Aşılama Yardım!! Aşılama iğne fiyatları hakkında

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba canım 💚 anlatayım..
S Serinyer44 öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun 🥰
Ben aşılama öncesi 3 kere klomen tedavisi alıp gebe kalmamıştım,aşılama öncesi hsg çekilmiştim şansın yüksek 2 ay normal dene dedi Dr ,denedik ve olmayınca aşılamaya geçtik.
Canım adetin 2.-3. günlerinde ilk ultrason muayeneni oluyorsun ve kan tahlilleri alıyorlar. Kan tahlilleri aynı gün çıkıyor, bunun sonucunda Dr tedavi sürecine ve hangi ilaçları kullanacağına karar veriyor. Ben özel bir hastanede tedavi alıyordum Dr um hiç bana söylemeden raporu çıkarmış haberim bile yoktu. Gonal f ve ovitrelle yazdı. Günlük 100 ünite iğne yaptım koldan 1 hafta sonra gittiğimde 4 yumurtam vardı. çatlatma iğnesi vurabilmek için yumurtaların 17-24 mm olması gerekir. Dr uygun gördüğünde çatlatma iğnesini yaptım. İğnenin ortalama 30. Saatinde hastanede bulunduk. Eşim sperm verdi. Spermler laboratuvar ortamında yıkandı ve en iyiler seçildi bu işlem yaklaşık 2 saat sürüyor. Sonra ben laboratuvar dan spermi aldım,zaten bir enjektöre koyup sana veriyorlar,aşılama yapılacak olan odaya gittim. Uzandım, bacaklarda çatalda. Dr geldi vajinal muayene olduğu gibi takılan aleti taktı sonra ince bir hortum gibi bir ürün ile ultrasonda spermi nereye bıraktığına bakarak içeri sıktı. Ne zaman işleme başlayıp bitirdiğini hiç anlamadım. Oldukça konforlu bir işlem. Hepsi bu kadar 💚
Beni aydınlattigin çok teşekkür ederim ilk aşılamam olucak hem içim.de bı korku hemde nasıl olucak endişesi var bide hastane evime çok uzak başka şehire gidip geliyorum inşallah istediğim sonuca kavusurum.ben şuan tüm tahlillerimi verdim sonuçlarını bekliyorum

X