Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanık Saçı Nasıl Anlarız? Yardım:(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Yiparnmiş ve çok kuru saçlarim vardi ve her gun kopma yaşiyordum ta ki kantaron yağı ile saç bakım yapdim ve mucizeyi gordum, şimdi sadece ilk kantaron yağı ile saçlarim tel tel yağliyip sicak su da islatilmiş bir havluya sariyorum bir saat sonra sadece iki kez şampuanliyorum ve sonuc mukemel nemli ve ipek gibi saçim oluyo

Yiparnmiş ve çok kuru saçlarim vardi ve her gun kopma yaşiyordum ta ki kantaron yağı ile saç bakım yapdim ve mucizeyi gordum, şimdi sadece ilk kantaron yağı ile saçlarim tel tel yağliyip sicak su da islatilmiş bir havluya sariyorum bir saat sonra sadece iki kez şampuanliyorum ve sonuc mukemel nemli ve ipek gibi saçim oluyo

Aaa süpermiş bi araştırayım bende onu :KK66: bu arada saçların düzelince yapmayı bıraktın mı?

valla canım bi arkadaşım kuaförde yaptırmıştı saçlarının uçları yıprandı değişik bişeyler oldu saçına.onun için güvenemedim saf keratin yapmak lazımmış saça internette çok araştırıp sonunda buldum saf keratin denen şeyi onu yüklüyorum bir kaç seferdir.allaha çok şükür saçlarımda iyi bir toparlama oldu.hatta bazen psikolojik olark mı yapıyorum diyorum ama etrafımdakiler sürekli sorunca öyle olmadığını anlıyorum:KK70:

Yıpranmış saçlar için bunu tavsiye ederim. Ama mümkünse düzleştirici kullanma. Saçlarını yıkadıktan sonra iki damla eline sıkıp saçların uçlarına sür öylece bırak. Zamanla düzelir.
Ben 2 senedir kullanıyorum saçıma en iyi gelen bu ürün oldu bitek. Yumuşacık yapıyor. ama bir süre dediğim gibi fön vs bırakmalısın kendi haline saçını yoksa düzelmez. Düzleştiriciyi de tamamen kesmelisin saçları berbat yapıyor.
aklımda bulunsun teşekkürler :)

valla canım bi arkadaşım kuaförde yaptırmıştı saçlarının uçları yıprandı değişik bişeyler oldu saçına.onun için güvenemedim saf keratin yapmak lazımmış saça internette çok araştırıp sonunda buldum saf keratin denen şeyi onu yüklüyorum bir kaç seferdir.allaha çok şükür saçlarımda iyi bir toparlama oldu.hatta bazen psikolojik olark mı yapıyorum diyorum ama etrafımdakiler sürekli sorunca öyle olmadığını anlıyorum:KK70:
ben kendi başıma yapmaya korkarım açıkcası ama onu da duydum keratin iyi geliyormuş her türlü.

X