Yardim edin

evlenecek yaşa gelene kadar daha çok aşık olursun şimdiden bunları sorgulamana gerek yok..

Cittiyim canım çocuk sevdiğin içeceği bile ısmarlamış. Gerçekten seni önemsiyor.
Ama ozaman niye cogu negativ seyler yaziyor insan üzülüyor bende demiyorumki evlenicem sadece beni gercekten seviyormu onu merak ediyom Hemde iste cocukfalan diyorlar

Çok küçüksün

Bana sıcak çikolata aldı çok seviyor falan

Okumuyor musun sen

Bir de Ada'm akraba değil okuldan arkadaş değil başka şehirde yaşıyor sen bunu nereden buldun

Kanatsız melek olsa da küçüksün

Ailenin beğendiği kültürden olsa da küçüksün

Git Hayatını kur kimsenin yemek ısmarladığı için seni sevdiğini düşünme

Bu arada Ada'm ekleyenin sen olduğunu da anlamış muhtemelen

Eklediğin kişide senin ile ilgili bilgi vardır Ada'm başka hesaptan o profili incelemiş bunu anlayıp sana da anlatmıştır
Peki ben oldugumu nasil bilecek benden öncede baskalari bunu eklemisti gine söylemisti cocuk demesen sevinirim

Birincisi niye insanlarla dalga geciyorsun ben bunu anlayamadim ha ikinci

eger cocuguzsa daha önceden yazmasaydin bence daha iyi olurdu
Kim yazmis daha onceden? Alinti yaptigin iki mesaj da baska uyelere ait.
Dalga gecmiyorum, duzgun bir Turkce kullan da biz de duzgun sekilde okuyalim. Turk olmayabilirsin ama burada anlasilacak sekilde yazmalisin,kural boyle.

Yaşın daha çok küçük acele etme.
Zaman ilerledikçe hem birbirinizi iyi tanırsınız. Arapların kültürü bizimkine çok yakın. zaman geçtikçe tabi yaşında ilerledikçe ailenle tanıştırırsın. Ailesi çocugun kişiliği de iyiyse ailenin onay vermeyecegini düşünmuyorum.

Yaşın daha çok küçük acele etme.
Zaman ilerledikçe hem birbirinizi iyi tanırsınız. Arapların kültürü bizimkine çok yakın. zaman geçtikçe tabi yaşında ilerledikçe ailenle tanıştırırsın. Ailesi çocugun kişiliği de iyiyse ailenin onay vermeyecegini düşünmuyorum.
Bende biliyorum yasim kucuk oldgunu zaten bende demiyorum hemen evlenimiyim falan filan ikimizde hala okuyoruz yani ikimzde diyoruz simdi degil ilerde

X