Yardım eder misiniz? adet gecikmesi söktürücü

cancan104

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2020
43
19
Merhabalar. 25 Şubatta regl olmuştum. Reglim ortalama 28 günlük süreçte gelir ve hiçbir zaman gecikmezdi. 26. günündeyken anal ilişki yaşadım. Bu sayede hamile kalınmayacağını biliyorum ama bugün 30. gün ve ilk defa böyle oluyor. Bakireyim ve vajinama gelmediğine neredeyse eminiz. Ama niye gecikti korkuyorum. İyice strese girdim. Eczaneye gidip adet söktürücüsü falan alsam ne olur. Bir zararı dokunur mu acaba. Ne yapcağımı bilmiyorum ve tüm gün aklım bunlarda. Yardımcı olur musunuz

büyük ihtimalle çok fazla stres yaptıgınız için gecikme yaptı.biraz daha bekleyin gelmezse doktora gitmelisiniz.

büyük ihtimalle çok fazla stres yaptıgınız için gecikme yaptı.biraz daha bekleyin gelmezse doktora gitmelisiniz.
Sizce hamilelik gibi bir durum olabilir mi? Erkek arkadaşım vajinana gelmediğine eminim diyor. Ama bilmiyorum bu zamana kadar yıllardır düzenli olan niye gelmedi. Adet söktürücü alsam bir zararı dokunur mu acaba. Kesin bir sonuç olmadığı sürece gelmediği sürece stres yapmaya korkmaya devam edeceğim :KK43:

Sizce hamilelik gibi bir durum olabilir mi? Erkek arkadaşım vajinana gelmediğine eminim diyor. Ama bilmiyorum bu zamana kadar yıllardır düzenli olan niye gelmedi. Adet söktürücü alsam bir zararı dokunur mu acaba. Kesin bir sonuç olmadığı sürece gelmediği sürece stres yapmaya korkmaya devam edeceğim :KK43:
stres olduğunuz sürece adetiniz gelmeyecek hatta belki söktürücü alsanız bile çok gördük bunuda burda o yüzden rahatlayın kendi gelir zaten adaaçayı içebilirsiniz hem rahatlatır hemde söktürme etkisi var

stres olduğunuz sürece adetiniz gelmeyecek hatta belki söktürücü alsanız bile çok gördük bunuda burda o yüzden rahatlayın kendi gelir zaten adaaçayı içebilirsiniz hem rahatlatır hemde söktürme etkisi var
Hamilelik gibi bir ihtimali olabilir mi bundan çok korkuyorum. Bir de ilk defa böyle oluyor. İlk defa gecikiyor.

öyle bir ihtimal olamaz anlattıklarınızdan
Ben de öyle düşünüyorum ama yıllardır düzenli olan şey gelmeyince iyice stres yaptım. Adaçayını günde kaç defa içmeliyim. Adet söktürücü almadım ama hala alsam mı diye düşünüyorum. Bilemedim.

Ben de öyle düşünüyorum ama yıllardır düzenli olan şey gelmeyince iyice stres yaptım. Adaçayını günde kaç defa içmeliyim. Adet söktürücü almadım ama hala alsam mı diye düşünüyorum. Bilemedim.
adet sökrücü genel düzeninizi bozabilir sabah akşam içebilirsiniz adaçayını

X