Yandaşlıkta sınır yok: Merkez Bankası'na atadılar

NeverOne

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
16.262
32.565
33
Merkez Bankası Denetim Kurulu'na hükümet yanlısı Yeni Şafak gazetesi köşe yazarı Mehmet Ziya Gökalp atandı.
Merkez Bankası Genel Kurulu'nda görev süresi biten iki üyenin süresi uzatıldı. Hürriyet'ten Aysel Alp'in haberine göre, Denetim Kurulu'na ise Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Ziya Gökalp getirildi.

İSTİFA SÖYLENTİLERİNE YANIT

Bu arada Genel Kurul'un ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Erdem Başçı, istifa iddialarını yalanladı. Başçı, "Görevimizin başındayız. Resmi açıklamalar dışında hiçbir şeyi dikkate almayın. Hepsine karşı yalanlama geçmemiz gerekmiyor" diye konuştu.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ekonomi/61879/Yandaslikta_sinir_yok__Merkez_Bankasi_na_atadilar.html

Ben de hükümet lehine şeyler yazacağım bundan sonra, belki beni de güzel bir devlet kurumun iyi bir kadrosuna atarlar. :KK53:

Bende suan sinavlara hazirlaniyorum çok uyarildim paylasimlara dikkat etmem konusunda ama seçim aksami kaybettim galiba:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben zaten akpyi çok seviyorum aşırının aşırısı çok seviyorum:KK53: hadi nereye atanıyorum beklemedeyim :KK53:

Yikama yaglamanin ödülü :) danisman bolumunde yer kalmamis kanimca.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X