenisini bulmadan bırakmazdı.

Allah razi olsun uzun uzun okuma derdinden kurtardın.
Başından biraz okudum sana müstehak konu sahibi sevgilini bırakmadan internetten tanistigin biriyle görüşmüşsün. O da baskalariyla konusuyormuş. Eden bulur

Çok akıllı olduğumdan değil senin zeka eksikliğinden dememek için kendimi zor tutuyorum

Ayrılmayalım diye sesimi çıkarmadım.Ayrılmayalım diye dedimi çıkarmadım.Kemalim yapmazla tadımız kaçmasın ali rıza bey gibi olmuş.Ayyy daraldım.

Bence bir psikiyatri uzmanından destek almalısın. Yazık diil mi sana. Annen böle hıyarlar üzsün seni diyemi 9 ay taşıdı karnında, uykusuz gecelerde büyüttü seni. Kendine saygın olsun adına üzüldüm..

Beni tebrik edebilirsiniz sonuna kadar okudum. Adam HASTA! Elli tane deliliniz olduğu halde terk etmeyip “güven” zokasını yuttuğunuz için sizin de ondan kalır yanınız yok. Bu adam size ne vaadedebilir siz ne bekliyorsunuz? Yemin ederim sizin yaşınızı 18 onu 19 sandım. Şoke oldum yaşı okuyunca.. vaktiniz bolsa böyle gün geçirin valla yaşıtlarınız ikinci çocuğa hamile.

Tam yorumumu yazacakken yazdığınızı okudum, bende çünkü yaşları 18 yada 19 sandım. Sonra şoke oldum 29/ 36 olduğunu görünce. Adamın görüşmediği kız kalmamış nerdeyse konu sahibi hala beni kendime getirin diyor. Kedi yavrusu değilsiniz ki ortada kalasınız, kendinize bir ev tutun ayrılın.

Okurken acaba benim eski sevgilim mi dedim. Aynı şeyler. Cagla ismi de aynı. Meslekler farklı sadece. Çok fazla ortak noktamız var. Bunları öğrendiğimde ben ağlamaktan geberip kavga edip evi terk etmiştim ve ondan ayrılmıştım. Okurken bile senin konunu mideme agrı girdi aynı şeyleri hissettim. Sen nasıl hala yüzüne bakabiliyosun o çocuğun?

Burada bir konu daha var. Konu sahibinin eşi kayınçosunun eşiyle beraber. Yani kadının eşi kadını, kadının abisinin hanımıyla aldatıyor 8 yıldır. Allah muhafaza büyük konuşmak istemem ama bu konularda harekete geçmeyen durumu kabullenen konu sahiplerine kızıyorum ve üzülüyorum. Bir de buraya yazıyorlar ne diyebiliriz aferin mi sen de kendince haklısın mı..

nerde

Reis sana tek bi onerim var siz çoğalmayın ha. Nasıl birbirine yakışan Ziyan bi çift olmuşsunuz anlatamam. Ama çoğalmayın.

Evet dediğiniz konuyu biliyorum, hatta delil lazım bana yoksa kimseyi inandıramam diye kendini kandırmaya devam ediyordu ordaki konu sahibi de. Bazen düşünüyorum, fazla mı alttan al idare et mantığıyla kız çocukları yetiştiriliyor da sonra böyle eşlerine sevgililerine bağımlı onsuz nefes alamıyorum kafasında kadınlar ortaya çıkıyor. Çok ilginç gerçekten.

eee o konu kesin değil ki şüphe var sadece

eee o konu kesin değil ki şüphe var sadece
Kesin olmasa da 8 sene boyunca sürekli şüpheyle yaşaması da pek normal değil. Belki kesin bir şey yoktur ama ortalığı ayağa da kaldırmadı, konuyu net bir şekilde sonuca bağlayıp önüne bakmadı. İnsan bunca yıl işkence gibi o şüpheyle nasıl rahat yaşar, kadına da üzüldüm aslında. Sürekli tetikte yani. O konuya yorum bile yazmadım,sadece okuyup geçtim.Burda da arkadaşın konusunu dağıtmayalım bence,öbür konuya yorum yaparak.

Konu 4-5 aylık inşallah ayrılmışsindir elbasan tava. Vallahi uzun zamandır böyle yüzsüzlük görmemiştim tebrik ediyorum.

Adam yakışıklı, kaslı, dövmeli ve kariyerli diye kuma olmaya bile okeysin resmen. Adam senin yanında sevgilisiyle konuşuyor, sen diyorsun ki sustum ayrılmayalım diye? Üstelik adamın evine de çökmüşsün. Adam seninle aynı yatağı paylaşıyor sadece farkında miisn acaba? Hele ki kazara sana evlenme teklif falan etse hiç umrunda olmayacak nasılsa nikahına aldı artık benim, dışarda ne yaparsa yapsın diyeceksin sende o potansiyeli gördüm

Anneme anlattım
Kızım yanlış anlamış olamaz mısın
Öyle iyi bi ailenin çocuğu nasıl öyle olur ki
Erkekler evlenmeden önce bazen ufak tefek hatalar yaparlar elinden sıkı sıkı tutup başkasına bırakmamak baktırmamak lazım
Senin de hataların olmuştur
Daha neşeli daha pozitif ol erkekler öyle kızları sever dedi

Evet ciddi sıkıntıların var. Seni defalarca aldatan adamın evinde sığıntı gibi sevilmediğini istenmediğini bile bile yaşamaya devam ediyorsun, bir de adama yemek yapıyorsun. Gerçekten ciddi sıkıntıların var. Adam boşta kalmamak için seni sömürüyor sen de göz yumuyorsun. Linç etmeyin demişsin ama belki kendine gelirsin bunları duyunca. Kendine saygın yok bence, psikoloğa git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…