Yardım edin lütfen

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar merhaba bugün adet günümdü açık kahverengi leke geldi, hala devam ediyor gün kahve ve çok açık pembe renginde bu adet mi yerleşme kanaması mı anlamadım ama ? Kafam karıştı yardım edin lütfen,yaşayan var mı ? Ağrısı da adet kadar kuvvetli değil benim normalde deli gibi adet ağrım olur

Mrb arkadaşlar bende çatlatma iğnesi yaptım bugün 12 gün oldu benimde dünden belli 2 defa oldu kahverengi leke geldi ve durdu bu yerleşme kanaması olabilir mi

Kızlar merhaba bugün adet günümdü açık kahverengi leke geldi, hala devam ediyor gün kahve ve çok açık pembe renginde bu adet mi yerleşme kanaması mı anlamadım ama ? Kafam karıştı yardım edin lütfen,yaşayan var mı ? Ağrısı da adet kadar kuvvetli değil benim normalde deli gibi adet ağrım olur
Devam etmezse yerlesme kanamasi ola bilir

Eğer çok gelmezse yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Adetten daha az oluyor lekelenme tarzında da olabilir. Biraz gelip kesiliyor zaten adetten ayırt edilir bir kaç gün sonra test yapın çıkar

Eğer çok gelmezse yerleşme kanamasıdır muhtemelen. Adetten daha az oluyor lekelenme tarzında da olabilir. Biraz gelip kesiliyor zaten adetten ayırt edilir bir kaç gün sonra test yapın çıkar
Yarına net belli olur öyleyse , çok gelmiyor şuanda çünkü açık kahve yada pembe geliyor gelen de anlamadım 🤲

Yani yoğun adet kanaması gibi sökülmezse test yapın mutlaka. Eğer az az gelen lekelenme şeklindeyse yerleşme kanaması olabilir.
Yani yoğun adet kanaması gibi sökülmezse test yapın mutlaka. Eğer az az gelen lekelenme şeklindeyse yerleşme kanaması olabilir.
Teşekkür ederim yarın net belli olur 2.gün olarak baz alırsak

Beklemekte fayda var , acele etme strese de sokma kendini olacağına bırak,boşverdiğin anda olur.Gecikmen olursa verirsin kan çıkar herşey 🤲
Aynen öyle ama ben çok takıntı yapıyorum hemde hattinden fazla 2 yaşında kızım vefat etti ondan sonra gebelik istedim oldu 9 haftalık düşük yaptım sitresten dolayı bu ayda klomen ve çatlatma iğnesi yaptım geçen günlerde kan verdim çıkmadı gebelik bugün tekrardan gittim doktora beklemek zorundayiz dedi cekindim de doktora sormayı bu lekeyi negatif cevap verir diye sormadım onun için sizden fikir istedim

Aynen öyle ama ben çok takıntı yapıyorum hemde hattinden fazla 2 yaşında kızım vefat etti ondan sonra gebelik istedim oldu 9 haftalık düşük yaptım sitresten dolayı bu ayda klomen ve çatlatma iğnesi yaptım geçen günlerde kan verdim çıkmadı gebelik bugün tekrardan gittim doktora beklemek zorundayiz dedi cekindim de doktora sormayı bu lekeyi negatif cevap verir diye sormadım onun için sizden fikir istedim
Anladım.. Öncelikle Allah rahmet eylesin çok üzüldüm .. rabbim kimseyi evladıyla sınamasın , tez zamanda isteyen herkese nasip eder inşallah rabbim , kimsenin kucağı boş çevrilmesin amin, takmamaya çalış . Başka şeyler ilgilen bence

Aslında ben de sizin gibiyim şu an ilk günü gecikmemin. 5 gün kala test yapmıştım negatifti. Hafif kramp var karnimda ara ara gelip gidiyor ama çok da takmıyorum adet olurum diye. Ciddi bir gecikme olmadan da test yapmak istemiyorum.
Bende tam o moddayım işte negatife alıştığım için yapasım da gelmiyor beklemeye devam , harın anlaşılır diye düşünüyorum

X