Yalancı sevgilim

Aile belli bir noktaya kadar eğitim verebilir,kültür katabilir ama kişinin karakterini kendisi belirler.Siz şu an dünyanın en neşeli en pozitif insanı olsanızda adamı kolundan kendinize zincirlesenizde,gözlerine koyu kadife perdeler çeksenizde karşınızdaki kişi tam bir karaktersiz ve ne yaparsanız yapın adamın gözü HEP dışarda olacak.İkinci,üçüncü,dördüncü hatta bilmem kaçıncı kadın olmayı göze alıyorsanız gidecek yerim yok,iyi işi var küpesi var,ailesi iyi,yakışıklı,kültürlü diyip aldatılmaya göz yummaya devam edin.Sizce bu kişinin yaptığı şeyler ufak tefek hata sayılabilecek cinsten şeyler mi??Evlenseniz tüm bunların sona ereceğini mi düşünüyorsunuz?Yarın bir gün çocukta yaparsınız,ayrılmayalım diye sustuğunuz şeylere bu seferde “çocuğum var” diye susarsınız.Annenizde aynı şekilde “aman kocanı elinde tut aman mazur gör erkektir hata yapar çocuğun hatrına sus” der...Bu hayatı istiyor musunuz gerçekten ?

Annesiyle de konuştum anlattım
Dedi kızım hadi ben annesiyim bişey derim yarın üzülürüm Oğlum olmasa cehennemin dibine gitsin dicem Terbiyesiz çocuk Ben annesiyim de sen nasıl bu kadar katlandın niye katlandın kızım Seni haketmeyeni sen hiç sevme Dünyada çok iyi çocuklard da var sen çok iyi kızsın çıkar karşına iyi insanlar dedi

Yani annesiyle konuşmanız neyi değiştirecek ki?Kaç yaşında adam sonuçta kulağını mı çekecek?Öyle yapma böyle yap mı diyecek?Size onu ne kadar kötülesede o onun annesi illa ki bağrına basar bir şekilde..Sizin muhattabınız annesi değil ki.Adamın size gram saygısı yok değer verdiği yok hatta buradan bakınca sevgisi bile yok.Çünkü seven insan sevdiğini aldatmaz,onun üzülmesini göze bile alamaz.Bu yazdıklarınızı bir başkası buraya konu açmış gibi okuyun ne demek istediğimi anlarsınız.Kendinize bunu yapmayın.Yarın bir gün yanınızda yazıştığı o kadınları eve de getirir.

Konuştum
Bildiğim her şeyi snlattım
Gözümle gördüğüm mesajlara kadar
Hepsini inkar etti
Aldatmadım içim rahat dedi
Hep dürüsttüm kalbimde sen vardın dedi
O zaman vaktinde sorsaydın gerekli açıklamaları alırdın dedi
Telefonumu özel hayatımı karıştırdığın için ahlaksızsın olan değerin de bitti gözümde dedi
Üste çıktı
Hiç üzülmüyorum pişman değilim yanlış bişey yapmadım dedi
Yüzüne vurunca rahatlayacağımı sanıyordum

konunun özeti;
gelen gideni aratır...
aldatan aldatılır...
Papaz ger gün pilav yemez....
uzar bu liste...

Hersey ortada. Adam tüm sinyalleri vermiş. Sen ayrılmamak için sustum diyorsun. Başıma geleceği bile bile kabul etmişsin. Kendine, hislerine saygı duymadığın için saygı duymamış. Ne denmesini bekliyorsun ki?

Konu sahibi hala bu adamla mi uğrasiyo Vaktinize yazik uğraşilir mi ya yipranir insan 'he he sen haklisin' de çek git, bu tip erkeklerden itiraf alamazsiniz zaten profesyonel bunlar.

Böyle devam edin siz. O kanserli kızı rahat bıraksın.

Acikcasi bu adamda zaten vicdan olmaz ki. Siz ayrilsaniz da o ayrilsa da oturup vicdan yapacak bir adam degil. En fazla listesinden bi kadin eksildigi icin tadi kacar.
anliyorum gozunuz kor olmus mantikli dusunemiyorum yardim edin diyorsunuz. Ki hepimize oluyor bi konuda Saglikli dusunemedigimiz. Burada bir suru insan size
fikir veriyor ama siz hala kabullenmiyorsunuz. Bence vicdani,intikami birakin da o evden cikip once kendinize yatirim yapin. Kendinize sayginizi ve ozguveninizi.

Bu saka bence ya. Sinirim bozuldu. Ufak tefek hataLAR. Yanlis anlamis olamaz misin????? Yani bi anne bunu diyemez hele ki kocaniz degil ortada cocuk vs. dusunecek bir sey yok. Benim maddi durumum daha iyi diyorsunuz sonra da gidecek yerim yok. Aileniz,arkadasiniz yoksa durumunuz iyiyse gidin bi otele bikac gun o
Sirada da ev bulun kendinize. Cocugun ailesi iyi diye mubarek birakamadiniz. ben cok sinirleniyorum boyle seylere ya valla.

Bir seyi HATTA BIR TON SEYI yakalayip aylar sonra yuzune vurursaniz adam uste de cikar azarlar da. Ki siz bu hakki ona vereli cok oluyor. Yalniz hala rahatlamaktan bahsediyorsunuz. YALVARIRIM SU ADAMI TERKEDIN YA.

Bunu kendinize neden yapıyorsunuz ? Yazık değil mi size ? Siz bir insana muhtaç değilsiniz. Yalnız kalmaktan bu kadar korkmayın. Yalnız kalmak, yalancı bir insanla olmaktan daha iyidir. Ben sizde ciddi bir bağımlılık gördüm. Psikolojik destek almanızı öneririm.

okurken içim daraldı, sinirlerim bozuldu yemin ederim. siz nasıl katlandınız bu adama, daha önemlisi, hala katlanıyor musunuz?

daha çok da gençsiniz, çoluk çocuk yok bir şey yok. bir titreyin kendinize gelin, koyun bir tarafına tekmeyi yahu.

edit: konu eskiymiş biraz, güncel sandım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…