Yanık için yardım

mutsuz_cicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
85
37
29
Geçmiş olsun, benimde ellerime kızgın yağ dökülmüştü. Kantoron yagı, at kestanesi yagı deriye iyi geliyor. aleovera çiçeğin varsa onu da sürebilirsin. Hemen geçmiyo ama izi kalmaz merak etme

astala85

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
104
44
g

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-04-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Feyza_2014

✌️ Prenses annesi🥰❤️🧿🤲
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2018
3.178
4.146
32
Geçmiş olsun, benimde ellerime kızgın yağ dökülmüştü. Kantoron yagı, at kestanesi yagı deriye iyi geliyor. aleovera çiçeğin varsa onu da sürebilirsin. Hemen geçmiyo ama izi kalmaz merak etme
Ne kadar sürede geçer iz acaba benim kızımın koluna da sıcak çay döküldü şuan beyaz bi iz var kantaron yağı kullanıyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 679 gün geçti.

Feyza_2014

✌️ Prenses annesi🥰❤️🧿🤲
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2018
3.178
4.146
32
Çok teşekkür ederim. Benim yanık yerimde kaşıntı oluyor. Normalmi
Geçmiş olsun benim kızımın koluna da çay döküldü doktor kantaron yağı önerdi günde 3-4 kez masaj yaparak sür dedi

mutsuz_cicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
85
37
29
Ne kadar sürede geçer iz acaba benim kızımın koluna da sıcak çay döküldü şuan beyaz bi iz var kantaron yağı kullanıyorum
Geçmiş olsun öncelikle Allah şifa versin. Benim yağ döküldüğündendir belki ama 6 ay falan sürdü ben bildiğim için anlıyordum uzun sürede iyileşiyor malesef.

Feyza_2014

✌️ Prenses annesi🥰❤️🧿🤲
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2018
3.178
4.146
32
Geçmiş olsun öncelikle Allah şifa versin. Benim yağ döküldüğündendir belki ama 6 ay falan sürdü ben bildiğim için anlıyordum uzun sürede iyileşiyor malesef.
Bakalım süreç uzun gerçekten sürekli kantaron yağı ile masaj yapıyorum inşallah iz kalmaz