Saç Şekillendiriciler yardım lüttfen iki düzleştirici arasında kaldım....

simeny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
10
0
Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi bu ikisi arasında kaldım ;
rowenta attıtude cf 7150 mi yoksa Babyliss ST87E mi
ipek gibi yumuşak olması :KK34: ,saçlarımı koparmaması,elektriklenmemesi önemli olan çok kararsız kaldım başka seçenekler de olabilir.Kullanan arkadaşlar bilgi verirse olumlu olumsuz yönlerini sevinirim.Tşkkrler şimdiden....

Rowenta CF7150 Attıtude 230° İyonik Detay Bilgisi
210 dereceye kadar isinma
Mükemmel düzlestirme 60 saniyede kullanima hazir
Ultrashine nano ceramic plaka parlakligi tamamlayan yeni bir profesyonel kaplama
Dijital ekran: tüm saçlari için degisken sicaklik
Kivirciklasmayi ve statik elektrigi önleyen iyon sistemi
3 cm genisliginde köklerden itibaren düzlestirmek için ince plakalar

Babyliss ST87E;
Nano Teknoloji
Ionic
Titanyum Seramik profesyonel plakalar 120 X24 mm
Hızlı ısınma max 230 °C
Led ekran
Isı ayarlı turbo fonksiyonu
Üst yüzeyin aşırı ısınmasını önleyen kadife yüzey
Kilit sistemi
Döner kablo

hiç bilmiyorm cnm ikiside mantıklı gorunuyo..bnm saclarım duz oldugu ıcın ben oyle en ıyısı olsun demedm sinbo aldm 7 tlye cokta memnunm..

ben bugün arnıca delta düzleştirici aldım umarım iyidir..Ama seçme şansım olsaydı maşa alırdım

bende sinbo var ama hiç memnun deiğilim saçlarım su dalgası tam yapamıyor..

bu arada saç maşasını çok araştırdım remington arzum arasında kaldım en son arzum buka ar 558 aldım inanılmaz memnunum tavsiye ederim ...

sıra geldi düzleştiriciye hala kararsızım

rowenta hiç kullanmadım ama düzleştiricim de maşam da babyliss. ikisinden de çok memnunum. aslında maşa pek tutmuyor saçım ama o benim saçımın uyuzluğu, maşada problem yok yani. bence babyliss al.

bu rowenta philips gibi markalardan vazgeçelim artık ..
Babyliss i al :) Güle güle kullan

Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi bu ikisi arasında kaldım ;
rowenta attıtude cf 7150 mi yoksa Babyliss ST87E mi
ipek gibi yumuşak olması :KK34: ,saçlarımı koparmaması,elektriklenmemesi önemli olan çok kararsız kaldım başka seçenekler de olabilir.Kullanan arkadaşlar bilgi verirse olumlu olumsuz yönlerini sevinirim.Tşkkrler şimdiden....

Rowenta CF7150 Attıtude 230° İyonik Detay Bilgisi
210 dereceye kadar isinma
Mükemmel düzlestirme 60 saniyede kullanima hazir
Ultrashine nano ceramic plaka parlakligi tamamlayan yeni bir profesyonel kaplama
Dijital ekran: tüm saçlari için degisken sicaklik
Kivirciklasmayi ve statik elektrigi önleyen iyon sistemi
3 cm genisliginde köklerden itibaren düzlestirmek için ince plakalar

Babyliss ST87E;
Nano Teknoloji
Ionic
Titanyum Seramik profesyonel plakalar 120 X24 mm
Hızlı ısınma max 230 °C
Led ekran
Isı ayarlı turbo fonksiyonu
Üst yüzeyin aşırı ısınmasını önleyen kadife yüzey
Kilit sistemi
Döner kablo

babyliss i aldın mı simeny memnun musun?:)

Philips SalonStraight Pro XL HP4667 Saç düzleştirici (kalın plakalı) kulanıyoyorudum önceden tam 3 sene kullandım mükemmel bişiydi herkes hergün fönmü çekiyosun diye soruyodu.Malum o bozulunca yine philips tercih ettim ve bu sefer değişiklik olsun diye
Philips HP8361 Saç düzleştirici (ince plakalı)olanından aldım. şimdilik memnuum özellikle saçları katlı olanlara tavsiye ederim süper form ve harket veriyo ayrıca saçlarım platin sarı olmasına rağmen normalde düzleştiricler soldurur saçı ama bu paraltıyo... tavsiye edebilirim herkese...:nazar:

X