Yalnızlıktan Bunaldım

Sademm7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
762
2.923
29
Herkese merhaba arkadaşlar
Derdim başlıktan da anlaşılacağı üzere yalnızlığım.
Okul bittikten sonra memlekette 1 yıl çalıştım daha sonra okuduğum şehre geri döndüm. Ankarada çalışıyorum şu an.
Ankara'da arkadaşlarımdan kimse kalmamış herkes başka şehirlerde. Zaten öyle çok geniş bir çevrem yoktu olan da burada değil artık.
Onun dışında çok eski 3 dostum var. Onların da her biri başka şehirde. Üzerine bir de pandemi eklenince iyice yalnızlaştım. Artık bunaldım yani, gerçekten çok sıkıldım.Aşk zaten hiç yok.
Spor yapıyorum, yoga yapıyorum düzenli, kitap okuyorum vs. Ama bir kanlı canlı eğlenceli arkadaş grubunun sohbetine hasretim. Geçen pazar hava güzeldi mesela. Açık havada şöyle çimlerde oturup sohbet edecek biri yok ya.
İş yeri derseniz bir muayehanem var. Ben ve yardımcımın olduğu. O kadar kişiyiz.
Bana ne tavsiye edersiniz. Pandemi falan var biliyorum sosyalleşmek daha zor ama belki çıkar bir iki fikir. Teşekkürler şimdiden🧡

Yeni yasaklar geldi haftasonu yine yasak

Bu süreçte herkes yalnız herkes birseye hasret
Şu covit bitse de çayırlara çimenlere sersek kendinizi

Herkes kendini sosyal medya attı orda da sahte hayatlar
En iyisi kimseye bulasmamak

Yeni yasaklar geldi haftasonu yine yasak

Bu süreçte herkes yalnız herkes birseye hasret
Şu covit bitse de çayırlara çimenlere sersek kendinizi

Herkes kendini sosyal medya attı orda da sahte hayatlar
En iyisi kimseye bulasmamak
Evet bu konuyu açtıktan sonra gördüm haberleri.
Sosyal medyayı doğru düzgün kullanan bir insan değilim bile zaten. İnstagrama 10 günde bir falan bakıyorum heralde. Hiç bana göre değil orası da🤦‍♀️Dediğiniz gibi sahtelik

Evet bu konuyu açtıktan sonra gördüm haberleri.
Sosyal medyayı doğru düzgün kullanan bir insan değilim bile zaten. İnstagrama 10 günde bir falan bakıyorum heralde. Hiç bana göre değil orası da🤦‍♀️Dediğiniz gibi sahtelik
O zaman diyelim ki

Nasipse gelir hintten yemenden,nasıp değilse ne gelir elden...

:-)

Ya gerçekten çoğumuz aynı durumdayiz.arkadas çevrem resmen sıfır şuan.bir tek annemle gorusuruyoruz.disarida yemek kahve sohbet edecek kimse yok olsada pandemi diye cikamazdik o ayrı.bide bütün arkadaşlarım evlendi bazıları bebek sahibi oldu bazıları başka şehre taşındı.resmen asosyal oldum.bu durumda hepimiz aynıyız.kendkme meşgale bulmaya çalışıyorum ama oda bitiyor.

İşte bunlar hep bekar kızların nasibini çalan kadınlar. Ya siz zaten evlenmişsiniz bırakın da başkalarına sıra gelsin 😌
Dimi ama. olmadı hop bir tane daha.biri vardı adamdan çocuk yapmış birine gitmiş oradan geri çocuk yaptığı adama manavdan meyve alır gibi ondanda olsun suda olsun bu olmadı buda olsan arada çocuklar kimden belli değil tövbe yarabbi.. gençler evlenecek adam yok diyor evliler çifter. Çifter 🤷

Bende öyleyim üniversite hayatım evde geçiyor aşk hayatından ziyade ruhum kasıyor

Aynen öyle. Bazen sıkıntıdan nefes alamıyorum sanki. Duvarlar üstüme geliyor
Mesaj atsam insanlara konu bulamıyorum sosyal medya kötü takılmak boş zaman kaybı zaten telefon elimde kanser edecek beni İnşallah kurtulalım bu illetten artık

X