Yardım ,lutfen!!!! (resım ekledım)

cok guzel bir bunun var sekerim okadar abartili sis degil bence daha yakindan ceksen belki belli olur
ama bence zamanla yani 78 gibi olabilir
yani simdi yeni ameliyat olduktan sonraki kadar sis degil sanirim gule gule kullan

bende temmuz 1 de oldum benimde hala var şişliklerim ama çok değil. çok hızlı bi şekilde iniyo şişlikler. tabii masajların büyük etkisi var. düzenli bir şekilde yaparsan masajlarını. kısa zamanda inecektir. bu arada burnunda çok güzel olmuşşş.

bende temmuz 1 de oldum benimde hala var şişliklerim ama çok değil. çok hızlı bi şekilde iniyo şişlikler. tabii masajların büyük etkisi var. düzenli bir şekilde yaparsan masajlarını. kısa zamanda inecektir. bu arada burnunda çok güzel olmuşşş.

burun masajini nasil yapiyosunuz benim doktorum oyle birsey demedi anlatirmisin canim nasil yapiyosunuz bana 3 ay oldu su an yapsam olur demi

cokk tsk edermmm.. o kdr moral olduki anlatamam.. karcan benim doktorumda masaj soylemedi.. anlatabilirsen bende cok memnun olurum.. benimde 5 ay olucak cokmu gec kaldimki acaba?.. ama doktorm yapsanda olur cok fazlada oynama demisti ilk basta bende dokunmamistm ondan

bantları çıkardıktan sonra gösterdi. 4 hareket verdi 15 dakika yap dedi. sabah öğle ve akşam.burun orta kemiğinin yan taraflarına yanaklara doğru baş ve işaret parmaklarınla.. 2. hareket işaret parmağınla burun ön kemiğinin tam üstüne alına doğru sonra burun kanatlarına ve son olarakta burun ucuna yukarı doğru. bilmiyorum bu şekilde nasıl anlatabildim.ama belki herkesin burun masajı farklıdır. sen en iyisi doktoruna sor cnm. daha sağlıklı olur.

tsk edrm cnm..anca telefonla gorusebilirim doktormla uzakta oldugumdan:KK43: benim merak ettigim 6 aydami tamamen iniyor sisler yoksa 1 yildami? 6 aysa 1.5 ayim kalmis cok korkuyorum sis kalicak diye..

seninki 5 ayi bitirmis
sis olduguna eminmisin canm?
yani dokununca nasil diym yumusakmi su toplamis gibi veya odemmi?
bilmiyorum 5 ayda boyle gectiyse 1 ayda eger tabi sislik ise nsl cabuk gecerki..

bence buformda biarastir bisuru yazilar var ve herkes , yani cogu sisliklerden yakiniyo onlarda oraya muhakkak yazmistir, mesela' 3 ayim ve hala sis diye, yada rsmler vardir aradaki aylarla karsilastir
. belki daha bi senesini doldurmaya azkalmis vehala sis kisiler vardir forumda

bir arastir sorunun cvbini kendin bulursun canim.

cnm sisliklern cogu gitti ama yine birazda olsa sislik kalmasi moralimi bozuyor.. sabah doktorumu arayip birde ona sorucam.. sekil olarak iyi aldigim tepkiler hep iyi oldu.. ama sisler tamamen inse dahada incelir belki.. dokundugumda sert kendi burnum gibi degil tabi hala ama bekliyorm artk..

Şişlikler 6 ay sonrasında bile kalabiiliyor.Benimde 6 ay sonra kontrole gittiğimde bir tarafımda halen şişlik vardı.Burnum sağa doğru eğri gözükyordu.Doktorum zamanla inecek dedi.Bir sene olmasına rağmen sağ tarafım halen uyuşuk pek hissetmiyorum.Masaj olayıda ilk 6 ay yapmak gerekiyor yanılmıyorsam.düzenli olarak.Yoksa burun üstünde kalıcı kabarcıklar kalabiliyor.

Şişlikler 6 ay sonrasında bile kalabiiliyor.Benimde 6 ay sonra kontrole gittiğimde bir tarafımda halen şişlik vardı.Burnum sağa doğru eğri gözükyordu.Doktorum zamanla inecek dedi.Bir sene olmasına rağmen sağ tarafım halen uyuşuk pek hissetmiyorum.Masaj olayıda ilk 6 ay yapmak gerekiyor yanılmıyorsam.düzenli olarak.Yoksa burun üstünde kalıcı kabarcıklar kalabiliyor.

evet masaj cok onemli ben alcilarim ciktiktan sonra 1 hafta boyunca duzenli yapti
ama sonradan cok aksattim. bu yuzden burun ustumdeki deri kemige yapismis. sisliklerde inerken duzenli inmemis bi taraftan guzel gorunuyor diger taraftan kemerli gibi.

bende masaj yaptımda ne faydasını gördüm ne zararını,burnum öyle duruyo işte :emir_bebek:

arkadaslar ben dun doktorumu aradm gorustm.. masaj yapmana gerek yok kendiliginden inicek sabret 1 yil lazim dedi.. doktorm cok ii bir doktor cok gerekli birsey olsa soylicagini tahmn ediyorm ama yapma dedi bana..

Hiç bellı olmuyorkı şiş oldugu hıc sıkma canını gayette ıyı gorunuyorr

harika olmuş şiş hali buysa ....inince , tam oturunca ne olur acaba :emir_bebek:kaydirigubbakcemile5

canım beni eklesene benimde aynı sorun 2hafta oldu ameliyat olalı burnum yan sag tarafa dogru ve şiş eşim bana burnumun yan oldugunu söyliyor moralim bozuk seninki nasıl düzeldimi daphne 2165

X