Yalı Çapkını

Istee banada oyle geliyo yalıyı alır gibi kazım ama kazıma çok sinir oluyorumm.nefret ediyorum ondan kızları bide dövmüşlüğü varr🙄

Cok fena gevşek yaa ayar oluyorumm biyandanda😀😀😀
Evet nefret ettiriyor kendinden ama geçen bolum Ferite iyi laf soktu terasta konuşurken işte sunaya yardım ettik tarzı vs konuşurken aynısını siz de yaptınız seyranda seni istemiyordu vs diye

Evet nefret ettiriyor kendinden ama geçen bolum Ferite iyi laf soktu terasta konuşurken işte sunaya yardım ettik tarzı vs konuşurken aynısını siz de yaptınız seyranda seni istemiyordu vs diye
Biyandan kafası iyi çalışırr bakma fena bi çocuk seyranıda kıskanıyor belli etmiyor yusufla beraber olduğunu dedi kazım ama ortada öyle birşeyde yok

Hala ile dede niye ayrıldı acaba iki ailede zengin aslında kızlarına sırf zengin koca bulsun diye her türlü eğitimi aldirmislar 🤣
Hala ile dedeyi latif ayırmıştır belkide dede her kazım gile gidiyoruz deyince latif sürat şekli değişiyor belki oda ona aşıktı.

Hala ile dede niye ayrıldı acaba iki ailede zengin aslında kızlarına sırf zengin koca bulsun diye her türlü eğitimi aldirmislar 🤣
Hala ile dedeyi latif ayırmıştır belkide dede her kazım gile gidiyoruz deyince latif sürat şekli değişiyor belki oda ona aşıktı.
Evet bende ona dikkat ettim. Var Latifte biseyler

Oda yavaş yavaş çıkıyor ortaya ama tahminimce şu halanin babası hiçkimseye vermemiş evlendirmemiş buyaşa kadar buda latifte sanırım istedi vermediler yanii

İleride yeni oyuncular katılır bence dedenin başka kadından olan oğlu ifakat ile Orhan arasında geçen konuşma olmuştu büyük oglunun başka kadindan çocuk yapma meselesi,zamanında halis agada yaptı tarzı Orhan da nüfusuna aldida ne oldu yalidan içeriye girebiliyor mu demişti.

• Beğen
Reactions: Jou
İleride yeni oyuncular katılır bence dedenin başka kadından olan oğlu ifakat ile Orhan arasında geçen konuşma olmuştu büyük oglunun başka kadindan çocuk yapma meselesi,zamanında halis agada yaptı tarzı Orhan da nüfusuna aldida ne oldu yalidan içeriye girebiliyor mu demişti.
Oda çıkıyo birşeyler dönüyorrr

İfakat ile Orhan ilişkisi sanırım genlik ve bekarlık dönemine dayanıyormus internette okumuştum ikisi birbirini seviyormus kız istemeye gittiklerinde Halis Ağa ifakati büyük oğluna istemiş sanırım onlarda ses cikAramış.

• Beğen
Abidinede doğruysa Survivor'dan teklif gitmiş gazetede okumuştum

Son bölümü dün izledim gecikmeli 😀

Son bölümde gazeteci haberi pelinin yüzünden yaptı galiba seyran kurtarmisti halbuki.

Bu bölüm kazım komikti karısından korkmuş belli ki beni zehirler yada tavayla banada saldırır diye 🤣🤣😂

Cikan haberlerden ötürü kızını götürmek istiyor güya kızını düşünüyor bakalım gerçekten düşünüyor mu yoksa amacı daha çok para mı.

Fuat acaba Gülgün gerçek oğlumu acaba ona hiç düşkün değil annesi Ferit gibi bana nedense onun oğlu değil gibi geldi .

• Komik
Son bölümü dün izledim gecikmeli 😀
Helalll:sampiyon:
Son bölümde gazeteci haberi pelinin yüzünden yaptı galiba seyran kurtarmisti halbuki.
Orasını çözemedim cidden
Bu bölüm kazım komikti karısından korkmuş belli ki beni zehirler yada tavayla banada saldırır diye 🤣🤣😂
Hahaha evet cok güldüm ona:KK70:
Cikan haberlerden ötürü kızını götürmek istiyor güya kızını düşünüyor bakalım gerçekten düşünüyor mu yoksa amacı daha çok para mı.
Bana para gibi geliyoi
Fuat acaba Gülgün gerçek oğlumu acaba ona hiç düşkün değil annesi Ferit gibi bana nedense onun oğlu değil gibi geldi .
Banada bi tuğaf geliyo nedense anasıni hiç dinlemiyo

Diziyi izlediniz mi arkadaşlar .

Bu dizide gerçek hikaye imis bakalım kim gidecek doktora ilk sanki nedense ben Ferit,suna ve Pelin bunlardan biri gibi geldi.

Kazım orhana ahlak dersi verirken nasıl üstüne alındı 😂 gulgunun Altan alta ona bakarak gülmesi.

• Komik
Seyran ileride baş tasarımcı olarak şirketlerin başına geçer bence.

X