Yardım***Kristal taş ile spor ayakkabı süslemek

Alweer

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
1.378
698
kızlar merhaba dolgu topuk spor ayakkabı aldım asılnda ben kristal taşlı istiyordum fakat internette bulamadım ve beyazını aldım süslemesini evde kendim yaparım dedim ama cesaret edemiyorum bu taşlar zamanla düşermi acaba yapıştırıcı izi filan olurmu hangi marka yapıştırıcı kulllanmalıyım ayakkabı keten.Benim sldığım ayakkabu bu $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395990500.369652.jpg yapmak istediğim ise bu $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395990540.977342.jpg veya bu model $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395990584.593490.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba... ben çok anlamam ama aklıma geldi.. eğer ayakkabının kumaşına yapıştırmaya cesaret edemiyorsan aynı renk bir kumaşı süsle taşlarla ayakkabının şekline göre kes önce yanı nereleri taşlı istiyorsan kumaşı ona göre şekillendir. daha sonra ayakkabıcıya götür kumaşı ayakkabıya dikerler zannımca :)hem daha profesyonel olur hemde yapıştırma esnasında problem olursa ayakkabın zarar görmez.taşlar bir süre sonra düşerse ya yeniden yapıştırırsın yada kumaşı cıkarıp başka taşlar döşersin değişik olur:)

merhaba... ben çok anlamam ama aklıma geldi.. eğer ayakkabının kumaşına yapıştırmaya cesaret edemiyorsan aynı renk bir kumaşı süsle taşlarla ayakkabının şekline göre kes önce yanı nereleri taşlı istiyorsan kumaşı ona göre şekillendir. daha sonra ayakkabıcıya götür kumaşı ayakkabıya dikerler zannımca :)hem daha profesyonel olur hemde yapıştırma esnasında problem olursa ayakkabın zarar görmez.taşlar bir süre sonra düşerse ya yeniden yapıştırırsın yada kumaşı cıkarıp başka taşlar döşersin değişik olur:)
tavsiye için teşekkürler aslında değişik bloglarda bu konu ile ilgili bilgi buldum ama yapmış birileri varsa çok iyi olur yspıştırıcı markası ne olmalı acaba e6000 diye bir tutkal var ama çok pahalı😟

tavsiye için teşekkürler aslında değişik bloglarda bu konu ile ilgili bilgi buldum ama yapmış birileri varsa çok iyi olur yspıştırıcı markası ne olmalı acaba e6000 diye bir tutkal var ama çok pahalı😟

ben yapmadım ama bu tür taşlı süslemelerde slikon tabancasıyla yapıştırma yapanları çok gördüm

fikri olan yokmu arkadaşlar

istediğin tasın ismi beyoğlu taşı canım.. hobı mazemesı satan ınternet sayfalarında bulabılırsın. ingılız anahtarına benzeten bır tabancası var onunla montelenıyor :KK66: kumasa direkt utu ıle transfer olanlarda var.. ama diğerı kadar dayanıklı olmuyor.. buyuk tasları tasımıyor.. umarım yardımcı olabılmısımdır :KK66:

Son düzenleme:
istediğin tasın ismi beyoğlu taşı canım.. hobı mazemesı satan ınternet sayfalarında bulabılırsın. ingılız anahtarına benzeten bır tabancası var onunla montelenıyor :KK66: kumasa direkt utu ıle transfer olanlarda var.. ama diğerı kadar dayanıklı olmuyor.. buyuk tasları tasımıyor.. umarım yardımcı olabılmısımdır :KK66:
teşekkür ederim canım bu yöntemi hiç bilmiyordum bloglarda tutkalla yapıştırmışlar hep şu e 6000 yapıştırıcı ile fakat oldukça pahalı gittigidiyorda 40 tl fiyatı ayakkabıyı 80 e aldım taşını ben yaparım daha ucuza mal oksun diye eklediğim taşlı ayakkabının fiyatı 156 tl.

bende şimdilik sade bırakmaya karar verdim çünkü taş ve yapıştırıcı 50-60 tl masraf demek.Biraz böyle kullanacağım, biraz eskiyince süslerim😊

Bunu ben de yapacaktım fakat baktım normal ayakkabıyı alsam daha karlı benim için.Diğer türlü bayağı masraf oluyor vazgeçmiştim ama 2.tasarım ayakkabı çok güzel duruyor :KK36:

canım ketene bu taşları yapıştırsan bile çok kullanışlı olacağını sanmıyorum ama genelde bu taşları ayakkabıya dikiyorlar o şekilde rahat kullanırsın ketende yumuşak bir kumaş bence dikimi kolay olur

X