Doğuma Hazırlık Yardım lütfen erken dogum!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Nameless29

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
119
64
Arkadaşlar merhabalar ben 2 haftaya yakındır şiddetli ağrılar çekiyordum kasık bölgemde yalnız doktora her söylediğimde normal diyip geçiştirdi 35 haftamda nstye girdim %40i geçmiş durumdaydı sancılarım doktor önce acile yönlendirip serum aldırdı sonra tekrar nstye yolladı ama sancılarım hala %40i gösteriyordu acil yatışa aldı 2 tane sabah akşam olmak üzere ciğer geliştirici igne izotek serum ve magnezyum aldım 6 kerede nst'de cekildi en son sancımı düşürdükten sonra taburcu etti ve kesinlikle sadece dinlenmemi yatmamı istedi yürümeyi yasakladı ve nidicard diye bir ilaç verdi sabah öğle akşam kullan dedi şimdi bebegim 36 haftalık oldu. Çarşamba tekrar kontrolum var ultrasonda acılma yoktu bende ama ben gibi olan var mı en azından 37 haftalık olsun alabiliriz dedi bebegimde zaten dönmemiş şuanlık sezeryan dedi bir de nidicard ne zaman yutsam cok fazla acıkıyorum normalde benim yeme saatlerim vardı geceleri yemiyordum bu aralar doymuyorum kendimi de tutamıyorum hastaneden cıktıgımdan beridir durduramıyorum birde göbeğim acaip sertleşti ve kafam cok ağrıyor nidicard kullanıp dogumu nereye kadar ertelediniz acaba yardımcı olur musunuz? :KK43:

X