Bebek Beslenmesi YARDIM !! bebegim mama yememeye basladi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

fatmakatsura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
39
122
40
Bayanlar benim oglum iki ay 10 gunluk dogdugundan beri sutum yetmiyor mama veriyoruz ekstra ama yaklasik 3 hafta oncesine kadar hem emiyor hemde 90 cc mama yemeye baslamisti ilk once humana kullandik sonra gaz problemi baslayinca aptamil comformil aldik sonra 3 hafta once bebelac almis oglum onu yerken cok akitti cok kustu yememeye basladi mama yerken agliyor resmen cirpiniyordu sonra tekrar aptamil aldim ama simdi onuda yemiyor kusup akitmiyor ama 30 cc zor yiyor cogu zaman yemiyor surekli meme istiyor sutum de yetmediginden 1 saatte yarim saatte bir emmekistiyor ne yapicam karni da doymuyor eskisi gibi tuvaletini de yapmiyor ne yap.aliyim lutfen yardim

Ben Sma verdim. Evet emmek istedikleri icin cokzor veriyorsun bende cok zorlandim ama gene de hep verdim, ilk baslarda minik siringanin icine doldurup yutmasini sagladim sonra da MEDELA CALM biberonu ile verdim anne gogsu gibi yaptiklari icin emdikce mama geliyor. Bu biberonu siddetle tavsiye ederim

Ben Sma verdim. Evet emmek istedikleri icin cokzor veriyorsun bende cok zorlandim ama gene de hep verdim, ilk baslarda minik siringanin icine doldurup yutmasini sagladim sonra da MEDELA CALM biberonu ile verdim anne gogsu gibi yaptiklari icin emdikce mama geliyor. Bu biberonu siddetle tavsiye ederim
tesekkur ederim birde o mamayi deniyelim bakalim bende philips avent kullaniyorum oda ayni sekilde emdikce geliyor ki benim oglum emiyordu onla iste mama degistirdigimizden beri boyle oldu

X