Yardım edin ne yapacam şaşırdım?

melegm20

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2023
48
13
21
Sevgilimden hamileyim 6haftalik ve ailem öğrendi aldırmam konusunda baskı yapıyorlar ben aldırmak istemiyorum ne yapmam lazım akıl verin lütfen elim kolum bağlı üniversite 1 e gidiyorum

aldırmayıp ne yapmak istiyorsun peki?

Sevgilimden hamileyim 6haftalik ve ailem öğrendi aldırmam konusunda baskı yapıyorlar ben aldırmak istemiyorum ne yapmam lazım akıl verin lütfen elim kolum bağlı üniversite 1 e gidiyorum
Bir önce ki konunuzda 14 şubatta ilişki yaşadığınızı söylemişsiniz nasıl 6 haftalık oluyor ki?

Yeterince günah işledim aldırıp katil olmak istemiyorum onun günahı yok
benim için iki ucu boklu değnek

peki ya erkek arkadaşınız ne diyor? karmaşık ilişkim var yazıyor profilinizde, çok sahip çıkacak gibi gelmiyor kulağa böyle olunca

1. Bebeğiniz olunca eğitim hayatınıza devam edecek misiniz?
2. Erkek arkadaşınız konu ile ilgili ne düşünüyor?
3. Açıkçası yaşınız 18 - 19 olmalı, o yaşlarda yapılan bir evlilik kurumu çok da sağlıklı olmuyor. Çünkü yıllar geçtikçe hayata bakışınız da değişiyor. Bebeğin böyle bir ortamda büyümesini ister misiniz?

1. Bebeğiniz olunca eğitim hayatınıza devam edecek misiniz?
2. Erkek arkadaşınız konu ile ilgili ne düşünüyor?
3. Açıkçası yaşınız 18 - 19 olmalı, o yaşlarda yapılan bir evlilik kurumu çok da sağlıklı olmuyor. Çünkü yıllar geçtikçe hayata bakışınız da değişiyor. Bebeğin böyle bir ortamda büyümesini ister misiniz?
Evet bir sene dondurup devam etmeyi düşünüyorum 20 yaşındayım çocuk doğunca 21 ama ailemle aramız bozulacak gibi

Evet bir sene dondurup devam etmeyi düşünüyorum 20 yaşındayım çocuk doğunca 21 ama ailemle aramız bozulacak gibi
Bebekler konusunda çok hassasım ama ortada sahipsiz kalacak bir bebek var... Güzel kardeşim, bundan sonra adımlarını daha dikkatli at.
Her bebek iyi bir yaşamı hak eder. Sadece senin istemen ile olacak şey de değil. Üzüldüm adına...

Bence de aldırmayın o bir can. Eğer sevliginiz de aldırmak istemiyorsa evlenin. O bebek için güzel bir dünya kurun. İnsanlar bı bebeğe sahip olmak için yıllarca uğraşıyorlar. O minicik yavrunun hiç bir suçu yok. Aldırmak kesinlikle cinayettir ve aldirirsaniz hayat boyu kendinizi affetmezsiniz.

Sevgilinin işi gücü var mı?
Nasıl bakacaksınız bebeğe? Hangi parayla?
Sanal bebek değil o kanlı canlı bir insan yavrusu olacak. Bezi maması doktoru oyuncağı kıyafeti…
Kimsenin cinsel hayatı beni ilgilendirmez ama yiyorsunuz bir halt bari korunun lütfen…

Bence de aldırmayın o bir can. Eğer sevliginiz de aldırmak istemiyorsa evlenin. O bebek için güzel bir dünya kurun. İnsanlar bı bebeğe sahip olmak için yıllarca uğraşıyorlar. O minicik yavrunun hiç bir suçu yok. Aldırmak kesinlikle cinayettir ve aldirirsaniz hayat boyu kendinizi affetmezsiniz.
20 yaşında, üniversitenin ilk senesinde, aklı 5 karış havada sorumsuz işsiz güçsüz çoluk çocuğa vereceğiniz şu fikri kendinize saklayın.

X