YARDIM! Hydrafacial- Babyface- Dermaroller ne denediysem olmadı :(

Kozmetik ürünü yetersiz kalıyor belki ama bunu her kozmetik ürünü için söylememiz çok yanlış tabi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, T bölgesi yağlı, büyük gözenekli, karma bir cildim var. Özellikle burnumda inanılmaz siyah nokta oluyor. Abartıyorum sanmayın, gerçekten cilt bakım yaptırdıktan 1 hafta sonra sanki hiç yaptırmamış gibi hemen yine doluyor gözeneklerim. Üstelik her gece ve sabah cildimi temizlememe, tonik ve krem sürmeme rağmen. 1.5 aydır 10 yıldan beri içtiğim sigarayı da bıraktım sırf cildim düzelsin diye. O kadar para harcadım ki cildimi düzeltebilmek için.. Her ay cilt bakımı yaptırıyorum. Ek olarak 3 seans dermaroller yaptırdım, yüzümü uçuklar bastığı için bu uygulamayı iptal ettik. Daha sonra 4 seans baby face yaptırdım, gözeneklerimde ufalma oldu ama kesinlikle yetersiz. Hala aynı şikayetlerim devam ediyor. Ya gittiğim güzellik merkezi ürünleri doğru uygulamıyo ya da gerçekten çok şanssızım cilt konusunda :KK43:
2 aydır hydrafacial deniyorum. İki farklı yere gittim. İlk gittiğim yer, yeni açılan, denemek istediğim bir merkezdi, hydrafacial cihazı kullandıktan sonra yine temel bakımda olduğu gibi spatula benzeri bir şeyle, bastırmak sureti ile siyah noktalarım temizlendi yani elle sıkmakla hemen hemen aynı şeydi. Hydrafacial uygulamasında böyle olmaması gerektiğini okumuştum, o yüzden buraya güvenmeyerek bıraktım. Bugün ise daha önce baby face i ve diğer bakımlarımı yaptırdığım güzellik merkezinde ikinciye hydrafacial denedim. Vakumlar yapıldı, led maskeler yapıldı, temel bakımda olduğu gibi kesinlikle sıkma işlemi falan uygulanmadı. Eve geldim bi baktım, burnumun üstü siyah nokta dolu! Hiçbiri temizlenmediği gibi sanki derinlerdeki tüm siyah noktalar yüzeye çıkarılmış ve öylece bırakılmış gibi! Şok oldum!
Sorum şu ki; Hydrafacial yaptırıp da tüm siyah noktaları temizlenen var mı? Ben iki seferdir kandırılıyor muyum yoksa hydrafacial ın zaten siyah noktaları temizlemek gibi bir gayesi yok mu? Gerçekten moralim çok bozuk.. Haftaya rinoplasti olacağım ve herkesten duyduğum kadarıyla rinoplasti sonrası siyah noktalar artıyormuş. Benim zaten milyonlarca siyah noktam var, yüzüme bakılamayacak hale geleceğim diye çok korkuyorum. Lütfen bana bir yol gösterin.. İstanbul, anadolu yakasında yaşıyorum. Önerilerinize açığım.
merhaba canım bende her ay hdyrafaciala gidiyorum bütün siyah noktalarım temizleniyor ama benim gittiğim yer 2 saat uğraşıp temizliyor cilde uygun serum ve maske de yapıyor çok etkili ben çok memnunum

X