Yardım ,lutfen!!!! (resım ekledım)

canım beni eklesene benimde aynı sorun 2hafta oldu ameliyat olalı burnum yan sag tarafa dogru ve şiş eşim bana burnumun yan oldugunu söyliyor moralim bozuk seninki nasıl düzeldimi daphne 2165

ekliyim cnm ama msnemi dedin yoksa burdami arkadaslik listeme?

canım çok güzel olmuş burnun...çenenle çok uyumlu..şişleri de çok kafana takma nasıl olsa geçecek...

senin burnun ama bayaaa gsl hayatim nesine taktin simdi anlayamadim gel bide benimkine bak önden ne kadar geni lütfen bence sneinki süper bu arada kim yapti ne kadar verdin???

ankarada oldum ben.. doktorum omer sensoz.. fiyati ozelden soyliyim cnm..benimde onden sis hala senin ne kdr oldu yaptirali?? benim 5. ay bitti.. ama doktorum kemigin sis hala burnun degil dedi ona guweniyorm:))

shekerim benim 3ay oldu yaptirali ayin 15inde 4 ay olcak ama benim doktorum kesin 1 sene dedi yani kesin konustu 1 senede oturcakmis burnum=)))))

shekerim benim 3ay oldu yaptirali ayin 15inde 4 ay olcak ama benim doktorum kesin 1 sene dedi yani kesin konustu 1 senede oturcakmis burnum=)))))

evet bende cok uzuluyordum kac kez aradim dktorumu inicek degilmi diye.. uzulme 1 sene bekle sonra goruceksin dedi.. burun sekli degismezmis artik ama sislikler inince incelince cok daha guzel olur insallah.. seninki 3 ay olmus benden daha yenisin inan 3 aydan 5 aya bile cok farkediyor hic uzulme..

X