yardım lütfeeenn :(

eftelyamzc

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2014
41
1
34
Kızlar ameliyat olalı 6 gün oldu tamponlar cıktıktan sonra burun uc iç kısmı ve yan iç kısmında yaralar kabuk bagladı buna bağlı olduğunu umduğum nefes alışımda ilginç bi koku hissi var yemeklerin tadını alamıyorum :KK43: aynı sorunu yasayan varmı acaba.

Kızlar ameliyat olalı 6 gün oldu tamponlar cıktıktan sonra burun uc iç kısmı ve yan iç kısmında yaralar kabuk bagladı buna bağlı olduğunu umduğum nefes alışımda ilginç bi koku hissi var yemeklerin tadını alamıyorum :KK43: aynı sorunu yasayan varmı acaba.

Sevgili Eftelyamzc,

İlk zamanlarda koku değişiklikleri olabilir, bir aydan uzun sürerse doktorunuza danışmanızda yarar var.

Sağlıkla kalın,

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

canım sakin ol o iğrenç koku hepimizde oldu ilk 2 aya kadar o iltihap kuruyana kadar alıcaksın o kokuyu ben yemeklerden tat almayı bırak yemek kaşıklarının tadını alıyodum daha çok metal tadı geliyodu normal onları yaşaman narkoz yedin we 10 gün kadar ağzından nefes aldın normall