Çocuk Hastalıkları yardım ltf kızımın poposunda catlak

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

mesuka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
4
0
40
kızım kendı kendıne kakasını yapamıyordu
bır jel sıktık uzun pılastık bır sey soktular hemen yaptı. bırkac kez kullanmak zorunda kaldık sımdı doktor cocuk cerrahına gıt dıyo. ben korkuyorum ne yapıcaklar kızıma.
hem kabızda kızım sutum az dıye mama verıyodum onuda almıyo ıkınıp duruyo kafayı yemek uzereyım ne olur bı akıl verın

canım geçmiş olsun ,malesef doktora gitmekten başka çaren yok ,burada kimse sana yardım edemez bu konuda ,ancak aynı durumu yaşayanlar kendi durumlarını paylaşır o kadar ..çocuklarınız rahatsız ise doktora götürmek yerine neden buraya konu açarsınız o da ayrı bir soru işareti..bu ciddi bir sorun ,burada vakit kaybedene kadar dr a gidin ,allah korusun bağırsaklarında bir problem olursa çok uğraşırsınız sonra..

benim kızımdada anüs var canım..senin kızınına lavma yapmışlardır..dr.a gittik bi şurup verdi dr.ishal olması için..bebişine kabızlık için satılan mamalar var canım onlardan al ve ishal olmasını sağla..ve dr.a muhakkak git..geçmiş olsun..a.s.

canım pamukla zeytin yağı koy yada zeytin yağı sür sürekli poposuna biraz rahatlatır bebeğini.arzununda dediği gibi kabızlığı giderici mamalar var

X