yaptığım şey saçma mı?

Dertsiz başınıza dert mi arıyorsunuz çok mu gündemsizsiniz bilmiyorum ama sizi yarı yolda bırakan insana bu kadar destek olmaya gerek yok çünkü kıymetinizi anladığı için değil zor duruma düştüğü için şu an sizinle. Eğer o kızla her şey güllük gülistanlık gitseydi umrunda bile olmayacaktınız.

Kıymetimi anlamadığını biliyorum ama zor duruma düştüğü için görüştüğünü sanmıyorum benden başka arkadaşıda var ona yardımcı olabilecek benim zaten yaptığım kararlarını doğru almasına yardımcı olmak bide iki üç valizini taşımasına yardım ederim evden çıkarken. İnsanlar zaten kolay kolay kıymet bilmiyorki ama belki bir gün anlar yapacak bir şey yok

Hemde çok saçma... Valla bana sorarsan yılanın başı hiçte o kız değil senin arkadaşın. Eski dostun olmasına rağmen o kızla bir olup seni ortada bırakmış şimdi de kendi ortada kalınca dostluğu aklına düşmüş. Ben olsam var ya beni bu duruma düşüren sözde arkadaşıma çölde bir bardak su vermem. Maalesef sizi daha çok üzerler bu gidişle.

Bir yanım sizin dediklerinizi derken bir yanımda böyle yapman daha iyi oldu diyor bende karar veremiyorum doğru olanı mı yapıyorum yoksa gereksiz iyiniyet mi gösterdim. Fakat içimden bir ses bana hep, sen kötülük etmedin kötülük bulmadın aksine iyilik edip iyilik buluyorsun şimdi rahatsın her şeyin tıkırında bu yolda ilerle dediği için birazda arkadasımın yanında olmak istedim yoksa hala tam manası ile güvenmiyorum affetsem bile

Sizi çok üzerler...Ne hali varsa görsün, yorulduğuna değmez.
Yarın öbür gün düze çıkınca,aklına bile gelmeyecek sin.

telefonda ilk yaşadıgımız bu problemleri konuştuk özür falan diledi neyi neden yaptıgını kendince açıklamaya çalıştı bir ay sonra ise bu olaylar başına iş açınca aradı akıl almak için sonra yüz yüze buluştuk daha verimli konuşabilmek için
Tek bildigim..arkadasiniza yaklasiminiz..cok iyi niyetli ve dostane..ama gel gelelim..hayat boyu..eger bu kafayla yolunuza devam ederseniz..cok aci cekersiniz..ama soylede bakmak lazim..insan karakterindende odun vermemeli..boyle bir durumda..eger sizin hataniz yoksa 3 kisi kalirken.sebep ne olursa olsun..seni birakipta gitmenelilerdi..suandada..sonucta arkadasiniz cok duskun degl...birakin ailesi ilgilensin..sizde cok guvenmeyin..doatluklarda..bahaneler olmaz. Oluyosa..dostluk yoktur zatrn..ortada..

X