Yardım edin lütfen. Erken gebelik testime bakın lütfen kızlar acil.

Rukis26

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
1.201
447
28
Screenshot_20210725-143613.png
kızlar merhaba geç yumurtladım bugün çatlamanın 11.günü adetime 1 gün var 27 gunde 1 adet oluyorum ustteki predictor early marka gebelık testi fotoda belli deil 3.dkda cok inci cizgi gordum ama dıkkatlı bakman lazım cızgıyı gormen icin tesi cevirmen falan gerekıyor bende içini açtm genede fotoda net değil alttakide ovülasyon testim böyle olup hamile oldugunu öğrenenler lütfen yardım edin.

Eki Görüntüle 2892425 kızlar merhaba geç yumurtladım bugün çatlamanın 11.günü adetime 1 gün var 27 gunde 1 adet oluyorum ustteki predictor early marka gebelık testi fotoda belli deil 3.dkda cok inci cizgi gordum ama dıkkatlı bakman lazım cızgıyı gormen icin tesi cevirmen falan gerekıyor bende içini açtm genede fotoda net değil alttakide ovülasyon testim böyle olup hamile oldugunu öğrenenler lütfen yardım edin.
Göremedim. Ovülasyon testiniz de yeterince koyu değil

Eki Görüntüle 2892425 kızlar merhaba geç yumurtladım bugün çatlamanın 11.günü adetime 1 gün var 27 gunde 1 adet oluyorum ustteki predictor early marka gebelık testi fotoda belli deil 3.dkda cok inci cizgi gordum ama dıkkatlı bakman lazım cızgıyı gormen icin tesi cevirmen falan gerekıyor bende içini açtm genede fotoda net değil alttakide ovülasyon testim böyle olup hamile oldugunu öğrenenler lütfen yardım edin.
Çok ince bir çizgi var cnm gördüm ben her sabah tekrarla bakalım koyulaşacak mı adet olmazsan zaten kan testi verirsin

Çok ince bir çizgi var cnm gördüm ben her sabah tekrarla bakalım koyulaşacak mı adet olmazsan zaten kan testi verirsin
Şimdi baska erken gebelık testi yaptım tek çıktı predictor yanılttı galiba 😒 ilk 3. Dk da cıkmıstı bide ya kuruma çizgisi olamaz 3.dkda demi

3.dakikada kuruma olamaz cnm her sabah başka testlerle dene koyulaşır inş

Başlığa "Yardım edin lütfen kızlar acil" gibi yazacak kadar abartmayın strese girmeyin bence biraz daha bekleyin adet geçerse test yapın, aceleye, gerilmeye, acabalara gerek yok. Bu şekilde her şey belirsiz, daha çok gerilmenin anlamı yok.

3.dakikada kuruma olamaz cnm her sabah başka testlerle dene koyulaşır inş
Ama sabah yaptım çizgi gördüğünüz gibi smdi yaptım 4 saatte sıvı almadımki idrar seyrekleşmesn diye hayalet çizgi bile yok acaba böyle olup hamile olan varmı sabahtan aksama beta hcg yukselmıs olması gerekmezmi sonucta comfortta bi erken gebelık testı ya moralm cok bozuldu

Başlığa "Yardım edin lütfen kızlar acil" gibi yazacak kadar abartmayın strese girmeyin bence biraz daha bekleyin adet geçerse test yapın, aceleye, gerilmeye, acabalara gerek yok. Bu şekilde her şey belirsiz, daha çok gerilmenin anlamı yok.
Evet ama yarın adet günüm 2 gündür hep testlerde boyle cızgıler insanı strese sokabılıyor

Evet ama yarın adet günüm 2 gündür hep testlerde boyle cızgıler insanı strese sokabılıyor
Yapmayıp akışına bırakırsanız daha rahat olmaz mı? adet 2-3 gün geçsin en azından. Testlerde çizgi aramaktan daha sağlıklı beklemek. Ayrıca sabahın ilk idrarıyla yapın gün içinde tekrar tekrar yapıp çizgi aramayın.

Ama sabah yaptım çizgi gördüğünüz gibi smdi yaptım 4 saatte sıvı almadımki idrar seyrekleşmesn diye hayalet çizgi bile yok acaba böyle olup hamile olan varmı sabahtan aksama beta hcg yukselmıs olması gerekmezmi sonucta comfortta bi erken gebelık testı ya moralm cok bozuldu
Comfortta prodectorde bana göre rezil testler prodectore 40 lira verdim yaptım ilk idrarla negatif aynı gün artı med erken gebelik testi yaptım direk ikinci cozgi cikti sonuc gebe idim kürtajla kaybettim bi kac ay sonra comfort denedim adete 2 gün kala direk 2.cizgi koyu pembe cikti o kadar netti ki kör olan görür oyle idi hemen kan verdim asla acaba demedim sonuç 0.100 ikisize de beş para etmez

Yapmayıp akışına bırakırsanız daha rahat olmaz mı? adet 2-3 gün geçsin en azından. Testlerde çizgi aramaktan daha sağlıklı beklemek. Ayrıca sabahın ilk idrarıyla yapın gün içinde tekrar tekrar yapıp çizgi aramayın.
Çok ama çok haklısınız ama insan bile bile strese sokuyo işte kendini

Comfortta prodectorde bana göre rezil testler prodectore 40 lira verdim yaptım ilk idrarla negatif aynı gün artı med erken gebelik testi yaptım direk ikinci cozgi cikti sonuc gebe idim kürtajla kaybettim bi kac ay sonra comfort denedim adete 2 gün kala direk 2.cizgi koyu pembe cikti o kadar netti ki kör olan görür oyle idi hemen kan verdim asla acaba demedim sonuç 0.100 ikisize de beş para etmez
Böyle yaparak bence para tuzağu hepsi bu ay neredeyse herkeste hayalet çizgi cıkmıs ben ilk gebelıgımde oyleydı hamıleydm ama kaset test ile ogrenmstm ama bu ay ki hayalet çizgiler hep negatif burada okudugum kadarı ile anlam veremedm sureklı test alalım dye bazı testleri öyle mi yapıolar dye dusunmuyor degilim 3.test ya bu 2 gun once silik cıktı gbi oldu ertesı gunu bdaha yaptm farklı marka gene aynı anlayamıyorm ve sinir bozucu durum

Çok ama çok haklısınız ama insan bile bile strese sokuyo işte kendini
İyiliğiniz için diyorum, ben adet 4 gün geçinceye kadar yapmamıştım test. Şimdi belirsizlik varken kendinde hamilelik belirtisi arayıp stres oluyorsun belki de adetin sırf bu yüzden gecikecek, testlerde çıkmazsa stres seviyen artacak. İNşallah vardır da bir kaç güne belli olur.

X